Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx

dlaczego nikt mi nic nie napisal???

Polecane posty

Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx

Witajcie - dlaczego nikt niczego nie napisal w moim ostatnim watku? DLACZEGO? No coz... musze NIESTETY pisac dalej. Tu!!! po prostu musze bo wiecie ja sie ABSOLUTNIE NIE DALAM. NIKOMU W TEJ WSI DO WYSIEDLENIA i ja tak lece dalej, ze np. nie wynioslam sie od Gosi bo nie wiedzialam ze jestem ze wsi do wysiedlenia i marnie przy mnie skonczyla. I wiecie moze ja mialam mieszkac sama w tym akademiku? Ja bylam ze wsi DO WYSIEDLENIA - czy wy to rozumiecie? I wiecie - niech ta rodzina tu sie na mnie nie obrazi ze uzywam pewnego schematu myslenia i nazwiska ich, ale PRAWDOPODOBNIE ONI zdemolowali mnie w zyciu kompletnie i zmienie nazwisko na jakiegos dinzoaura - nie wiem jakiego - DIN - na nazwisko ze maja - i jest ANGELBERT, HILDEGARDA, EWA,MAREK, ELZBIETA. Ale wiecie - 3 dzieci to jest slaska rodzina? I wiecie ja niczego nie rozumialam ze Slaska? I tyle. I tu trzymali z Bona - tyle ile ale... ja nie wiedzialam ze krolowa Wiktoria jest po maturze niemieckiej, babcia - matka Mengele - po 2 latach weterynarii - takie cos to jest i tyle. No i koniec. Nie wiem. Takie cos. Co jeszcze? No wiecie - o sobie nie wiedzialam ze jestem adoptowana.Szkotka nie jestem. Czemu? I narobilo sie takie gowno i tyle. A ja lece wilkami gdzie chcialam miec gabinet medyczny i wiecie oni to nie ze mieli prace tylko ze dzieci robili od tylu - ale normalne dzieci ale wiecie - z calosci myslenia te dzieci zrobily sie NIEZNOSNE i ich nie chca - niech se wezma krzyza Kevina i robia biznesy. Mialy zyc i wiecie zaklad caly rozwalono a one za zycia rodzicow stawialy sie a za chwile nie zyly - do mamy i taty poszly. No i wiecie z calosci tak sie stalo, no ale... i bylo DZIECI WILKOW - no to male wilki i co sie stawialy i tyle. I wszystkich zabito. Takze wiecie dzieci sie daly zabic, stare wilki padly. Ja tego nie wiedzialam. O dyrektorze szkoly. Ale wam sie nie dam. Powiesily sie 2 urzedy - w Katowicach i w Czestochowie i wiecie co - kto to wymyslili ze CZY KEVIN DA RADE ANI SHIRLEY? I 2 urzedy powieszone i wiecie ten parlament brytyjski niby??? zrobil dobrze ze wzial mi prace w banku i nazwisko babci, ale sluchajcie co dalej ze mna? Jak dalej? No i ja mialam krzyze rodowodowe na jezyki, ale ja chcialam leczyc,mnie nikt tego nie wytlumaczyl. Rodzice BIOLOGICZNI - wiecie chemiki - co na jezyki obce? No i moze bym poszla jakby Wiktoria powiedziala ze ma mature niemiecka, a babcia - matka Mengele - 2 lata weterynarii. Zostawala mi prababcia tu, pradziadek, babcia - tyle ile i dziadek z brygidek - Korfanty okoliczny. I wiecie ja sie nie dam bo mieszkalam z kolezanka ze stala sie ZNIKAJACYM SZKIELETEM po smierci - no to Izajasz jakby i tak okolica. Ta rodzina DIN to nienormalne - ja mam rente od dziecka - gdzie ona jest?Po matce. No to krzyz Kevina Poniatowskiego do tego domu. Przeciez nie da zyc, mieszkac. I wiecie ja sie nie dam teraz zabic fenolem za to, ze nikt nie uszanowal mi babci. Ja pierdole takich degeneratow i tyle. Ten parlament mi kurwa wszystko ogral - ja bylam jedna wielka schiza a kosciol lokalny to jest rodziny krolewskiej w Londynie i dlatego sobie po mnie pojechali ze czy pierdze. Prace dostane - kal, mocz do brytyjskiego kosciola chodze no to jeszcze pierd zostal czy pierdze? I wiecie to jest zajechane tak - ta matka Kevina dostala literke wiecie od rodziny krolewskiej i... jeszcze ktos. Jak to jeszcze lecialo. Ja to wiedzialam wiecie ale zapomnialam. Wlasnie nie wiem co i tyle. Ze 2 