Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spedzioszek

Jak schudnąć 10 kg? I utrzymać wagę:)

Polecane posty

Gość Spedzioszek

Cześć Wszystkim;) Jestem tutaj nowa. Ostatnio stwierdziłam, że muszę się wreszcie wziąć za siebie. Musze stracić około 10 kg, przy wzroście 159 cm ważę 65 kg. Chciałabym zejść do około 55 kg i pozostać przy tej wadze. Proszę pomóżcie mi dobrać jakąś sensowną dietę oraz ćwiczenia. Pozdarawiam, Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sobie nogę!
szybko i na zawsze -1- kg mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vorqua
Generalnie, przy takich współczynnikach, mam tutaj na myśli wagę oraz Twój wzrost, współczynnik BMI wskazuje, że jest to nadwaga. Według mnie powinnaś mieć dietę dopasowaną indywidualnie, do potrzeb, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie spokojnie
polecam south beach zdrowe odżywianie, ja bez ćwiczeń schudłam 11kg w 2,5 miesiąca i wagę trzymam chociaż pozwalam sobie na przyjemności, ta dietka zmienia nawyki żywieniowe które wchodzą w krew i nie chodzisz głodna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Soutch Beach? Nie słyszałam o tym, ale mnie zainteresowało to że zmienia nawyki. Możesz coś więcej dodać? Vorqua co masz na myśli mówiąc indywidualnie dobrana dieta? Szczerze pierwszy raz będę się odchudzać i chcę na poważnie się do tego zabrać, z głową. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vorqua
Hej ponownie;) Chodziło mi w tym miejscu o dietę, która byłaby dobrana konretnie pod Twoją osobę, np przez specjalistę, ew. według określonych wymagań, np co jesz w ciągu dnia, co preferujesz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaz
Hejka, niedługo połowa wakacji także sądzę, iż jest to najlepszy czas na rozpoczęcie zdrowego stylu życia. ps. kiedyś przez przypadek trafiłam na coś w sieci jak przez google szukałam, w tej chwili niestety nie mogę sobie przypomnieć, jak mi się pamięć odświeży to dam znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Hej, ja też grzebie w sieci, ale strasznie tego dużo i nie wiem co będzie dla mnie najlepsze. Zastanawiam się co z tym fantem zrobić, bo tak naprawdę wymaga dużo czasu i sporej wiedzy. Także jeżeli jesteście w stanie mi coś poradzić będę bardzo wdzięczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 312312312
ja polecam 1700 kcal w 5 posiłkach, schudniesz na bank, bez jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmierz się w obwodach
bo waga to nie wszystko. Zaplanuj 4 -5 posiłków dziennie ( ja jadalam tylko 4 ), ale pamiętaj ,ze posiłkiem jest wszytko to co jesz więc np. jabłko to tez posiłek. Moja dieta była typową niskowęglowodanówką tzn. Lutz - w czasie zrucania wagi jadłam ok 5o gr węgli. A co jadałam ? wszystko:) ale bardzo mocno postawilam na jakośc i ilośc. Zmiejszyłam porcje , więc początkowo było trudno, przestałam liczyc kalorie,jedynie na poczatku stosunek B:T:W duzo wody, herbat, zero soków, gazowanych napoi. Raz w tygodniu ( sobota lub ndz) jadłam to wszystko co było zabronione np. pierogi, makaron, czekolada mleczna. Oczywiscie w rozsądnych ilościach- dzięki temu łatwiej było wytrwac. Ostatni posiłek na 4 godziny przed snem ( a wiec nie o 19, jeżeli chodziłam spac o 1 lub 2 w nocy :D) Cwieczenia? Joga. Schudłam 15 kg i trzymam wage. Aha... musisz uzbroic sie w cierpliwośc, przygotowac na zastoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Rozumie, już teraz bardzo dużo piję wody,ograniczyłam też ilości, staram się jeść mniej. Jutro wskakuję na wagę i zobaczę co będzie, myślę, że ważenie raz w tygodniu będzie najbardziej obiektywne, a nie po trzy razy dziennie, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rochers
Hej...miałam podobny do Ciebie problem miesiąc temu. Musiałam się w końcu wziąć za siebie, coś z tym zrobić...gdyż waga cały czas leciała w górę, a nie było widać efektów. Ja korzystałam z diety, którą wypełniało się poprzez ankietę i w ten sposób była dobierana dla mnie ona osobiście, konkretnie pod moje zapotrzebowania, że tak powiem. Wcześniej bowiem korzystałam z porad dietetyka na vivalavita. Pomogło mi to, gdyż samej jako człowiekowi czasem ciężko dobrać coś odpowiedniego, a tak moje pytania szybko znalazły odpowiedź. Teraz kiedy jestem bogatsza w nowe doświadczenie, to mniej rzeczy mnie już kusi no i nie podjadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry00013
