Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiaagusia

wynik AMH

Polecane posty

Gość gość
Ja właśnie się dowiedziałam, ze mam 0,440 ng/ml, mimo zdrowych jajników i naturalnych pęcherzyków.. mam 35 lat... Załamałam się, że już nie mam szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 25 lat i Amh 0,20 - inni mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało ci się zajść bez problemu w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam amh 0,7 4 nieudane transfery in vitro a teraz mam dwie córeczki poczęte naturalnie. Cuda się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję, w jakim wieku udało ci się zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam 37 lat i dowiedziałam się, że poziom AMH wynosi 0,48. Lekarze stwierdzili, że marne szanse nawet przy in vitro. No i teraz jestem w 28 tygodniu ciąży- poczęcie naturalne. Te AMH to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 42 lata i obecnie jestem w 25 tyg. naturalnej ciąży. Amh badane dwa lata temu miałam poniżej 0,13. Cuda się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny, jest to pocieszające z tym amh.. właśnie wróciłam z kliniki...do kliniki pojechaliśmy, żeby posprawdzać, kiedy jest najlepszy czas i działać.. a tu lekarka powiedziała, że z takimi parametrami mogę podchodzić do in vitro...ale mam małe szanse... nawet nie mogę liczyć na refundację.. mamy rozważyć inne opcje... w których mam rozważyć dzieci..ale genetycznie nie będą moje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem tu nowa :-) Liczę na jakąś podpowiedź, mam 26 lat i moje amh to 8,52. Orientujecie się może czy to dobry wynik czy nie? Wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu i sama już nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy możecie mi pomóc zinterpretować wynik AMH - wyszło mi 1,55 ng/ml - czyli wynik wydaje się być w ok - powyżej 1, a poniżej 3 - dobry wynik. Natomiast zastanawia mnie wartość referencyjna, która wynosi 1-12,6 ng/ml. To bardzo szeroka skala, w której plasuje się na samym dole. Co to oznacza? Badanie robiłam w Gamecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, właśnie odebrałam wynik amh - 18.80, spotkałyście z przypadkiem ciąży z tak wysokim amh? Dodam że mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×