Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to jest dzisiaj

Co byś zrobiła gdyby

Polecane posty

Gość Jak to jest dzisiaj

jakiś chłopak na uczelni zachował się w stosunku do Ciebie ewidentnie jak dżentelmen np. otworzył Ci drzwi itp. : Zakładając, że byłabyś wolna. 1. Powiedziałabyś "dziękuję" i na tym by się skończyło. 2. Popatrzyłabyś na Niego ze zdziwieniem i pomyślała coś a'la "ale dziwak?", "jakiś inny?", 3. Nic byś nie powiedziała by uważasz, że to Ci się należy po prostu. 4. Nic byś nie powiedziała by uważasz, że tak Mężczyzna powinien się zachować. 5. Powiedziała byś "dziękuję" i spróbowała się z Nim bliżej poznać. 6. Kopnęła byś go w kroczę bo uważasz, że "każdy facet to świnia" i to jest tylko jakaś gra/podryw. 7. Dałabyś mu w twarz i powiedziała, żeby spadał. 8. Powiedziałabyś dziękuję i podsunęłabyś Go swojej koleżance. 9. inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgdfg
1 lub 3 lub 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
o cholera nauczyłam dzieciaki, że kobiety w drzwiach się puszcza przodem a tu się okazuje, że to nie wiadomo jaki hit jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tamm
powiedziałabym 'dziekuje i uśmiechnęłabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie ma co się podniecać otwartymi drzwiami, bo to zachowanie jak najbardziej zwyczajne i wskazane, ale nie ukrywam że podobają mi się dżentelmeńskie maniery; to +10 do faceta z klasą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembajło
kobiety w życiu realnym robią 9. dziękuję i wpisuję Cię już na listę tylko kolega:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambotor
Frajer! Kobiety nie lubią dżentelmenów. Nieważne co byś zrobił i tak polecą na tego dobrze zbudowanego nawet jak tamten to chamidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia.aaaq
Śmieszny topik :) Podrzuciłam go paru znajomym, by się pośmiali. Autorze - Tobie się chyba ywdaje, że otwieranie drzwi przez obcego faceta to jakaś niespotykana rzecz. Przecież niespotykaną rzecza jest, gdy nie otwiera. :) Wszyscy otwierają, gdy widzą zbliżającą się kobietę. Niektórzy powiedzą przy tym parę słów w stylu "proszę, panie przodem", albo "pomogę pani" (gdy np. ta kobieta coś niesie". Zawsze mówię wtedy "dziękuję", usmiecham się i ide dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 231312
czym sie różnią punkty 3 i 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hxtqm
uśmiecham się, mówię "dziękuję" a po spojrzeniu sobie w oczka mówię "hej, podobasz mi się, chcesz mój numer telefonu?" :classic_cool: hyhyhy... żartowalam z tym "hej..." ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policeman user
Tak jak to rambotor napisał Frajer skończony jesteś, że kobietom drzwi otwierasz. Pantoflarz zasrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×