Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Faceci też patrzą na waszą zaradność

Polecane posty

Gość założył temat cymbał
królowa angielska zapłaci 10 000 000 funtów mężczyźnie który jako pierwszy urodzi, wiadomo od dawna ;) dobry biznes autorze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym są ludzie miewają różne priorytety. Nie możesz mówić, że kobieta jest bez ambicji bo została nauczycielką i mało zarabia - nie każdy ma symbol dollara przysłaniający cały świat. Podział ról w związku nie musi być idealnie równy - wszystko zależy od tego co ludziom pasuje, a naprawdę zaradne osoby wiedzą na co je stać i umieją się zabezpieczyć na czarną godzinę. Na tym polega zaradność właśnie." wybacz. Tu się wypowiedziała jedna ze znajomością 2 języków i wspominała o braku odwagi do wyprowadzenia się od mamusi do miasta. No mój kolega kierował się miłością...teraz wbija zęby w ścianę. Aż wstyd mu pożyczać od nas pieniądze na piwo. Ale nie ma to jak kobieca "mondrość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, czy do Was naprawdę nie dociera, że opieranie stabilności finansowej rodziny na jednej osobie jest po prostu ryzykowane? Jednym to ryzyko odpowiada, inni wolą mieć tą pewność, że jak coś się im samym stanie to partner/partnerka pociągnie wózek finansowy i dzieci nie będą chodzić głodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frswtfettgrtgrtgre
bo my jesteśmy normalni a ty nie...krotko i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GmailCom09
Autor o zakladaniu rodziny nie ma bladego pojecia. Gra kozaka z dobra praca a gdyby przyszlo co do czego to zwyczajnie by polegl. Mimo ze nie jestem zatrudniona nigdzie pomagam swojemu facetowi w pracy zarowno od strony marketingowej, techniczej jak i fizycznej nawet. I NIE WYOBRAZAM sobie miec w domu takiego dupka jakim jest autor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust - kolega kierował się miłością? Do wpadki z zasady wystarczy głupota innego rodzaju niż wpakowanie się w "mezalians".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GmailCom09
Dajcie juz spokuj autor to skonczony burak, nawet nie jest partnerem do jakiejkolwiek dyskusji. Szkoda waszego czasu i energii na probe uswiadomienia mu czegokolwie.Ludzie inteligentni w inteligentny spoosb potrafia bropnic wlasnego zdania a autor ma tylko jeden jedyny argument i tego sie trzyma od kilku stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po pierwsze autorze brak Ci kultury a po drugie naucz sie czytac tekst ze zrozumieniem;] Gdzie ja napisalam ze jestem na jego utrzymaniu????????" A tu jest napisane:-) "Mimo iz moj facet do biednych nie nalezy, nie wyobrazam sobie ze gdyby nagle wszystklo stracil to ja bytm go zostawic miala! Wiem ze bede z nim na dobre i na zle bez wzgledu na ile zarabia i gdzie. Jestes autotrze wielklim egoistom a ja takich facetow zawsze nietrawilam. Mimo iz sama nie mam prawie nic, potrafie sobie odmowic tego czy tamtego" Apoza tym "Mimo ze nie jestem zatrudniona nigdzie pomagam swojemu facetowi w pracy zarowno od strony marketingowej, techniczej jak i fizycznej nawet." Marketingowej powiadasz?? Rozbierasz się do kalendarza? ....wybacz nie mogłem się powstrzymać od tej złośliwości :-p Już widzę jak w pojedynkę ciągniesz rodzine Do Anica123 Prawda ale dla większości taka prawda jest zbyt brutalna. Oprócz obłudy sporej ilości kobiet nienawidzę właśnie tego ciepłego ubierania w słówka typu prostytucja = sponsoring. To tak jak mówić, że gówno pachnie fiołkami... "Ludzie, czy do Was naprawdę nie dociera, że opieranie stabilności finansowej rodziny na jednej osobie jest po prostu ryzykowane?" Jest, a ja dmucham na zimne przy wyborze partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta Dusta jest biedna