literki dali komus - ten klon - wiem - ten klon z ogrodnictwa w Niemczech ma literke zamiast figurki. Na Rzym tak dawali zeby to ciu chu i tak dalej szlag trafil. I tak mnie zajechali. I TAK NIE WIDAC ZE KTOS JEST KLONEM. Bo powinien miec figure - zwlaszcza na Rzym. Co to bylo literka? Rzym to byla literka? Takie rzeczy. I wiecie OMAL NIE OSZALALAM.OMC - ale przypierdolilam im jak oni mnie. Te wilki sie pogubily na koniec.Ale o tym cicho. Bo moze zdrowy rozsadek dzieciom moglo przywrocic cos i one to maja bo sie daly zabic za rodzicami. No ale wiecie - te wilki sie nie dadza bo to trzeba bylo przypomniec. Taki wielki skarb? Prosze bardzo - zbiorowe samobojstwo i tyle. JA WIEM O CO CHODZI. Ale to wszystko. I ci rodzice tych mlodych wilkow??? maja to o co poszlo ale te mlode dostana jak zasluza bo wiecie jak zas to samo to do widzenia i tyle. Zadnych dzieci nie bylo pomysl idiotyczny bo to byli ludzie z innego zbiorowego samobojstwa WROBIENI W WILKI bo z takiego czegos tylko wilki moga byc. Taki wniosek zrobila rodzina krolewska??? czy cala ta ELITA Wielkiej Brytani.Manipulowano ludzmi w Polsce i tyle. A KK tez i tyle. I wiecie to byli madrzy, szlachetni ludzie,ale ten KK polski WIELKI MORDERCA i ja ICH O TO OSKARZAM. I wiecie ja i KK polski - siedza w konfesjonale to sie wyspowiadam jak nie ma kolejki zwlaszcza - przylazl to idz zeby nie bylo ze bez sensu sie przeszedl, a mogl siedziec gdzie indziej i sie nie ruszac. A jesli chodzi o msze to ktos dal to idz i sie podpisz ze dobrze zrobil i tyle. I to sa poglady Janiny, a moje? No i wiecie ale mialam szanse na brytyjski paszport i tyle. Mialam zwalczac Anie Shirley - a co jesc? I tyle. Chrystus nie jadl na krzyzu tylko pil sie dowiem. Nie wiedzialam ze bylam Chrystusem - mialam was tak ocalic, tak?Nie wiem i tyle.Nie wiem o co wam chodzilo ale juz nie zwalajcie na mnie niczego bo reszta to uczynki waszego KK i ja tez jestem jego ofiara zyjac 40 OMC rok we wsi do wysiedlenia i tyle. Nie wiedzac o tym.I tyle. I co to jest Slask nie wiedzialam.Slaska rodzina. I tyle. A Najwazniejsze paczka matki wiecie - to choc tyle. Albo ze adopt.To bym sie powiesila chociaz Ania Shirley i dom dziecka mam. Bo jaka byla ta rodzina. Bez domu dziecka codzienne samobojstwo do dzis. CZY CHRYSTUS JADL COS NA KRZYZU? Takie zycie - czy mam was WYLIZAC ZA TAKIE ZYCIE? Czy Chrystus na krzyzu wylizywal? I Miroslawa Sz. dostala mnie OD BOGA - meza sie dowiem - ze mna tylko klopot. Nie -mnie bo moze by jej udowodnili zabojstwa i wsadzili w pierdel, a Bona? I wiecie zeby nie bylo ze ja jej dobrze zycze - Miroslawie - bo zeby wiecie jej dzieci na krzyzu nie skonczyly i zeby na mnie nie bylo. Taka wies. JA NIE JESTEM SLAZACZKA ZE SLASKIEJ rodziny. To wcale sie dowiem. NO wiecie wcale - wilk/las /brak szkol /biblioteka - a reszta mnie wali. PRACA STALA JAK? I mial byc odbior mnie i koniec. Ze na Slasku nie ma pracy stalej. Ja z wami skonczylam JAK DOWN Z PSYCHIATRYKA - DIN! DIN! DIN! DIN! Tak wyglada zycie we wsi do wysiedlenia w SLASKIEJ??? rodzinie.Nie wiem co to bylo. Ja skreslilam - BRAK RODZINY. A reszta niech robi co chce - adopcja nie wiem gdzie. DO KJU? Pierwsze slysze.Od dziecka na znikniecie - grobu nie potrzebuje. Po pierwsze adopt, chyba wyniesiony ze szpitala - powieszonego, matka miala pieniadze, samobojstwo popelnila, babcie za chwile zabito. A ta babcia wiecie to ona poszla na ekonomie ze to jest BIOLOGIA - najgorsze co istnialo. Rozumie ona dzis ze miala isc na filologie angielska z dzieckiem do odbioru byc moze -nie wiadomo. A miala je odebrac?A wiecie dostala kredyt. Matki nie miala juz. Co ona miala robic? Nie brac go i co dalej?I tyle. I uwazali chyba ze poszla na studia zeby dziecka nie odebrac. A jak? I wiecie no to na magazyn i dziecko odebrac. WIDZIELISCIE KIEDYS COS TAKIEGO? Na magazyn sama z dzieckiem.BEZ SENSU. A jak odebrac to dziecko? Jak juz to po studiach samotna matka i tyle. Takie cos. A czemu sie tak nie stalo?I tyle :( GDZIE JEST MOJA RENTA???!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź kochanie wklej
