Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
125kaka

Jak pozbyć się trądziku?

Polecane posty

Gość SimonnaMay
Spróbuj żel ANTI ACNE od Floslek. Fajnie działa, odświeża a jednocześnie obkurcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizkaeli
ja też stosowałam tabletki iqface i jestem z ich działania mega zadowolona, no i skład mają naturalny co chyba jest najbardziej na plus bo teraz wszystkie te tabletki to samo świństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy kilka tygodni z aplikatorem na wypryski HB, chociaż to jak szybko będą wyeliminowane problemy, zależy od jego stadium. Ale generalnie od każdego etapu można dojść do cery wyglądającej naprawdę ładnie i estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie w pozbyciu sie tradziku pomogla dobra dieta i regularne zluszczanie skory na twarzy kwasami, bylam na kilku takich peelingach we wroclawskim mad clinic i jest o niebo lepiej. musze teraz zwalczyc jeszcze ostatecznie blizny potradzikowe, ale wypryski praktycznie sie juz nie pojawiaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej udać się do dobrego kosmetologa, który obejrzy skórę i dobierze odpowiednie kosmetyki i zabiegi, a w przypadku cięższej postaci trądziku wyśle do dermatologa. Mi pomogły zabiegi z maskami terapeutycznymi Clarify i zabiegi intensywnie oczyszczające pca skin, które miałam robione w Poznaniu w salonie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta, zależy co jesz. Kiedyś przejdzie jak dorośniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie trądzik to choroba i wszystko zależy od tego, w jakim stopniu jest zaawansowany. W pewnym stadium mogą pomóc tylko leki. Gdy jednak sytuacja nie jest dramatyczna można próbować kosmetyków z olejkiem z drzewa herbacianego, który wspiera w leczeniu trądziku i łojotoku, jak również działa przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaa123
Sposobem, który sprawdził się u mnie na trądzik to zdrowsza dieta tzn mniej słodyczy i tabletki iqface. Kiedyś dużo czytałam na ten temat w internecie i większośc radziła zacząć walczyć z nim od wewnątrz i odkąd ja podjęłam walkę moja cera ładniutka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu smieszny jestes buahaha cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na mojego bloga gdzie dowiecie się jakie najlepsze produkty znajdziecie w drogerii Rossman http://bestcosmetics.blox.pl/html Zachęcam do komentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiamkaa
Dziewczyny bardzo dobrze was rozumiem. Ja kończe 30 tu powoli jakieś zmarchy wychodzą, a ja dalej obsypana trądzikiem - zwłaszcza przed okresem :( Mam dość, brałam tabletki ziołowe ale to nic nie pomagało. Niestety kosmetyki jakie miałam też nie poprawił mojej sytuacji bo zatykał pory. Dlatego też postanowiłam zamówić kosmetyki kolorowe z http://www.elixirbynature.pl/55-redukcja-tradziku i do tego jakiś płyn do mycia buzi. Koleżanka mi tak poradziła bo dzięki temu nie będę musiała martwić się o zatkane pory. No i zaczełam ostatnio chodzić na mikrodermabrazję - troszke to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć. Trądzik to uciążliwa sprawa... wszyscy się o tym przekonaliśmy... Wypróbowalam chyba wszystko co tylko wpadła mi w ręce... Niestety nieskuteczne... Wizyta u dermatologa skończyła się recepta na płyn, niby wysuszajacy... Na który dostałam uczulenie... Byłam zrezygnowana... Nie dość że nie pomogło na trądzik to jeszcze dostałam plam na twarzy i dekolcie... Moja siostra przeczytała gdzieś o żelu trioxil... I to był strzał w dziesiątkę... http://nplink.net/9F4LGfqg ... już po kilku pierwszych aplikacjach żelu widać było poprawę... Teraz jest już super... Wkoncu mogę się pokazać ludziom. Polecam serdecznie żel trioxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dermatolog powiedziała mi że przy trądziku nie powinno się jeść słodkiego nie tylko czekolady ale również wszelkich innych wafelkow ciastek itd , ostrych przypraw , pieprzu , mozna jeść sól i przyprawy ziołowe do tego starać się ograniczyć fast foody chipsy po prostu śmieciowe