Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czarna30-stka

Jak urządzacie przyjecie urodzinowe dla dziecka?

Polecane posty

Gość czarna30-stka

Czy jest to typowe kinder party czyli same dzieci,tort,cos na słodko,lody,chipsy,ciastka,zabawa w ogrodzie itp czy przyjecie z rodzina,chrzestnymi,dziadkami ...nie wiem jak to zorganizowac.Mam synka który za 2 tyg skonczy 5 lat,zawsze było tak ze zapraszałam chrzestnych i dziadków.Był tort,jakias sałatka,grill,ale było to spotkanie że tak powiem mało artakcyjne dla dziecka.Od jakiegos czasy moj synek chodzil na przyjecia do swoich kolegów i kolezanek i powiedział mi ze tez by chciał zeby dzieci btyły na jego urodzinach.tylko jak to pogodzic?Jak zaprosze dzieci to bedzie około 10 osób,ok,dam radę to zorganizowac ale bez udziału dalszej rodzinki.Bedzie bardziej na słodko,potem dzieciom zrobie jakies kolorowe kanapki itp ale co z dziadkami i chrzestnymi?Powiedziec im ze nie robimy urodzin?miestety finansowo nie dam rady zeby ugościc wszystkich.Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlatkka
trzeba mieć ogród, aby zrobić party, nie robię nic bo mnie nie stać, 5 dzieci, dwa pokoje i ciekawie za co party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarwone jabłko
Mój synek ma 6 lat. Od dwóch lat zabieramy dzieci na salę zabaw. Wynajmujemy na 2 godziny i dzieci mają świetną zabawę którą prowadzi animator.Jest oczywiście tort, ciasto i inne słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzień urodzin synka zrób party dla dzieciaków, a w najbliższy weekend zaproś dziadków i chrzestnych na kawę i ciastko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna30-stka
a nie glupio tak dac tylko kawe i tort dziadkom i chrzestnym skoro co roku robilismy grilla jakies sałatki,przystawki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzina wiedziala, ze tym razem bedzie kinderparty. Ja nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna30-stka
podszywom dziekuje :-) nie przyjmuję w ten sposób rodziny a jak ty tak to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbnm
Ja zrobiłam córce przyjęcie z dziećmi - zaprosiłam znajomych z dzieciakami, był grill, sałatki, gyros i picie. Nie wyszło dużo, coś koło 200 zł. Oczywiście tort też był. Na drugi dzień zaprosiłam rodzinę na ciasto, kawę i grilla :) w sumie duzo zostało jedzienia z poprzedniego dnia, np.surowe mięso, warzywa, więc przygotowałam jedzonko i było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna30-stka
tak ale jak w innym terminie zaprosze rodzine to wypadało by 2 torty kupic i 2 razy szykowac jedzenie a to juz jest spory koszt,sam tort to okoo 100zł a gdzie tam grilla zrobic.Szcxerze powiem ze wolałabym same dzieci zaprosic,niech młody ma radoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapros same dzieci i powiadom rodzine, ze moga przyjsc, ale ze bedzie to tym razem przyjecie dla dzieci. Moja rodzina nie robila zadnego problemu. Po prostu wpadli na godzinke, posiedzieli i poszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze robilam urodziny dla rodziny, tort, jedzenie itd. Byly tez dzieci najblizszych znajomych ale wychodzilo bardzo duzo ludzi, robilam u tesciowej bo u nas za malo miejsca a urodziny w zime. W zeszlym roku zaprosilam tylko do nas dziadkow, chrzestnych i brata meza. Byl tort i jedzenie. W lutym syn skonczy 5 lat i prosi aby mu zrobic urodziny na sali zabaw, juz sobie uklada liste dzieci ktore zaprosi i wybral konkretnie ktora sala zabaw. Planuje zaprosic dziadkow i chrzestnych ( chrzestny ma corke wiec tez sie pobawi) na sale zabaw, bedzie tort, pizza