Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marakaska

serwis obiadowy - który wybrać?

Polecane posty

Gość Astenka32
Kilka dni temu kupiłam nowy serwis obiadowy tutaj https://zosiagosposia.pl/130-serwisy-obiadowe-i-kawowe Spodobało mi się tradycyjne wzornictwo, które świetnie się nadaje na różne uroczystości - imprezy imieninowe czy święta... Taki serwis mam tylko na specjalne okazje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie ładną i funkcjonalną porcelanę, to polecam odwiedzić www.salonporcelany.pl maja szeroki wybór markowej porcelany! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na codzień mam zwykłe talerze z delikatnym motywem kwiatowym , nadające się do mycia w zmywarce, ale marzy mi się komplet z Chodzieży , nie umiem wklejać linków, ale to są te zestawy z różą , ten zestaw nosi nazwę Iwona i od jakiegoś czasu na niego "choruję". Widziałam w jednym ze sklepów serwis na 12 osób, ale kosztował około tysiąca złotych ! I na taki wydatek mnie nie stać. No i nie potrzebuję zestawu na 12 osób, wystarczyłby mi taki na 6. A już najlepiej byłoby gdybym mogła kupić sobie osobno, na przykład w jednym miesiącu talerze głębokie i płaskie, w następnym deserowe i salaterki i tak sukcesywnie dokupować poszczególne elementy. Na pewno nie kupiłabym wazy do zupy. Moja szwagierka zamarzyła sobie biały komplet ze złotą linią, muszę przyznać, że bardzo ładnie to wygląda, ale na stole na którym jest inny obrus niż biały. Miała szczęście, że te talerze , które ona chciała i mogła sobie kupić były na sztuki i kupowała sobie w każdym miesiącu coć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancką i markową porcelanę, a także inne wyposażenie do kuchnie i nie tylko znajdziecie na stronie http://salonporcelany.pl/. Bardzo ładnie się prezentuje, jest i taka bardziej nowoczesna i taka bardziej klasyczna, więc każdy coś dla siebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie stronę gustomania.pl . Mają różne komplety w zależności od upodobań. Osobiście bardzo lubię prostotę dlatego wybrałabym gładkie talerze, ale mamie zamawiałam ze zdobieniami. Oba komplety były bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem porcelanę w sklepie helios-szklo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagraniczna porcelana, która na pewno się sprawdzi w jadalni to Revol. Miałem kiedyś serwis, ale niestety przez głupi błąd przy składowaniu (za duży nacisk) wszystko się pobiło. Niedawno właśnie zauważyłem promocję na zestaw tego producenta w helios-szklo.pl i wróciłem do poprzedniego stanu podawania posiłków. Na porcelanie każdy posiłek mi praktycznie dobrze smakuje, klimat restauracyjny w domu, jakaś atmosfera wyjątkowości na pewno :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłyGość
Warto mieć elegancką porcelanę w domu zwłaszcza jeśli chce się jakieś bardziej uroczyste spotkanie rodzinne przygotować. Ładniej jest podać zupę w stylowej porcelanowej wazie, niż lać prosto z gara...itp. Ja dopiero niedawno kupiłam taki komplet obiadowy z kilkudziesięcioma elementami. Zamawiałam online na https://www.helios-szklo.pl/porcelana.html. Darmowa dostawa, szybka obsługa, nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz komplet porcelany kupowaliśmy przez stronę helios-szklo.pl/porcelana.html. Wszystko jest w porządku, oryginalna porcelana z Chodzieży, całość dobrze solidnie opakowana, także żaden talerzyk się nie rozbił, każdy element dotarł w jednym kawałku bez jakiś otarć, rysek i innych defektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanowa122
Najlepszym pomysłem według mnie jest dokonanie zakupu w dobrym sklepie internetowym, moim zdaniem https://www.adacor.pl/porcelana.html jest naprawdę swietnym miejscem do tego, porcelana najwyższej jakości w naprawdę dobrych cenach, no i wysylka niezwykle szybka, ze swojej strony jak najmocniej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisana
Nieraz bywa że mamy niespodziewanych gości i trzeba ich poczęstować obiadem czy też kawka i ciasto. Więc zestaw stołowy z porcelany jak najbardziej pasuje do takiej stylizacji. Ja sama chcę kupić ale jest tak duży wybór w tym sklepie https://urodastolu.pl/ że ciężko mi się zdecydować na jeden :) A na prawde wyglądają ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena_

Za luksus posiadania dobrej porcelany płaci się niemało. W moi przypadku było podobnie bo mam markowy serwis obiadowy Philpiak Elegi który przeznaczony jest dla sześciu osób. Delikatne wzornictwo, jakość i minimalistyczne kształty sprawiają że pozytywnie wyróżnia się na tle innych tego typu produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_

Czy jest jakaś różnica w cenie między tymi dwoma serwisami obiadowymi Philpiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2019 o 08:33, Gość Gabi_ napisał:

Czy jest jakaś różnica w cenie między tymi dwoma serwisami obiadowymi Philpiaka?

Witam! Gabi_ z cenami zestawów porcelany Philipiak zapoznasz się na naszej stronie: https://www.shop.philipiakmilano.pl/porcelana-3000122

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też ofertę www.salonporcelany.pl. Widziałam tam bardzo ładne serwisy porcelanowe w przystępnych cenach. Kiedyś moja mama zamawiała porcelanę marki Goebel i jest z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Moim zdaniem serwis obiadowy powinien być elegancki oraz taki który będzie pasował do każdego rodzaju obrusu i zastawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×