Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomaszkowa9285

Nie mogę schudnąć mimo wysiłku!!

Polecane posty

Gość Tomaszkowa9285

Pilnuję diety, nie obżeram się, nie przekraczam 1200 kcal na dzień, piję drenafast, wykonuję wieczorem około 3 tys przeskoków na skakance (tzw. rowerków) i ćwiczę 50 min na stepperze (pani w sklepie medycznym powiedziała że 10 min ćwiczeń to 100 kcal, czyli 500). Odchudzam się od 3 tyg a waga ani drgnie! Dodam że ważę 70 kg przy 172 cm wzrostu, a postanowiłam zrzucić 10 kg... Jaka to może być przyczyna?? Nie zgubiłam nawet kilograma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........tylko tyle
zła przemiana materii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
Co jem?? Hmm np. na śniadanie 2 naleśniki ze szpinakiem (no wiadomo doprawiam troszkę do smaku), na przekąskę później 2 jabłka, na obiad np. kurczaka z warzywami. Kolacji nie jadam po 19, a jak jem to 0,5 mleko z musli pełnoziarnistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
aha no i z tym drenafastem to piję 1 litr wody dziennie bo to się tak rozpuszcza w proporcjach... jak kawa to gorzka bez mleka i cukru, ale unikam tegoż produktu i popijam samą wodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację nie jedz muesli z mlekiem, lepiej zjedz tuńczyka lub twarożek z jakimś warzywem. Trenuj godzinę po obiedzie a zaraz po treningu zjedz banana. Spróbuj pić też po każdym posiłku czerwoną herbatę (pu erh a nie jakieś torebkowe badziewia) i zieloną na czczo. Może być też tak, że używasz soli i zatrzymujesz wodę w organiźmie. A może być też tak, że schudłaś ale w cm. Jeśli ćwiczysz to dodatkowo mierz się. Mogłaś nabrać masy mięśniowej kosztem tkanki tłuszczowej a mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Spróbuj tego co napisałam. A posiłki jesz regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273823723
ja mam to samo że nie chudnę na takiej diecie. SPoro osób tak ma, i robi błąd że przechodzi na jescze nizszą. A powinno się wtedy zwiekszyc kalorycznosc, np. do 1700 kcal, i chudnąc ok. 2 kg na mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
Staram się jeść o dogodnych porach, czasem ciężko bo siedzę w pracy, w roku akademickim mało czasu mam a teraz praca w wakacje...ale postanowiłam schudnąć i jakoś dotrwam... Właśnie z tym pur erh , czerwoną herbatką to jakoś pić nie mogę bo zaraz mnie nerki bolą :( bardzo się staram zrzucić te kilogramy ale nic mi nie ucieka... mierzyłam się cm i może 1,5 cm w pasie mi ubyło a reszta tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie trenujcie na czczo, bo to skuteczna metoda na pozbycie się mięśni a tłuszcz nadal zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ubyło to wydaje mi się, że to mięśnie. Zastosuj się trochę do moich rad i zobaczysz, że będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
Generalnie jak byłam u lekarza to stwierdził, że "jestem grubej kości i taka moja uroda" ;/ a potem kazał zrzucić 5 kg dla kręgosłupa... śmieszne... nawet mnie nie wysłuchał gdy mówiłam o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszą metodą jest picie bardzo dużej ilości wody. To jest podstawa. Pij jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto przejść się do lekarza skoro nerki Cię bolą? Są choroby spowalniające metabolizm. Może niepotrzebnie się męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
Dzięki za rady :) postaram się to wszystko ładnie poukładać... Wcieram też w ciało różne preparaty wyszczuplające ten elancyl albo vichy... mam nadzieję że to coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dilay ma rację -> dużo wody. Może nie jak najwięcej, żebyś od razu 10l nie piła ale 3l to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
właśnie zabronił mi pić czerwoną herbatę bo coś tam mi się odkładało... i kazał dużo wody... i oczywiście mówił o owocach i warzywach, zakazie spożywania słodyczy, tłustego mięska... i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273823723
Generalnie jak byłam u lekarza to stwierdził, że "jestem grubej kości i taka moja uroda" ;/ buachacha... róznice w szkilecie siegaja az 5 % więc to czyste brednia ta gruba kosc, co najwyzej spore róznice moga byc w mięsniach. babanów absolutnie nie jedz, bo obnizają metabolizm. Jesz tez zdecydowanie za rzadko- powinno byc 5 razy, i za mało, zwłaszcza jak dodajesz ten wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
Mam 172 cm wzrostu, no może tak 171,5 dokładnie :P a w nadgarstku mam 15, prawie 16 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat z bananami to bzdura. Jadłam 2 dziennie i zrzuciłam 20kg. Po treningu są bardzo wskazane. Autorko ile masz cm w nadgarstku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe laska zdziwiona
astralka- a powiedz cos wiecej, widze ze sie znasz. Jak schudlas co cwiczylac i co jadlas? Please :) ładnie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
Wiem, że brednie z tą grubą kością, dlatego sama się wściekłam. Bo nic konkretnego nie usłyszałam. Wiem, że szybko się nie chudnie, ale po 3 tygodniach to coś tam powinno ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, Twoje BMI nie jest wcale takie złe. Masz wagę teoretycznie w normie więc takim osobom jest dużo trudniej zrzucić kg. A może jest tak, że masz dużo mięśni i stąd większa waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273823723
astralka- ja na tej zasadzie chudłam co dzień jedząc słodkie i pijąc piwo... Czyi słodkie i piwo na kazdej diecie jest najlepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa9285
Nie mam zielonego pojęcia... Chciałabym być szczupła... W spodnie z zeszłego lata nie mieszczę się. A walczę z tym, chociaż moje chude koleżanki twierdzą, że "jak patrzą na mnie to mi się dobrze powodzi". A to zupełnie tak nie jest. One jedzą pizzę, ogólnie kaloryczne potrawy, ja w restauracji zamawiam dania wegetariańskie... A może to faktycznie przemiana materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta była bardzo drakońska, nie polecam jej. Schudłam mega szybko ale kosztem tego, że nie mam teraz miesiączki. Ogólnie mogę podać zdrowe zasady: - białkowe śniadania - twarożek z warzywami (7 rano) - owoc na II śniadanie (10 rano) - obiad - warzywa + mięso - 1,5 piersi z kurczaka (13) - trening 1-1,5 godziny (rowerek, a6w, hantelki) - od razu po treningu banan - kolacja znowu białko (19) - 3h przed snem można sobie zjeść np. marchewkę Do tego dużo wody, zero zachcianek, pieczywa, makaronów, kasz. Ogólnie dosyć restrykcyjny plan i jadłam bardzo mało kcal, obecnie stabilizuję dietę. Kaloryczności nie podam, bo ja jadłam za mało ale chodzi o odpowiednią ilość białka, węgli i tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×