Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
125kaka

Jak pozbyć się trądziku?

Polecane posty

Gość gość
Mydło mydłem ale czymś trzeba twarz nawilżać.. -.- chce kupic sobie sewolinum ale nie wiem cyz ludzie nie przesadzaja z tymi opiniami och i ach.. Moze ktoś cos poodpowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina z Warszawy
Cześć mam 12 lat od 10 roku życia zwalczam trądziki. Jestem bardzo wysypana . Mam dość . Chodziłam i chodzę do dermatologów . Próbowałam wszystkiego co stawało mi na drodze co kto polecił nawet od lekarza nie pomagało moja mama nie wie jak mi pomóc dlatego.piszemy tutaj do ludzi które mogą wiedzieć jak mi pomóc masakra Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda1989
Moja koleżanka bardzo długo walczyła z trądzikiem, przechodziła chyba kilkunastu dermatologów i dopiero po pewnym czasie znalazła rozwiązanie na swój problem. Jeżeli chodzi o leki, to każda osoba inaczej reaguje - więc tutaj musisz próbować, ale jeżeli chodzi o dbanie o skórę to zapomnij o sztucznych, zatykających składnikach w kremach. Skup się na naturze. Moja koleżanka stosuje biokosmetyki Anna Pikura, w serii są kremy specjalnie przygotowane do cer problematycznych. Trzyma je się w lodówce i składają się z samych naturalnych składników. Możesz również spróbować zabiegów laserowych, słyszałam, że one są również skuteczne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaWWW

Mi pomogła maść z konopi, co prawda jakiś czas ją stosowałam, ale i tak odczuwałam największe efekty po maści. Polecił mi ją dermatolog, a kupowałam je na stronie www.konopnymarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka1992-

Pozbyłam się tradziku dzięki kuracjom PCA Skin - zabiegi wykonuje kosmetolog, w sumie kazdemu dobiera indywidualnie inne preparaty. Wiem, bo kolezanka tez tam chodzila i mowiła,ze miała robione cos innego niz ja. Jezeli jestes z Poznania polecam gabinet Beauty Premium. Kilka wizyt i tradzik znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja

Koniecznie przeczytajcie to: https://przebudzonaja.blogspot.com/2019/02/jak-pozbyam-sie-ogropnego-tradziku.html o tym jak w sposób naturalny bez chemii ogarnąć trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trądziku z którym walczylam od dawna pozybyłam się dzięki kosmetyki firmy souvre. Używam żel oczyszczający z kolagenem który idealnie oczyszcza a przy tym jest delikatny i nawilża cerę. Długo szukałam idealnego żelu do demakijażu, a ten to zdecydowanie mój numer 1 i nie zamienię go na żaden inny. Cena jest wysoka ale jest on naturalny jest bardzo wydajny, jedna butelka wystarcza nawet na pół roku a używam go także do demakijażu oczu z którym również świetnie sobie radzi 🙂 do tego używam kolagenu Silver z souvre, jest on również naturalny, nawilża cerę, redukuje przebarwienia i przyspiesza gojenie się blizn po trądzikowych. Zapraszam na stronę www.souvre.pl a po więcej informacji na maila małgosia5577@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Mi na trądzik pomogło oczyszczenie u lekarza - byłam w klinice La Perla. Dopiero 3 zabieg (Aqua Pure), a już zdecydowanie mniej widać krostki. Cera jest w lepszym stanie. Nawet makijaż lepiej wygląda i się trzyma, bo buzia zrobiła się gładka🙂  polecam ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1992

Mi na trądzik pomogły zabiegi u kosmetologa. Moja kosmetolog ma tzw. kuracje medyczne, które działają bardzo szybko i skutecznie. Polecam w Poznaniu gabinet Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja ciocia jest dermatologiem i dzieli się ze mną takimi nowinkami, nowymi kosmetykami na trądzik, bo ja z nim walczę już jakieś 3 lata. Ostatnio kazał mi iść chociaż na próbę na zabieg Nanili bo dużo czytała, że taki skuteczny, no i rzeczywiście już byłam kilka razy i jest mega poprawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalewska

U mnie trądzik pojawił przez to, że miałam rozregulowane hormony, znajoma poleciła mi te tabletki Ovarin własnie wspomagające wyregulowanie hormonów . I powiem szczerze pomogły http://ovarin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W pozbyciu się trądziku na pewno pomoże wam specjalista. Ja chodziłam do gabinetu dermatologicznego www.dermaderm.pl Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach to polecam wam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikii

Trądzik od 15 roku życia, intensywny, nic nie pomagało, mnóstwo rzeczy testowałam. Toniki naturalne. Nic. Odstawienie kosmetyków. Nic, chociaż już widziałam pewne wyniki. Najlepsze efekty po https://proaktiv.pl/s/2-28-0-NIEJONOWE-NANO-SREBRO-KOLOIDALNE-AG-500---z-atomizerem-100-ml.html. Przez tydzień nie chodziłam do szkoły, bo miałam całą twarz czerwoną po aplikacji. A później już 60% lepiej, aż do 80% poprawy. Nie jest idealnie, ale też nie ma wstydu. Nie jest to może cudowny lek na trądzik, ale bardzo się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

ja miałam bardzo duży provlem z trądzikiem. Zapisałam się do dermatologa do Insytutu Piękna Bielenda, podziałało, moja skóra jest widocznie rozświetlona i oznaki trądziku są coraz mniej widoczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najskuteczniejszym lekarstwem na trądzik są profesjonalne zabiegi kosmetyczne, ciekawą ofertę zabiegów na trądzik ma Klinika Krajewski, gorąco ich polecam bo mają naprawdę rewelacyjnych specjalistów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrawolska

Obecnie najlepszą metodą w Polsce i europie na trądzik jest nanonce..Byłam kilka razy u lekarza ale nic niedalo a kasy chyba z 700zł poszło.... dopiero koleżanka mi powiedziała o nanonce, jest to drogie ale skuteczne jako jedyne co używałam przez 7 lat walki z pryszczami to całkowicie pomogło.moje życie i pewność siebie zupełnie poszło w góre czuje że zyje, odzyskałam poczucie atrakcyjności warte dziewczynki każdych pieniędzy....najlepiej zakupić pakiet optymalny obecnie jest promocja na stronie:  nplink.net/djar9zRn doskonale pomaga w eliminacji wyprysków, zaskórników, grudek, krost i zaczerwienień,
gwarantuje że zycie wam sie zmini bez tych syfów co każdego dnia przytłaczają człowieka az płakac mi sie chce ze wygrałam z tymi pryszczami..pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaF

Sprawdźcie sobie zabiegi ozonowe w Centrum Leczenia Ran Metodą Ozonoterapii w Warszawie www.centrumleczeniaran.pl/sila-ozonu/ Ozonowanie skutecznie radzi sobie z trądzikiem, zwalcza bakterie, grzyby i wirusy, także jest skuteczną metodą do walki z wieloma schorzeniami. U syna trądzik znikł po serii zabiegów. Stosujemy jeszcze ozon rozpuszczony w oleju lnianym, ale buzia wygląda od dawna już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugulka

Sporo na temat przyczyn, ale rozwiązań znajdziecie na blogu  jakpozbycsiepryszczy.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam zerknąć na ofertę Kliniki Krajewski, mają wiele ciekawych i skutecznych zabiegów dedykowanych osobom zmagającym się z trądzikiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jedzenie ostrego, słodkiego, słonego, 

nie palenie papierosów ani nie piecie alkoholu

ogarnięcie sebum (dobrze na nie działa lukrecja)

nawilżanie skóry (nagietek, fiołek trójbarwny, drożdże)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jedzenie ostrego, słodkiego, słonego, 

nie palenie papierosów ani nie piecie alkoholu

ogarnięcie sebum (dobrze na nie działa lukrecja)

nawilżanie skóry (nagietek, fiołek trójbarwny, drożdże)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jedzenie ostrego, słodkiego, słonego, 

nie palenie papierosów ani nie piecie alkoholu

ogarnięcie sebum (dobrze na nie działa lukrecja)

nawilżanie skóry (nagietek, fiołek trójbarwny, drożdże)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej pomogła wizyta u dermatologa .Pani doktor dobrała odpowiednie leki, chodziłam też regularnie na peelingi medyczne i odstawiłam ostre przyprawy i czekoladę. Zmieniłam też kremy z wysuszających na nawilżające. Polecam Panią doktor Adamczak z www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj produktów Efektimy? Ja mam bardzo wymagającą cerę, też trądzikową, ale kremy z olejem konopnym na prawdę są świetnie i skuteczne. Spróbuj, może i Tobie pomoże 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wizytę u dermatologa, który na pewno dobierze odpowiednią metodę leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2020 o 10:08, Polalajla napisał:

Kosmetyki novaclear są naprawdę godne polecenia ze względu na dobry skład i na skuteczność 

i to jest niby przykład "dobrego leku"? xDDD Przecież one są na prawdę mierne i nie tylko ja jestem tego zdania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomogło przyjmowanie Ovarinu. u mnie trądzik był spowodowany zmianami hormonalnymi, a Ovarin reguluje gospodarkę hormonalną. Warto spróbować, ma bezpieczny skład , na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z trądzikiem doskonale radzi sobie olej konopny, który znajdziesz np w kremie od Efektimy - naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×