Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eczytnik???

CZYTNIK E-BOOKÓW - czy warto?

Polecane posty

Gość Mizee
Dnia 13.08.2019 o 11:11, Gość Kamil napisał:

mam INKbooka od pół roku, wczesniej mialem czytnik pewnej firmy, w ktorym nie bylo az tak duzo atrakcji i do tego caly czas sie zawieszał.. jesli chodzi o Inkbooka to zdecydowanie polecam jest świentny

A jak z formatami plików? Koleżanka miała kiedyś i chwaliła sobie, ale jak z tymi nowszymi modelami (mysle ze masz nowszy skoro od pol roku)? Bym kupiła, a lepiej kogoś spytać co korzysta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

@@Mizee, nie ma sie nad czym zastanawiac kup, kazdy model Inkbooka jest dobry, ale wiadomo, ze jak cie stać to najlepszy jest jak najnowszy 😉 a wczesniej mialas juz jakies czytniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

No a czemu by nie? Jak tak sobie o tym mysle to też się chyba przerzucę z książek na tego inkbooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Można mieć i ksiązki i Inkbooka, ja mimo wszystko czasami lubię też poczytać papierowe ksiązki, bo wprowadza to fajny klimat, ale z czytnika korzystam bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti

Warto bo odkąd mam czytnik to nie wydaje kupy kasy na nowosci plus moge czytac w kazdym miesjcu i o każdej porze. Tylko wybor jest dosc duzy i zastanawialem się nad Inkbookiem explore a prime hd. Kupilem ten drugi i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk

Inkbook prime hd jest genialny, to prawda, polecam, również mam juz jakis czas i jestem zadowlony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
49 minut temu, Gość patryk napisał:

Inkbook prime hd jest genialny, to prawda, polecam, również mam juz jakis czas i jestem zadowlony

Akurat widziałam w tamtym tygondiu w jednym ze sklepów, że jest w dobrej cenie. Trzeba rozważyć zakup, bo na telefonie niewygodnie czyta się książki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

To prawda najlepszy Prime HD, czytnik jest bardzo wygodny do noszenia i posiada wiele fajnych funkcji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Dnia 27.08.2019 o 08:32, Gość Piotrek napisał:

To prawda najlepszy Prime HD, czytnik jest bardzo wygodny do noszenia i posiada wiele fajnych funkcji 🙂

No własnie teraz czytalem o tym czytniku, bo przymierzam się do zakupu i wygląda to dosc obiecująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulksiazkowy

ja korzystam z inkBOOK Classic 2  i jesli zastanawiacie sie czy kupic  to goraco polecam,  a warto jest miec wszystko w jednym urzadzeniu, zwlaszcza jesli czytacie tak duzo jak ja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam  aktualnie Kindle i również mogę polecić. Dobra bateria, poza tym fajne urzadzenie jesli ktos chce się uczyć angielskiego z uwagi na słownik angielsko angielski (jeśli nie znacie jakiegoś słowa, mozecie je kliknąć i pojawia się Wam wytłumaczenie po angielsku....). Dzięki temu znacznie poprawiłam swoje umiejętności jeśli chodzi o słownictwo.

Książek na czytnik ebook w języku polskim polecam szukać natomiast tutaj:

https://www.ibuk.pl/

Na stronie jest wiele książek do kupienia ale rownież i z możliwością wypożyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zarzekałam się, że tylko wersję papierowe. Ze na pewno nie umiałabym się przyzwyczaic. Jednak, gdy zakupilam czytnik hmm to była miłość od pierwszej przeczytanej książki. Polecam. 

Szczególnie z uwagi na to, że ksiazki w formie ebooków są o wiele tańsze niż książki papierowe. Co mozna sprawdzić sobie na stronie:

https://virtualo.pl/

Mają sporo promocji również na nowości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×