Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patynka

perfect bust-tabletki na powiększenie piersi

Polecane posty

Czy któraś z was używała tych tabletek lub kremu? Zastanawia mnie czy działają i jakie mają skutki uboczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże dziewczyny!!! naprawdę wierzycie w te środki doustne na jędrność biustu???????? to są ziołowe preparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoio
niech wierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam ze są to kremy które naprawde działaja.Nigdy nie stosowałam nic takiego,ale może warto spróbować. Sa dość drogie. Wiec co będzie jak przestane je stosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoio
to wszystko wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerk
aplo ja stsowalam ,po roku wszystko klaplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ja stosuję tabletki od 3 miesięcy. Działają powoli, ale DZIAŁAJĄ, a o to właśnie mi chodziło. Piersi nie są może większe,a el bardziej okrągłe, nabrzmiałe hmmm nie wiem jak to opisać dokładnie. Czasem przed miesiączką się takie robią, tylko, że po tabletkach efekt jest jeszcze większy. Ja biorę holenderski bust up z bust-up.com.pl. Mogę go szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy zamówiłam tabletki breastfem z usa przez polskiego producenta już ponad miesiąc temu i dalej nie zostały mi dostarczone ani nie otrzymałam żadnej odpowiedzi czy wogóle zostaną mi dostarczone proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Skontaktuj się z dystrybutorem w Polsce i zapytaj o termin dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowalam 1 razy i pozniej jak sie odchudzalam to znowu wszystkoz niklo i tak w kolko bez sensu trzeba by sie moze juz nigdy nie odchudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 87
Ja jestem zdesperowana. Po tabletkach Perfect Bust mam ODWROTNY SKUTEK piersi mi wcale zmalały i są mieksze. Czy tylko na mnie zadziałały w odwrotną str czy komuś jeszcze,prosze odp i bez głupich docinkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmniejszyć to na pewno się nie powinny. A jak długo stosowałaś te tabletki? Jeżeli krótko to być może chwilowe zmniejszenie nie ma nic wspólnego z kuracją. Co do perfect bust to polecam artykuł http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ - przynajmniej będziecie wiedziały czego możecie się spodziewać. Jest to dobry suplement ale nie aż taka bajka jak niektórzy wypisują. Potrzeba czasu i więcej jak jednego opakowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaczewa
chce zamówić tebletki Breast Fem ,ale na tej stronie którą podajecie na różnych ,różnych forach nie da się tego zrobić . http://www.powiekszeniepiersibiustu.org/zamow.html wchodząc na tą strone wyświetla się komunikat że ''przerwa techniczna'' nie da się też wysłać do nich żadnej wiadomości . Na innych stronach szukałam i nie ma tego produktu. Myślę niestety też ,że w Polskich aptekach też ich nie dostane bo jest to sprowadzane ze Stanów. Pomuszcie mi gdzie moge je dostać. czekam na jakąś odpowiedz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_sylwiaFl
Ja łykam American Booster Boost Your Boobs, które w swoim składzie mają naturalne ekstrakty między innymi z kozieratki. Stosuje je wiele gwiazd i celebrytek, które nie popierają ryzykownych operacji plastycznych, a mimo to ich piersi pięknie się prezentują. Ja efekty też zauważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 87
No chcialam powiedziec, ze pierwsze wrazenie bylo troche przygnebiajace...ale juz jak powiedzialam A to i B i lek odszedl w niepamiec... Perfect bust po pierwszym mies zaczely dzialac, nie bylo jakiegos duzego odskoku ale zdecydowanie widac ze sa ladniejsze i pelniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
Na nutreca com można kupić te american booster w fajnej cenie, chyba się zdecyduję. Opłaca się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dopiero zakupilam tabletki PERFECT BUST, niewiem tylko jak je zazywac. Jest na opakowaniu napisane ' stosowac 3 tab. dziennie ' Moje pytanie to 3 razy po jednej tabletce, 1 raz 3 tabletki czy to nie ma znaczenia .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki na powiększenie biustu - http://www.perfectbust.pl/aff/poland1 Biorę Perfect Bust już od 4 miesięcy i mogę potwierdzić, że jest to rewolucyjny produkt. Na początku czułam transformacje w moich piersiach, tak jakby coś działo się wewnątrz. To już 4 miesiące kiedy używam Perfect Bust i moje piersi są bardziej krągłe i kształtne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc w wyborze tabletek, które mam kupić? Wybór na rynku duży, wszystkie mają opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. Chciałabym spróbować i zacząć od Perfect Bust, czy to dobry wybór? Może jest coś lepszego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już powiększać biust tabletkami to właśnie tymi. Mają naturalny skład to chyba jest ważne dla bezpieczeństwa a sam produkt dostępny jest od wielu lat i nikomu nie zaszkodził. Przy krótkiej suplementacji można nie poczuć większych efektów po przeprowadzeniu 3 miesięcznej kuracji Perfect Bust, mało która kobieta wyraża opinie negatywną. Zerknijcie sobie na wpis: http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gameczka
Ja używałam tych tabletek . Zdecydowałam się na kurację Perfect Bust 3 miesiące. Biust po ciąży już nie był niestety taki... :( W pierwszym miesiącu efektów za bardzo nie było jednak po trzech miesiacach piersi wyraźnie się ujędrniły, stały się ładniejsze. Jestem zadowolona :) Na pewno nie powiększą Wam piersi tak jak operacja ale jest to dobra alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu dostałam odpowiedz z tego sklepu co sprzedają te tabletki Breastfem NYV z USA że niedługo strona będzie czynna bo przedłużyły się procedury związane z rejestracją leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojenka99
Osobiście nie mam zaufania do leków sprowadzanych z zagranicy i nie wiem czy bym sobie takie zamówiła. Jestem zdania,że lepiej jest brać to co po prostu jest sprawdzone. Perfect Bust znam, stosowałam i byłam bardzo zadowolona.Tabletki skuteczne, ujędrniły piersi. Przeszłam kurację jakieś pół roku temu. Efekt nie jest jedynie krótkotrwały bo widzę,że piersi są tak samo ładne jak bezpośrednio po kuracji. Tak więc jeśli boicie sie operacji albo się nad nią zastanawiacie to jest to dobra alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ są informacje o promocjach na Perfect Bust. Aktualnie w promocji jest ciekawy zestaw z tymi tabletkami w roli głównej więc polecam się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_ona
Osobiście z perfect bust byłam zadowolona, po roku od zakonczenia dluzszej kuracji tymi tabletkami biust dalej jest większy i jedniejszy niz przed. Mimo wszystko planuje niedlugo zrobic kuracje przypominajaca zeby efekty utrzymaly sie na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×