Laska! Kup sobie rolki, zapierdzielaj na nich codziennie po 1-2 godziny, nie bedziesz wiedziala kiedy schudniesz ! Ja sie dopiero ucze, ale jezdze po 1-2 godziny i jestem padnieta po tym, do tego dobra dieta i schudniesz jak nic. ja waze 62 kg przy 170 ale planuje schudnac 5-7 kg i wlasnie przez rolki bo to baaardzo duzo daje, no chyba, ewentualnie skakanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Cześć, pobocznym moim celem jest wyszczuplenie ud, w tym celu zaczynam uczęszczać na basen;) Rolki też są atrakcyjne, jednak obawiam się, że za bardzo bym wzmocniła tkankę mięśniową ud:P Rochers wkrótce zerknę na tą vivalavitę, tymczasem lecę na mój basen;) Spidzioszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Cześć Wszystkim, ja już wstałam, przed pracą jeszcze szybciutko na basen skocze, tak aby otrzeźwić się. Właśnie przeglądałam vivalavita i muszę stwierdzić, że to bardzo ciekawa strona. Poza tym wszystko jest napisane przejrzyście i zrozumiale. Zarejestrowałam się nawet;) Zobaczymy co z tego będzie;) Spidzioszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkaLuiza
Ja parę tygodni temu też się tam zarejestrowałam i jestem bardzo zadowolona;) Generalnie uwagę przyciąga: multikalkulator, przy pomocy którego fajnie oblicza się BMI, WHR- ogólnie bardzo cenne porady i wskazówki co do naszej sylwetki ciała. Póki co, nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do tematu, prostotą obsługi- mam tu na myśli intuicyjność oraz mnogość informacji, które stają się przydatne, dla osób, które stosują dietę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Na pewno warto odchudzać się pod okiem specjalisty. W okresie wakacyjnym na pewno warto wybrać jakiś turnus odchudzający. Z tego co widziałam, to Primavera SPA ma ciekawą ofertę, z której warto skorzystać. W taki sposób można w całkiem przyjemny sposób zrzucić parę kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Cześć, Dzisiaj zaczynam;) wczoraj zapoznałam się dokładnie z jadłospisem jaki został mi indywidualnie dobrany. Wygląda smacznie, szybciutko się uwinęłam z przygotowaniem;) Trzymajcie za mnie kciuki;) Pozdrawiam, Spidzioszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucea
Hejka, ->do Spidzioszek: a na czym polega tak dobrany jadłospis, jeśli możesz podzielić się nim ( i zechcesz) z nami? Zaciekawił mnie ten temat, przyznaję ze sama jestem w kropce jeśli chodzi o diety...bo póki co brak motywacji oraz pokusa za jedzeniem robią swoje...ech. Jakiś link albo coś? Proszę;) pzdr L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Cześć, Ad Lucea: dieta została indywidualnie dobrana pod moje potrzeby, fajne jest też to że uwzględnia to co lubię i to czego nie lubię jeść. Tutaj jest link: http://vivalavita.pl/wybor-diety.html należy się zarejestrować i masz miesiąc diety za darmo, więc nic się nie traci, a można dużo zyskać;) Dobierając jadłospis dietetyk uwzględnił nawet pory jedzenia, to czy pracuję (czy mam czas przygotować sobie ciepły lunch/obiad) oraz oczywiście moje problemy zdrowotne. Profesjonalnie i szybko, już teraz czuję poprawę samopoczucia;) Spedzioszkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimxx
Hmm, wcześniej nie słyszałem o czymś takim jak osobisty dietetyk przez internet, ale chyba warto spróbować, skoro przez pierwszy okres czasu jest to darmowe, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenix-kantamore
Siemka wszystkim;) Widzę sporo osób korzystało, ja także - w sumie przez przypadek... ...czysty przypadek bowiem obliczałam kiedyś sobie swoje BMI i korzystałam z kalkulatora na stronie: http://vivalavita.pl/kalkulator/multikalkulator.html W sumie jeden z lepszych jakie udało mi się znaleźć, dokładniejszy rzekłabym - dla nas kobiet. Odchudzających się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Witam ponownie;) już od jakiegoś czasu na menu vivalavita jestem. Fajne jest to że "dieta" nie jest forsująca;) Trzymam się tego co mi zalecił dietetyk i w sumie mam 1,2 kg mniej!;) Trzymajcie za mnie kciuki;) Spidzioszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
czy rzeczywiście w 1 etapie można pozbyć się 20 kg? ktoś ma doświadczenie? rzeczywiście tak skuteczna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Cześć, moim celem nie jest natychmiastowe zrzucenie wagi, chce równomiernie i na dłuższą metę, że tak powiem pozbyć się zbędnych kilogramów. Zrzucenie 20 kg w bardzo krótkim czasie wcale nie jest zdrowe, bo często polega na głodówce, a po powrocie do normalnego żywienia pojawia się problem jojo. I oczywiście takie diety nie są zdrowe. Speedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagitak
Generalnie: zrucanie wagi w bardzo szybkim czasie, bardzo agresywnie, że tak napiszę nigdy nie jest zdrowe i potem są tego efekty... Lepiej zawsze wszystko progresywnie, z głową, z tego co patrzę to jeśli proponują na vivalavita coś ala rozkład "co jeść" oraz przeliczają to na kalorie, to zawsze można stosować mając na względzie to, iż specjalista jest tożsamy z osobą, które nie od dzisiaj jest w tym fachu i zna się na tych sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Cześć;) ponownie jestem. I znowu waga w dół leci;) Już o 1,5 kg, czyli 63,5 kg;) Nie chodzę głodna, czuję się dobrze. Uczę się regularnego jedzenia, wcale nie jest to takie trudne;) Trzymajcie kciuki za mnie, na razie wszystko idzie zgodnie z planem;) Spidzioszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×