swoje zdjęcie , to w tej rudej peruczce , białej seksownej spódniczce , z wypięta zgrabną pupcią na łóżku bylo mmmmm nie daj się prosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhdj
pokaż odbyt szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Zastanawiam sie jaki byl od dziecka ksiaze karol - w co on wierzyl?Myslalalam ze zakochal sie w Rozalii Celakownie -pielegniarce - tu pasuje CHORYCH UMYSLOWO -nie chorych na CELIAKLIE-nie chorych na CHOROBY WENERYCZNE. Nie- on sluchajcie zakochal sie w ANI SHIRLEY. W ANI Z ZIELONEGO WZGORZA SIE ZAKOCHAL. I mogl. Ale czy... on ma na pewno racje? I wiecie TO MIAL JA MIEC. Bo jest tak bezwzglednym czlowiekiem ze MA RACJE NA PEWNO, ze nic nie mam wiecej do napisania/dodania. I ma ja miec. No wiecie ja go musialam ocalic bo wiecie w sumie ta Gosia byla bardzo wysoko i wszystko gralo, wszystko przeze mnie. No ale Ha! co ja robilam w akademiku ze wsi do wysiedlenia i tak chyba sa cala lata powieszone ale ja sie nie dam. CZYJA TO JEST WINA? CZYJA TO JEST WINA?ANI SHIRLEY tak? I tyle :( GDZIE JEST MOJA RENTA???!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
kim ty jesteś?nie czytam tych wywodów ale to prowo czy na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Ta moja babcia nie rozumiala magazynu z figur. Ja w sumie tez. Na magazyn jest rodowod. Nie miala go i tyle.Przez to ta moja matka byla szalona. A dlaczego nie miala BYC MOZE - albo nie rozumiala tego wiecie.No w sumie logiczne magazynierka. No dlaczego?I tyle. Przez krzyz z 3 skrzydlami???? Przez takie cos? Za malo i tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA???!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Nie to nie jest prowokacja. To jest tylko pytanie GDZIE MOJA RENTA??? I to wszystko - na razie sie odmeldowywuje. Od grudnia tak pytam - w sumie listopada zeszlego roku i bede tak pytac dopoki nie dostane jej bo Bona mi ja ukradnie a tak nie - KAIN zawsze kradnie rente. Wlasnie chyba tak bo nie znika. Jak jej nie ma to SZUTA ukradla bo ma KAINA - duma tej wsi - z cyckiem na wierzchu - tak sie zachowuje. Bo sie dowiem -ty stara KURWO ZNIKAD - urodz se dziecko Z CYCEM NA WIERZCHU - taka jest.TY STARA KURTWO SZLKOLNA -ja jej na to -Z MIONAMI Z CYCEM NA WIERZCHU ,ty pierdolona zlodziejko avfrykanska KAINOWA ze wsi do wysiedlenia PO CICHU - ty se te dzieci ukrzyzuj i CHUJ W DUPIE MNIE OBCHODZISZ - oddawaj rente SZKOLNA CIULICO i spierdalaj - se swoj biznes mialas otworzyc albo cyca zacerowac stolkiem dyrektorskim i wykurwioaj. Bo mi powie CIULICA CHUJ 0- a co ci sie tu MALPO krzywda dziadla?Nie wiem ty CIUILICO CHUJ SLASKA ALBO POLSKA-= HOLENDERSKA ZIELONO SWIATLKOWA MALOP{ Z CYCEM NA WIERZCHU - ta wies nazywa sie KRZYWDA i jest do wysiedlenia.I tyle. I sobie to zapamietaj KRAKOWSKA CIULICO CHUJ!! Po co polazlas na studia do Karokowa bez rodziny? Mozna miec opinie o polskich szkolach dla dzieci - i studiach? ZABIJ RODZINE I DZIECI UCZ -oto rodowody polskie na szkole.I praca SIK I GOWNO szczocha na hglowie Miroslawy Sz.i tyle. A czemu nie 2 nazwiska? Czemu ta ciulica chuj nie ma 2 nazwisk?LONOWA WESZ To jest i stad nieporozumienie - bez