dla dzieci i doroslych, napoje. W domu juz nic nie bede robic. Tylko nie wiem co robicmzmdziecmi z przedszkola. Syn nie ma z nimi kontaktu poza przedszkolem. I sama nie wiem czy zapraszac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zauwazylam ze to stary temat :D Nie wiem co z ta jego grupa robic. W grupie jest 16 dzieci, z niektorymi chodzil do jednej grupy w zeszlym roku ale 9 dzieci jest "nowa". Nie wypada zaprosic tylko wybranych dzieci i nie wiem czy wszystkie zaprosic czy tylko dzieci znajomych. Zapraszacie dzieci z przedszkola? Moj z zadnym z tych dzieci nie jest blisko, nie widuje spsie poza przedszkolem i stad moj dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam dylemat, bo córka weszła do nowej grupy w przedszkolu, gdzie połowa dzieci jest nowa a połowa chodzi już jakiś czas do przedszkola. Córka była juz 2 razy w tym roku na urodzinach przedszkolnych- ale u dzieci nie ze swojej grupy. Z tego co zauważyąłm rodzice tych dzieci nie zapraszali całej grupy tylko te dzieci z którymi bawią się ich pociechy. Jak się pytam córkę z kim się bawi najchętniej to mówi że ze wszystkimi, ale nie zaprosze przecież 25 dzieci z przedszkola plus jeszcze dzieci z spoza przedszkola. Chyba zapytam się pani nauczycielki z którymni dziecmi najchetniej się bawi. Tobie też tak radzę, bo np wiem że córka bawi się z dziewczynką która nie dość że jest o ponad rok starsza to jest właśnie w tej grupie już 3 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parroovveczka
Kluska, a czemu nie wypada zaprosić tylko niektórych? Przeciez zawsze tak jest, ze z jednymi sie kumplujesz, a innych tolerujesz, ale nie masz z nimi wiele wspólnego. Niech syn najlepiej sam zdecyduje, kogo chce zaprosic - też z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parovveczka tylko wlasnie syn nie ma jakiegos blizszego kontaktu z zadnymi dziecmi z tej grupy, tyle co sie w przedszkolu bawia ale raczej ze wszystkimi dziecmi. Oczywiscie lepiej zna dzieci ktore byly z nim w grupie w zeszlym roku ale z nowymi tez sie bawi. Nie wiem, pomysle jeszcze. Narazie mam czas. Moze jakies blizsze przyjaznie nawiaze do urodzin ;) W sumie z jednym chlopcem ma troszeczke kontakt poza przedszkolem. Zobaczymy. Bo wszystkie razem plus dzieci znajomych to 26-28 dzieci to atrasznie duzo. Tylko licze sie z tym ze kilkoro rodzicow moze odmowic, ale jakby wszystkie przyszly to troche za duzo :O A znowu nie chce zapraszac tylko dzieci z przedszkola bo czesto bawi sie z dziecmi znajomych wiec ich nie pomine. Najchetniej bym zrobila dla dziadkow i chrzestnych jak w tamtym roku ale jemu bardzo zalezy i juz mu obiecalismy w sumie. He he jak to mowia, male dzieci maly problem, duze dzieci duzy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n_borowik
moim zdaniem, mega strzalem w dziesiatke jest urzadzenie urodzin w kolorado albo sali zabaw :) koszt na pewno jest, ale dziecko ma choc raz w zyciu takie przyjecie, ktore bedzie wspominac :) w weekend bylam z moja cora na przyjęciu jej kolezanki z klasy w Coco cafe, na Stępińskiej. zabawa w stylu wrozek i czarodziejow, malowanie buz, jedzenie bardzo trafiony pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moj syn byl wieku przedszkolnym robiłam mu 2x urodziny, dla dzieciaków i dla rodziny, dla dzieciaków w Salonie Zabaw, dla rodzinki wiadomo w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweewwe
moja corka ma za miesiac 4 urodfziny.Chcialabym jej zrobic ale nie stac mnie na to. Wize sie to z wynajeciem sali- 120zł za 3 h. I do tego jedzenie.Wiec napewno z 500zł lacznie by wyszlo. I zaprosilabym dzieci z prze4dskzola z ktorymi moja corka sie bawi. Czyli 4 dziewczynki i kuzynka. Czyli by bylo 6 dzieci.Troszke malo. ale w tym roku odpuszczam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze organizuję urodziny w jakimś klubie dla dzieci. I wcale nie jest tak drogo jak piszesz, eweewwe. Wystarczy trochę poszukać i naprawdę da radę zorganizować urodziny dla dziesięciorga dzieci znacznie poniżej 500 zł. Ja od kilku lat korzystam z usług baby Club Cafe z Łodzi. I jestem mega zadowolona, dzieci świetnie się bawią, są bardzo miłe animatorki, a ja mogę mieć oko na dzieci, siedzę z boku i piję kawkę :) nie muszę martwić się, co ugotować, jakie zabawy wymyślić, no i później nie mam sprzątania. Także jak najbardziej polecam urządzenie takiej imprezy przez profesjonalistów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetiras
Anouk, masz rację, że nie zawsze musi być drogo w tego typu klubach dla dzieci. Mi się udało znaleźć kawiarnie, w której za wynajęcie sali chcą 70 zł. To naprawdę niewiele. W Lublinie w Family Cafe taka cena jest. Na razie się tylko rozglądam za jakimś lokalem, jeszcze mam dwa na oku, ciekawe jak tam z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnim razem na urodziny dziecka załatwiliśmy zabawki dmuchańce z http://happyhop.pl/ impreza była bardzo udana, dzieci roześmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a, już o niczym nie można porozmawiać, żeby nie było g00wnianego spamu! załóżcie sobie temat o nazwie toi-toi i tam wstawiajcie te d3bilne reklamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, już raz miałam podobną sytuację z animatorem. Jednak w naszym przypadku, w ogóle się nie pojawił ;/ Sama jednak nie rezygnuje z tej formy urodzin, bo dzieci ją naprawdę lubią, a skupiłam się na znalezieniu kogoś, kto się na tym na prawdę zna. W tym roku skorzystaliśmy z innej firmy i Pani klaun, umiała zainteresować dzieci (malowanie buzi, sztuczki z magiczną chusteczką ;>) i jest ciekawy wybór tematów. Jeżeli po tych doświadczeniach będziesz chcieć nadal spróbować z animatorami, spróbuj skontaktować się z nimi 727 400 300 (o ile dobrze pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej córce urodziny urządzamy w domu.Przychodzą dziadkowie, chrzestni, (chrzestny z dziesięcio- letnią córką), siostra mojego męża z mężem, Ich dorsła córka z mężem.Teściowa funduje co roku tort wnuczce, my przygotowujemy jedzenie. Sa prezenty, gry i inne zabawy.Nie zapraszam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu kolejny polski bachor wychowany na mentalu komunizmu 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie czasem skorzystać z usług profesjonalistów, ostatnio urodziny córce urządzili http://www.malowanakuznia.pl/ przyjęcie było bardzo udane, dzieci świetnie się bawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzam właśnie typowe kinder party ale w połączeniu z wyjątkowym miejscem. Urodziny swojej pociechy organizuję w http://www.parkrodzinka.pl/ świetny i sprawdzony park rozrywki, który jest idealnie przygotowany na tego typu imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja staram się, by w granicach rozsadku oczywiście, ale aby ten dzień wyglądał tak, jak dziecko chce. Jeśli Twój maluch chce zrobić kinder party to czemu mu jego nie urządzać. Rodzina i starsi niech wpadną najwyżej na kawę itp. U nas w zeszłym roku zafundowaliśmy wyjazd dla dziecka do parku dinozaurów, interesują go takie klimaty itp. Tu strona www.park-dinozaurow.pl - może któregoś z rodziców zainspiruje taka wycieczka dla dziecka w ramach prezentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×