oby przejrzała na oczy i kopnęła w dupę cwaniaczka , typowym dupkiem jesteś Dust i do tego obrzydliwym typem, też ci życzę żeby ta biedna dziewczyna , która musi znosić takiego "królewicza z bożej laski" znalazła kochającego faceta , jeszcze bardziej bogatego może nawet cudzoziemca , który będzie dla niej oparciem na całe zycie :P ty nawet z tym swoim egoistycznym dupkowatym podejściem do życia nie zasługujesz na kasjerkę z biedrony , wiesz dlaczego? bo wartości człowieka nie mierzy się kasą , i kasa to nie znaczy klasa , widać ,że z dziadów pochodzisz ale jak jest takie przysłowie "jak odpadną strupki od dupki...." na dziady nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra1245
Najgorsze, że autor tak liczy na ciekawe życie, a jego plany co do przyszłości są tak strasznie nudne i zwyczajnie. Co on chce zaproponować zaradnej i atrakcyjnej kobiecie? Mieszkanie, syna i wycieczkę za miasto. Niestety kobiety, które są najlepszymi partiami mają o wiele ciekawsze zainteresowania niż wycieczka zagraniczna z last minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dust - kolega kierował się miłością? Do wpadki z zasady wystarczy głupota innego rodzaju niż wpakowanie się w "mezalians"." Kierował się kalendarzem owulacyjnym :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust - jakbyś jeszcze nie krytykował w niewybredny sposób tego, że ktoś preferuje inny styl życia to w ogóle byłoby super. Przy czym zdajesz sobie sprawę, że na wszystko dmuchać się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najgorsze, że autor tak liczy na ciekawe życie, a jego plany co do przyszłości są tak strasznie nudne i zwyczajnie. Co on chce zaproponować zaradnej i atrakcyjnej kobiecie? Mieszkanie, syna i wycieczkę za miasto. Niestety kobiety, które są najlepszymi partiami mają o wiele ciekawsze zainteresowania niż wycieczka zagraniczna z last minut." Przeceniasz szerokie horyzonty kobiet. Jakby kobiety miały taki wachlarz zainteresowań jak wspominasz nie siedziały by wieczorami i nie oglądały tych głupich seriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dust - jakbyś jeszcze nie krytykował w niewybredny sposób tego, że ktoś preferuje inny styl życia to w ogóle byłoby super." Moorland - nie wiem czy zauważyłeś ale kulturalnych odpowiedzi ze strony kobiet jest tu jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchaj na własny łep
jak tu dmuchać na własny mózg przy takim upale;) kiedy przegrzewają się komórki- zaledwie kilka na krzyż przy wymyślaniu ciętych ripost aby babom ubliżać:P żałosny człowieczek i straszny nudziarz , oj lepiej żeby ta twoja kogoś lepszego znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa jaskółka
Eee tam, pewnie dziewczyna Dusta jest pasztetem i jest brzydka jak noc najciemniejsza...i tak ją wybrał bo dużo zarabia (jak na kobietę). żadna ładna kobieta nie wybrałaby biedaczka którego nie stać na utrzymanie rodziny tylko PRAWDZIWEGO faceta.Założę się że seks uprawiali 2 miesiące temu a Dust ze zgryzoty pisze tutaj że liczy się przede wszystkim zaradność ...no i żeby nie myśleć o "pięknej" ukochanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra1245
Musisz obracać się w strasznie kiepskim środowisku, skoro wokół siebie masz tylko kobiety zajmujące się oglądaniem seriali. Owszem zdarzały się takie osobniczki, jak jeszcze chodziłam do liceum, ale odkąd poszłam na studia nie znam już takich kobiet. Może to też specyfika kierunków, które studiuje gdyż zazwyczaj wybierają się na nie osoby nie dbające o przyszłą pracę w wielkiej korporacji. Ale cóż dzięki temu, że przez 10 miesięcy mogę robić co chcę to mam ten luksus studiowania tego co lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłAm, ale po co dajesz się prowokować? Czasem trzeba uparcie ciągnąć swój argument bez umniejszania rozmówcom, chyba, że akurat bardzo się nudzisz i masz ochotę na pyskówkę :P Materializm zawsze jest drażliwy, zwłaszcza jeżeli poglądy jednocześnie "ubliżają" innym. Podobnie jak wtedy, kiedy jakiś mężczyzna napisze, że wolałby tradycyjny model rodziny, a karierowiczki są dla niego aseksualne. To tylko prywatne zdanie, ale pewnie parę osób sie wścieknie. Pisząc, że Gmail nic nie robi i jest na garnuszku partnera obrażasz ją, bo na ile może, na tyle stara się "coś" robić - nie zawsze wszystko jest z górki, praca nie leży na chodniku i nawet jakby się chciało to po prostu nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę kobiet podawało tutaj jako pozytywny przykład swoich mężczyzn, którzy nie patrzą na kasę i utrzymują je w trudnej sytuacji życiowej (brak pracy, dziecko). No cóż, wzięły sobie facetów, których stać na taki luksus jak niepracująca partnerka. Gdyby miały facetów, którzy zarabiają 1.5 zł nie mogłyby sobie na to pozwolić. Tylko z takimi pewnie by się nie związały. Trochę tutaj prowokuję, ale łatwo jest gloryfikować partnera i opowiadać o bezinteresownej miłości, gdy się jest jej beneficjentem, a nie osobą utrzymującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypraszam sobie Dust
seriale odmóżdżają , mam szerokie horyzonty no ale nie będę o sobie mówić bo nie dla psa kiełbasa,nudziarza biurkowego z małą pensją ? na co ? lecz kompleksy gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do seriali...każda stacja publiczna jest wieczorami nafaszerowana tym bardziewiem. Cyba nie powiesz mi, że M jak miłość itp oglądają mężczyźni. Zwykle kobiety są nudne chociaż same uważają się za fascynujące i ciekawe osoby - to nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GmailCom09
Lepiej doksztalc sie jeszcze o i ile w ogole mature masz...wlasnie wszystkim nam pokazales wielkie luki w swojej niewiedzy:D Swoja droga to co to za praca skoro na necie mozesz tyle przesiadywac, dziwne ze w jakiejkolwiek firmie pracownicy maja dostep bez ograniczen i kontroli do kazdych stron...Nie zdziwilabym sie gdybys wlasnie siedzial w kiosku ruchu i pisal ze swojego laptopa zabijajac czas miedzy sprzedaniem paczki fajek a gazety. Dyskutuje z toba na takim poziomie jaki reprezentujesz to ty zaczal obrazac nic zupelnie nie wiedzac o mnie i o tym czym sie zajmuje. A skoro za slowem marketing kryje sie dla ciebie tylko tyle to wsplczuje. Mimo ze nie mam zadej umowy pomagam swojemu facetowi pozyskiwac nowych klientow,przygotowywac oferty, czasem pol dnia biegam po miescie zeby wszystko zalatwic mimo iz nie zaplemia mi sie od tego konta. I tojest wlasnie ta roznica ze ja mu pomgama i robie to dla niego dla nas bo chcemy byc razem i dla nas normalne jest ze jedno drugiemu niesie pomoc. Dla ciebie to fikcja i abstrakcja. Myslisz ze jestes kims a jestem prawde mowiac n zwyklym szaraczkiem wjakiejs firmie, zwyklym pionkiem ktorego bez problemu mozna zastapic drugim. A najlepsze jest to ze masz mega wymagania. mam nadzieje ze jesli spotkasz madra i zaradna kobiete ona z takim dupkiem nawet nie bedzie chciala rozmawiac. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra1245
Ja zarabiam sporo i jestem osobą utrzymującą. Nie wiem po co miałabym szukać sobie bogatego partnera, skoro mój jest dobry, czuły, troskliwy i go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor to prostak
ktory nie wie co to uczucie, kieruje sie jedynie wyrachowaniem i tym co kobieta (jako kawal miesa do seksu) moze mu jeszcze dodatkowo dac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra1245
Dust to może porozmawiamy o filozofii, sztuce, kinematografii, literaturze, a może o teorii kwantów jeśli wolisz tematy bardziej ścisłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust - bez urazy, ale co jest takiego fascynującego w twoich wypadach za miasto i piwku z kolegami? ;) Ludzie generalnie często są nudni jak flaki z olejem, z wiekiem i zmęczeniem iskra w nas wszystkich umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa jaskółka
Podczas gdy bogaci 45 letni faceci będą przeżywać drugą młodość z młodymi, pięknymi kochankami Dust będzie starym dziadem i będzie piać ze szczęścia że jego pasztet go jeszcze nie zostawił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa jaskółka
oho Dust nie komentuje, trafiłam w słaby punkt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORZE MASZ RACJE
JA MIESZKAM W NIEMCZECH I TUTAJ KOBIETA NA PIERWSZEJ RANDCE SAMA PLACI ZA KAWKE SWOJA BO TU PANUJE ROWNOUPRAEWNIENIE!! KOSZTA ZYCIA DZIELA PARY DOKLADNIE POL NA POL I JAKOS TO NIKOMU NIE PRZESZKADZA TYLKO W POLSCE KOBIETY MYSLA ZE MEZCZYZNA MUSI ZA WSZYSTKO PLACIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×