Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Daleki0401

Czy dziewczyna chciałaby takiego chłopaka?

Polecane posty

Gość Daleki0401

Siema mam 16 lat , i nie za dobrze radze sobię podrywem dziewczyn. Zazwyczaj to moim kumple , przyjaciele mają jakąś dziewczyne , ja tylko stoje obok i przyglądam się im myśląc o tym, jak by to było gdybym to ja był na ich miejscu. Moje zainteresowania są troszke inne od tych które mają moi przyjaciele. Lubię sport , jazda na rolkach - freestyle , chodze na akrobatyke , ucze się le parkour'a lubie grac w gry komputerowe typu fps , mmorpg. I w wolnych chwilach , oglądam anime. I tutaj mam pytanie , czy to żle oglądać anime w tym wieku ???? Oglądam z reguły tylko Romans/Dramat , pomieszany z akcją. Ogólnie kręcą mnie filmy romantyczne. Jeśli chodzi o mój wygląd, to chodze z reguły w dresach. Mam problem dotyczący pryszczy , pojawiaja mi sie one czasem na twarzy , czy plecach , zdąrzyłęm się przyzwyczaić , kiedyś usuwałem je odrazu jak tylko mogłem , teraz się tym aż tak nie przejmuje , w sumie kogo to obchodzi??? I wracając do tego co było wcześniej , nie potrafie poderwać dziewczyny , gdy mi się jakaś podoba , a z reguły są to dziewczyny z innych klas , nie potrafie do nich podejść , pogadać , nie wiem czego to możę być wina , czyżby odwagi ?? Co do odwagi to mam jej dużo , jeśli chodzi o rzeczy wyczynowe typu le parkour. Nie boje się podejmować ryzyka , ale jeśli chodzi o dziewczyny? Sam już nie wiem czemu tak mam. Moje pytanie dotyczące tematu: Czy dziewczyna chciałaby takiego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×