jedzenie Przetestowalam na prawdę wiele maści i płynów które nic nie pomagaly i mogę powiedzieć że stan mojej cery o wiele polepszyl się odkad : - nie jem słodkiego , ostrych przypraw (jak wymieniłem powyzej) - codziennie staram się pić herbatkę BRATEK która bardzo dobrze wpływa na stan mojej cery i szczerze Wam polecam - zmywam makijaż płynem micelarnym a następnie myje twarz zwykłym mydłem - stosuje plyn z ŻYWORODKI który również ogromnie polecam - jeśli chodzi o maści to stosuje skinoren Stosuje to wszystko od 2 miesięcy i już jest duża poprawa więc "jade dalej" i Wam również życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła zmiana diety i krem z ozonem - po wszelkich niedoskonałościach ślady niema - tylko do zapachu trzeba się przyzwyczaić:) Znalazłam go na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofia225
Ja co prawda najgorszy trądzik mam już za sobą, ale i tak mam cerę ze skłonnością do niedoskonałości, więc w sumie muszę o nią dbać pod tym kątem. Szczerze mogę tu polecić peeling pirogronowy, czyli peeling medyczny, wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej. Świetnie oczyszcza i wygładza cerę, pomaga ją utrzymać w ryzach ;) A i przy leczeniu aktywnego trądziku warto zadbać właśnie o dobre oczyszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi w gabinecie pomogą, na najbliższą sobotę darmowe konsultacje z lekarzem, warto się zapisać i zapytać :) https://www.facebook.com/events/1753853591612151/?acontext=%7B%22ref%22%3A%222%22%2C%22ref_dashboard_filter%22%3A%22upcoming%22%2C%22action_history%22%3A%22%22%7D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam żel mediqskin różowy. Działa naprawdę skutecznie i szybko usuwa zmiany trądzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten krem to prawdziwy cud, 5 lat walczyłam z tradzikiem od liceum do teraz,masakra kasa na lekarzy dermatologów i kosmetyki z rosmana i nic aż do teraz kiedy znajoma poleciła mi krem pilarix i po 5 dniach nic, poprostu wszystko wyszło nawet moje rany sie zagoiły od wyciskania polecam kupujcie ze strony producenta tu: http://pilarix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamnow684
Przede wszystkim systematyczna pielęgnacja. Codziennie wieczorem myj twarz, nakładaj lekki krem nawilżający na bazie wody (lub jakieś serum), poczekaj aż się wchłonie, a na to coś z retinolem - ale nie z drogerii,tylko lek na receptę. Dermatolog najlepiej będzie wiedział. Ja stosowałam Epiduo. Rano opłukuj twarz wodą lub przemywaj płynem micelarnym (bez alkoholu!!) i nakładaj koniecznie krem z filtrem, minimum 30, a najlepiej 50+. Retinol uwrażliwia skórę na słońce, więc mogą się pojawić przebarwienia, blizny itp., a tego byś nie chciała. Możesz też skonsultować się z lekarzem na temat zabiegów laserowego usuwania trądziku. Tylko idź do sprawdzonego specjalisty, tego mogę polecić: http://neyko.pl/zdrowie-i-uroda/jakie-sa-skuteczne-sposoby-leczenia-tradziku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, rowniez nie moglam sobie poradzic z tradzikiem, nie bylo skutecznych lekarstw, a te ktore przepisywal mi dermatolog na recepte nie leczyly choroby w stu procentach i zawsze wracala, az do momentu gdy kolezanka polecila mi, abym sprobowala zastosowac kolagen. Juz po pierwszym razie zastosowania bylo widac efekty, wiec kontynuuowalam leczenie. Teraz jestem zupelnie zdrowa i co najwazniejsze nie zostaly mi zadne slady ani blizny na skorze. Srodek kupilam w przystepnej cenie w sklepie internetowym z firmy Souvre. Jesli wy rowniez chcielibyscie sprobowac takiej kuracji, sa dostepne probki, aby klient sam zobaczyl efekty po pierwszym uzyciu. Jako stala klientka sklepu mam do nich dostep. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy nati8777v@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka9922
