Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Organizer ślubny

Organizer ślubny

Polecane posty

Gość Organizer ślubny

Witam wszystkich bardzo serdecznie, chciałabym zachęcić was do zapoznania się z moją propozycja na pomoc w organizacji ślubu i wesela. Każdy z nas lubi mieć wszystko uporządkowane i dopięte na ostatni guzik zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawę tak ważną jak własny ślub i wesele. Organizer ślubny pomoże wam bezstresowo przebrnąć przez trud przygotowań do tego najważniejszego dnia w waszym życiu. Dodatkowo ciekawe porady, uwagi, tabele do wyliczeń, inspiracje. Serdecznie zapraszam!! http://www.mymission.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
mam zapłacić 50 zł za notes zawierający masę błędów gramatycznych i interpunkcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 88
Dziękuję za zainteresowanie tematem i tak merytorycznie wylewną i poprawną odpowiedź. Jeżeli to nie problem to bardzo prosiłabym o wskazanie wszystkich tych błędów, o których Pani wspomniała. Takie to dziwne, że ludzie zawsze z łatwością krytykują coś o czym tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia. http://allegro.pl/organizer-slubny-notatnik-panny-mlodej-weselny-i2481689689.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
Bardzo proszę, przeczytałam tylko pierwszą ramkę na aukcji pt. "Kontakty" Oto lista błędów: -brak przecinka na końcu pierwszej linijki przed wyrazem "dlatego" - "nieoceniona może okazać się pomoc wielu osób, które chętnie Wam (...)pomogą" - pleonazm, czyli mówiąc potocznie "masło maślane" - ostatnie zdanie w tej ramce jest nielogiczne - wg mnie brakuje w nim słowa "to" Poza tym powtórzenia - jeden wyraz w danej linijce po dwa razy świadczą o tym, że ten, kto to pisał ma ubogie słownictwo. Teraz zapewne autorka zarzuci mi, że czepiam się szczegółów, ale jak się coś sprzedaje, to warto by było zadbać o odpowiednią jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Organizer ślubny
Witam serdecznie i dziękuję za żywe zainteresowanie tematem. Nie wiem jak mam odnieść się do uwag na temat stylistyki, treści i interpunkcji od Pani, która swoje imię pisze ze spacją i rozpoczyna zdanie małą literą, a zakańcza je znakiem interpunkcyjnym w postaci pytajnika. Uwagi, o których Pani wspomina są typowo subiektywnym odczuciem, do którego oczywiście każdy ma prawo. Co do jakości wykonania zapewniam Panią, że zostały dołożone wszelkie starania aby jakość produktu była jak najwyższa i jak najbardziej profesjonalna. Pozdrawiam http://www.mymission.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 88
Przykre to jest bardzo, że jak już nie ma się nic do powiedzenia w temacie to na koniec najprościej jest obrazić kogoś. Zawiść ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhndfskgvbdnokl
przykre to jest to ze chcesz sprzedawac cos niedopracowanego i nie przyjmujesz krytyki, a to bardzo cenna zyciowa umiejtnosc, niestety ty jej nie posiadasz, a na koniec to nie rob z siebie ofiary losu bo to az żenująco się czyta;) jaj ja uwielbiam takie bu bu bu;( pod publiczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
Wiedziałam, że autorka poczuje się urażona i przyczepi się do drobnostek. Otóż, droga Autorko, "domi nika" to mój forumowy nick, nie imię, mogę go zatem pisać jak mam tylko ochotę - takie prawa netu :) A poza tym jak sprzedajesz notes za ponad 50 zł to powinnaś zadbać, żeby był wyjątkowy a nie byle jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
A i jeszcze jedno - zasady gramatyczne i ortograficzne nie są subiektywnym odczuciem, tylko ogólną normą. Polecam lekturę słownika - np. poprawnej polszczyzny albo wstępu do słownika ortograficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
zasady interpunkcji kuleja u Ciebie autorko i to mocno... a duzo osob na to zwraca uwage jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jest domi nika
A mi się pomysł organizera podoba i jak się w końcu zaręczę to może nawet go zamówie. dOMI NIKO może pochwalisz się swoją pracą? Z taką wiedzą na pewno tworzysz dzieła idealne. Najłatwiej krytykować innych trudniej zrobić coś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powinno zdecydowanie spełnić zadanie - http://lovesimple.pl/ Tylko po prostu poświęćcie trochę czasu, na bliższe ogarnięcie tematu - zakładam, że sobie poradzicie bez większych problemów. U nas to dało rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×