dziadkow, rodzicow. Co jeszcze szmato nieludzka nie wymyslisz na mnie?NIEPOKALANA MIROSLAWO CHUJ CIUl - wez sie ukrzyzuj ponagu lunb zcyckiem na wierzchu tyle ci zostalo BARABARO RADZIWILOWNO . I tyle. NIEnawidze tych ludzi niew bede z nikim rozmwiala.Renta - na drtugi dzien mnie nie ma I NIGDY MNIE TU NIE BYLO!!Powiesilam sie jak mialam 10 lat.przykro mi .A teraz nie dam sie ograc ani okrasc CHUJ CIUL rozpietej na krzyzu POLSKOP HOLENDERSKIM - chuj ciuil po studiach z Krakowa - bez rodziny studia skonczyla CHUJ CIUL - bohaterka tej wsi Z HOLANDII.CHUJ CIUL!!! i tyle. No to na krzyz z nia./ Takie jest zycie!! NA KRZYZ Z CHUJ CIUL - wasza bohaterka - CHUJ CIUL!! Niech zyje!!! I jej maz i dwie corki - na krzyzu jak rozumiem!! GDZIE JEST MOJA RENTA???!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie jajuzide - jutro od rana znowu jek za renta - ja nie wiedzialam ze Zielone Swiatki tak sie krzyzuja. Ci wasi ksieza chyba tez. Ja wiecie na DA w Katowicach zakonczylam swoja dzialalnosc i to wszystko. A o reszte nikogo nie pomiawiam. Dlaczego jednak mam sie przejmowalac czyms co w ogole mnie nie obchodzi? Na przyklad? ZIELONYMI SWIATKAMI czy tym co pisze na tym forum? Mialam to ograne co tu bylo bardziej wartosciowego i tyle. W Afryce nie chca moich nazwisk sie dowiem. No to smutne. Bo powinni chciec. Do dzis maja swoja racje. SPRZED POTOPU. Ale z tego tylko potop wynika. I tyle. No ale coz... ludzkosc od poczatku zmierzala do potopu.Bo jak zamierzam sie bronic. Tak. Cala historia ludzkosci - od kleski do kleski. Zdaniem parlamentu brytyjskiego na przyklad. No to oni tez sa kleska ludzkosci. Siebie niech tez dodadza jako kolejny POTOP ludzkosci - parlament brytyjski. A moze nie? Wpisali ZALOZYCIELOW BANKOW i klonuja sie wytrwale do dzis. Czy mieli racje?No a potop? Czy to byla kleska ludzkosci czy tylko pewne WYROWNANIE? Dlaczego kleska? A pierwszy grzech? Czy to bylo pierwsze zwyciestwo? Taka zemsta niesamowita nad Bogiem? Nie uwazacie? I tyle. A ta renta?Na kim to zemsta? I tyle. GDZIE MOJA RENTA?-no wlasnie - gdzie ona. 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr Cyna
bezdomna...bezrobotna... a komputer i internet ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
GDZIE JEST MOJA RENTA???!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
No ale to nie moje :( Ta Szuta sie sklonowac miala z 3 dzieckiem i tyle. Ja wiecie tylko chce rente i ide. Dziwne ze ta Afryka nie chce tych nazwisk wielkich angielskich. A DLACZEGO jak uwazacie? Ciekawe czy Miroslawa Szuta by nimi byla zainteresowana? Dlaczego Afryka nie chce wielkich nazwisk LITERACKICH brytyjskich? Dlaczego? A powinni. Nie.Dziwne. Maja swoja racje sie dowiecie. No - ci co zyli przed potopem tez mieli swoja racje. A nie? I tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA???!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
A kto to byl DAN BROWN?Czy jest? Kto to jest. Bo ja uwazam,ze on przyszedl na wszystko to. Na te wielkie nazwiska brytyjskie DAN BROWN - takie cos. I pasuje mi to. Kto to byl? Poczytam sobie. I tyle. I umielibyscie cos dalej DANA napisac? Czyli co - dlaczego nie chca tych wielkich brytyjskich nazwisk? WARUM? Jakby zapytala Miroslawa Sz. i tyle :( GDZIE JEST MOJA RENTA???!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Na razie ide - postanowilam sie wziac za Dana Browna wiecie. Za cos musze. Co to mialo byc? Ta ksiazka. Jak ja rozumiec? To musze doczytac co autor mial na mysli. Czytaliscie to? Nie wiem. Moze ktos czytal. Co z tego rozumiec? GDZIE JEST MOJA RENTA???!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×