Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziki-dzik

restauracja z ogrodem - obiad weselny

Polecane posty

witajcie! szukam klimatycznego miejsca na skromne przyjęcie weselne (w ciągu dnia, ok 50 osób) w Warszawie. Czy ktoś może coś polecić? Restauracja, może być coś oryginalnego, byle z kawałkiem przestrzeni na zewnątrz, gdzie można wyjść, usiąść... zna ktoś coś? będę wdzięczna... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempaq
Olej Warszawę bo po co? Drogo, ogródki kiszka i w ogóle lipa. Pod Warszawą masz klika fajnych miejscówek: www.uochmanow.pl knajpę prowadzi stary kelner więc wszystko jest jak być powinno, miejsce ma ogródek dwie sale i piniendzy nie nadrą, Baccara w Jawczycach, brzmi afryką ale to rzut beretem od Warszawy to kawałek za Piastowem, drogo i nie drogo zależy dla kogo, jadło i obsługa znośna ale nie ma orgazmu. Natomiast sceneri nokaut przez ciężkie k.o. Ogród piękny. Jeżeli druga strona i mogą być okolice to pod Legionowem masz parę fajnych miejsc. Restauracja carska- fajne miejsce, klimat i idealne na taką mniejszą imprezę www.carska.pl ma fajny ogrodek miejsca dla dzieciaków. www.polnaroza.pl nowe miejsce niskie ceny i bez wątpienia najlepsze jedzenie w całym Legionowie a porcje olbrzymie, sala w środku super a ogródek idealny, trochę taki dziki ale wyglada świetnie. Teren można zamknąć więc dzieciaki będą bezpieczne. Jeżeli np. Nadarzyn to baronpalace, tu na forum były różne głosy ale wszystko jest o.k byłem tam niedawno pogorszyło się owszem ale dalej jest lepiej niż gdzie indziej. No, olej warszawę to złe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giocondda
Restauracja Różnana na Chocimskiej. Najlepsza w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatarak
A Józefów może być? http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Winiarnia-i-Gospoda-Nad-Jeziorem.html to jest FANTASTYCZNE miejsce. Uroku i klimatu nie można mu odmówić. Może mam sentyment bo wiele pięknych wspomnień wiąże się z tym miejscem ale moi znajomi też bardzo chwalą po każdym pobycie wić pewnie warto, zwłaszcza, że planujesz tylko obiad weselny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Dom Polski w Wwie - my tam robimy obiad weselny. Wykwintnie tam jest i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemne miejsce z dużym ogrodem do polecenia to na pewno Pałacyk Otrębusy pod Warszawą. Polecam zerknąć tutaj czy taka przestrzeń będzie wam odpowiadać http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Palacyk-Otrebusy.html Poza tym jedzenie wyśmienite, obsługa fantastycznie przygotowana. Dodatkowo Pałacyk dysponuje spora bazą noclegową, więc to na pewno spory atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robiłam wprawdzie wesela, ale podoba mi się w www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.sushiwesola.pl. Mają nową restaurację przy ulicy Zwycięzców 4, jest ta sama karta menu, a dużym zainteresowaniem cieszą się zupy oraz rameny i dony, które robią sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak będzie lało? I będziesz gości po prowincji ganiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santa8900
A ofertę tej restauracji już sprawdzaliście http://hotelriviera.pl/gastronomia/restauracja/ ? Jest to idealne miejsce nie tylko na wesele, ale też właśnie na mały obiad weselny. Nawet, jeśli nie będzie to obiad na ogrodzie, to można zamówić stolik z fajnym widokiem, bo większość jest oszklona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w restauracji Klimczok? Ja co prawda wyprawiłam tam córeczce chrzest, ale tak na 50 osób to to miejsce jest bardzo ok. Wizualnie jest bardzo fajne, klimatyczne, z taką góralską nutą. No i jedzenie super - bo Polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Człuchowie byliśmy na weselu u znajomych gdzie oprócz nowoczesnego hotelu z restauracja to wszystko znajduje się nad jeziorem! :O Widoki są nie do przebicia zresztą sama sprawdź na www.nad-jeziorem.czluchow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo33

Literatka na Krakowskim Przedmieściu z widokiem na Zamek Królewski idealnie się nada 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylka91

Robiłam obiad weselny w restauracji Ursus, polecam, może komuś też to miejsce się spodoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zobaczyć tutaj https://gdziewesele.pl/ Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×