Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

romantyczka1991

Problem z The Sims 3

Polecane posty

Witam, mam problem z grą The Sims 3. W grze, gdy wybieram Sima, nie mogę kliknąć na drugiego Sima. Chciałam wybrać opcję np. "pogawędka", ale nie mogę kliknąć na żadnego Sima. Mogę kliknąć np. na łóżko i wybrać opcję "śpij", a na Sima nie mogę. Pomyślałam, że przed pomyłkę usunęłam jakiś ważny plik, ale nie mam pojęcia jaki. :-( Jeszcze nigdy nie miałam tego problemu. Odinstalowałam The Sims 3 i inne dodatki, zainstalowałam jeszcze raz i dalej jest ten sam problem. :-( Już 5 dni temu wysłałam email do centrum pomocy EA, a oni nie chcą mi pomóc, a przecież to pilne, leniuchy z nich!! >:-( Bardzo proszę was o pomoc! Napiszcie jaki plik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nikt nie umie mi pomóc! Ja sama nie poradzę sobie! Ludzie z centrum pomocy EA są strasznie leniwi, bo nie chcą mi pomóc! Czekam kilka dni na email i NIC! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeeeeeeju
moze odinstaluj gre i zainstaluj ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delphiS
skopiuj save'y i wgraj gre od nowa. Gra jest najprawdopodobniej nieoryginalna i mi się też takie nr działy ;P Ostatnio stracilam rodzinę, która miała już 10 poziomy zawodowe i za każdym razem wywala mi błędy, gdy staw postawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delphiS
PS. ja mam 22 lata i też gram w simsy. Dobrze czas zabijają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaallleeeeeee
ja mam 24 i tez gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6767863723
ale macie probelmy, ja mam 34 i gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to oryginalna gra ? Bo wszystkie nieoryginalne mają błędy albo wywala z gry. Dodatki nieoryginalne to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdsgsdvxzv
ja mam 150 i tez gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 32 i tez gram
w simsy kocham te grę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam wszystkie dodatki mam super rodzinkę i dwa psy :D Wiesz,jak miałam problem z grą taki że co zaczęłam grać to gra sama wyłączała się i wychodziło do pulpitu nie pomogło nic tylko zmiana systemu :( ale może też być tak że objekty pobrane z neta mogą mulić grę ja mam dużo obiektów i niektóre nie działają i niektóre kody też psują grę np że nie da się zapisać gry bo jest błąd musiałam dużo rzeczy wyrzucic z gry :( spróbuj tez zaktualizować grę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasem grałam w zimowe wieczory, miałam wtedy 22 lata :D W jakiś nudny dzień siadaliśmy ze współlokatorami do swoich lapków, jeden grał w football managera, drugi w jakieś strzelaniny no i ja w sims 3 :D Fajnie było :P Czasem jak zebrało się nas więcej to wspólnie graliśmy w osadników z catanu, to już planszowa - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach... jakie 22. 21 miałam. Trochę wstyd :D Spróbujcie planszowych gier w obecnym wydaniu, są ciekawe i można naprawdę stracić na nich sporo czasu w zimowe wieczory, zwłaszcza jak ma się współlokatorów albo wpadają znajomi czy jedzie się w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gry pc
grają w kazdym wieku mam brata 40 letniego po pracy zasiada z obiadem przed kompem i gra jak szalony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssliwuusia
a masz mody ? bo jak tak to pewnie musisz zrobić aktualizację tego, który nawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz pirata, to wcale sie nie dziw. ja miałam piracką dwójkę, i nie mogłam budować domów. może ściągnij cracka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna a co nas obchodzi twoje zdanie? :o Jak na co dzień ktoś musi zgrywać wielkiego intelektualistę i w miarę ogarniętego człowieka przez środowisko w którym się tapla, to taka gra jest fajną odskocznią. Ja gdy grałam miałam też taki problem z 3, że resetowało mi samoistnie kompa. A grę miałam ściągniętą z neta, ponowna instalacja czy ściągnięcie nic nie dają. Ta gra tak ma. Może specjalnie... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez gram w simsy mam 35 i se gram :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 48 i też gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś naprawde grasz czy zartujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka300
A ja mam 30 lat i nadal gram. Simsy jakoś zawsze mnie wciągały. W inne gry nie za bardzo lubię grać i szkoda mi na nie czasu. The sims 3 pobrał mi ostatnio brat z serwisu http://filefox.pl/ i z chęcią gram, ale niestety tylko w weekendy mam na to czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The sims
Hmm no jak włanczam moją niedawno zrobioną rodzinke (tak ok. 2 miesiące temu) to niemoge kliknąc na telefon ani komputer żadnym simem :( prosze pomażcie prosze :'( PROSZE :( ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×