A co jeśli trądzik spowodowany jest nużeńcem? Miałam taki przypadek i teraz trudno jest mi wyleczyć pozostałości. Może ktoś z Was miał tak samo? Już mam dość i nawet strona nuzeniec.com.pl już nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYLECZYŁAM TRĄDZIK ! Cześć wszystkim !postanowiłam ze napiszę, ponieważ sama borykałam sie z tym problemem jeszcze jakis czas temu, moja buzia była cała w wągrach i brzydkich chrostach... nie mogłam sie tego pozbyc... a czym bardziej sie starałam i kupowałam wszelkiego rodzaju specyfiki tym było gorzej :( A kiedy zaczeły sie problemy z moją skórą ? Pewnego dnia stwierdziłam ze mam juz swoje lata i powinnam zmienić swój krem (nivea/bambino) ja jakis z wiekszą ilością pozytywnych składników aktywnych..... I wtedy własnie zaczął sie ten koszmar ( na poczatku nie wiedziałam ze było to tym spowodowane) moja stóra stała sie wiotka przesuszona w niektórych mejsach a w innych tłusta...OKROPNA Zaczełam kupować rożnego rodzaju kremy żele toniki, przeznaczone do skóry trądzikowej.....Co było efektem coraz to gorszego wyglądu mojej skory.....Były momęty załamania bo przeciez kazdy z nas chce wyglądać dobrze.....Trwało to dość długo w nadzieji ze sama to wylecze. Po wenym czasie postanowiłam isc do dermatologa, Lekarz powiedział ze mam kompletnie odstawić te wszytkie kosmetyki kórych teraz uzywam i że zaczniemy kurację która bedzie trwała 2 lata ( co ? 2lata ? jeszcze gorzej sie załamałam ) Dostałam wtedy Klindacyt T, ( po którym przez pierwsze kilka miesiecy wscle nie było lepiej) ale stosowałam go codziennie rano i wieczorem nie pomijajac żadnego dnia !!! po kilku miesiącach stosowania tego leku zaczęłam POWOLI zauważać zmiane. Zaczęły znikać wągry i nowe krostki wyskakiwały coraz rzadziej. ( chodz nie był to spektakularny rfekt) Dalej nie zaprzestała kuracji... używalam w sumie tego zelu ok rok i 3miesiące. Poszłam na wizyte do dermatologa który dopiero po tak długim czasie wdrązył mi kolejny lek o nazwie ,, diferin" . Klindacyt T na dzien w dalszyn ciagu i Diferin na noc. Skóra z mojej buzi zaczeła sie łuszczyc i wyglądałam....mozecie sobie wyobrazic jak. Ale dermaolog powiedział ze tak musi byc... Retinol zawarty w tym preparacie działa wspaniale ! Rozjaśnia skóre, usówa blizny itd itd. Naprawde warto sie sprzemeczyc bo później efekty są wspaniałe. Nalezy natomiast wiedziec ze nie wolno go stosować latem. Po następnych ok 3msc stosowania tego preparatu na noc moja skóra zaczeła robic sie ładna :) ! wygładzona, delikatna, jasna bez zaczerwienień, nawilżona. Po leczeniu lekarz powiedział żebym stosowała Iwostin Puritin (zreszta stosowałam go tez w trakcie kuracji jak czułam przesuszenie skóry) Dobry krem natomiast hmmm nie nawilżał tak jak bym tego chciała. Stosowałam go ok pól roku po kuracji, a nastepnie POWOLI wdrożyłam mój kochany krem BAMBINO którym będę się smarowała do konca zycia ! Powoli bo nie od razu..... na początku sie bałam ze cos mi znowu wyskoczy.... ale raz na kilka dni nakładałam cieniutenką warstwę. Czego mnie to wszytko nauczyło ? JEŻELI CHODZI O TRĄDZIK TO LEPIEJ MNIEJ NIŻ WIĘCEJ ! Nie ma sensu faszerować się drogimy kremami zawirającymi mnustwo chemi. Wy tez dacie rade ! Najważniejsza jest systematyczność, a po kuracji czym mniej tym lepiej. Delikany krem, ( w moim przypadku bambino) lekki zel do mycia i to wszystko !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze lepiej mniej niz wiecej. Ja po etapie koreanskiej pielegnacji na ktora jest moda,gdzie na twarz nakladalam z 4-5 roznych rzeczy wrocilam potulnie do totalnych podstaw: makijaz zmywam olejkiem, myje emulsja z Cetaphilu i nawilzam tylko jednym kremem tez z cetaphilu. I od kilku dni jest lepiej, wyskakuje mniej zmian.Wazne jest wlasnie nawilzanie skory, nie warto na cala twarz stosowac wysuszajacych kosmetykow bo i tak cera bedzie produkowac jeszcze wiecej sebum i sie zapychac.Fajne sa plasterki wysuszajace ktore na noc nakleja sie punktowo, rano krostki sa sporo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast takich zwykłych kremów na trądzik to weź zobacz mydło http://www.drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/mydlo/ . U mnie działa podobnie do kremu nawilżającego praktycznie, nie wysusza w ogóle. Delikatnie rozprowadzam z wodą mineralną i jest fajna konsystencja, miło pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×