Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krokdoprzodu

pytanie do metalowców

Polecane posty

Gość Miła_dżdżowniczka
chęć przynależności do grupy też wynika z jego psychiki i tego, że czuje, że inni myślą podobnie jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Miła_dżdżowniczka -czyli według Twojej regułki jestem metalem. A co kiedy idę pograć w piłkę i ubieram dres, albo spodenki adidasa ? :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jej chodziło o BMW a nie BMX ;) @Miła_dżdżowniczka Ale tu już padały teorie ze jak metal jest z typowym lachonem to jest pozerem. cóz w tym złego, metal przeciez też człowiek i seksowne panienki moga mu się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka
Też byłam w zespole, co prawda rockowym, ale z metalowymi się przyjaźniliśmy. Tzw. " Strój metala" nie jest modą, tylko reprezentowaniem swoich upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxcc
SS pokaz te fotki w dlugich herach co tu kiedys chodzily po kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Strój metala" nie jest modą, tylko reprezentowaniem swoich upodobań. Bzdura................ Nawet nie masz pojęcia jaką moda metalowa przeżyła metamorfozę od lat 80 tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Też byłam w zespole, co prawda rockowym, ale z metalowymi się przyjaźniliśmy. Tzw. " Strój metala" nie jest modą, tylko reprezentowaniem swoich upodobań." tak, miliony osób słuchających konkretny gatunek muzyki nagle mają takie same upodobania... co jak to ale to bardzo karkołomna teoria. to jest po prostu taka moda w takim środowisku i tyle, nikt mi nie wmówi że gust muzyczny przekłada się na zmysł estetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka
nie wszyscy metale muszą się ubierać jak metale w każdej sytuacji, ale ich do tego ciągnie, bo dla człowieka ważne jest żeby istniała równowaga między tym co myśli, jakie ma poglądy itp., a jak wygląda. Dlatego kto jest sztywny ubiera się sztywno, kto jest lafiryndą biega w mini i dekolcie, a kto jest metalem, ciągnie go do tego żeby zareprezentować to też na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kto jest lafiryndą biega w mini i dekolcie Nie kumam, lafiryndy ubierają mini i dekolt :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie najbardziej wylansowani ludzie to pozerzy .... ludzie czasem zaczynają wszystko od złej strony. ale i tak nikt sie do tego nie przyzna. znowuż to są moje obserwacje. ktoś np od miesiąca słucha standardowego slipknota i od razu kupuje sobie glany staje sie zbyt przesadnie mhhrocznym. do tego bluzki z rockmetalshopu.....potem dopiero wkracza w ten świat. i zaczyna słuchać więcej tej muzyki i tak dalej i tak dalej. tak przynajmniej teraz czesto jest. ja nie slucham takiej muzyki ale wiem co to jest za zespol np sex pistols gadam z takim wylanowanym pseudo punkem a on mi mowi ze nie wie co to za zespol tak na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli, co jak jakaś laska się ubierze seksownie to jest lafiryndą? no sorry, co to za teorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła_dżdżowniczka co za głupi tekst moze ja chodze w mini to nie oznacza ze jestem lafiryndą ...... mrocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak że raz ludzie krzycza o wymuskanych laskach ze to pustaki i tapeciary a potem gdzie indziej będą gadać zeby nie oceniać po wyglądzie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja nie pisalam - ubierać sie mrocznie tylko stać sie mrocznym. np przez makijaż ktory nie ma podkreślać urody a ma być po prostu mroczny......a tutaj mi bardziej o facetów chodzi. własnie to ludzie ktorzy mówią najczęściej o tym ze nalezy byc tolerancyjnym i takie pierdoly oceniają ludzi po wyglądzie bo po porstu są zazdrośni i żałośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×