Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjjdhgf

Boga nie ma a jeśli jest to nienawidzę go!

Polecane posty

Gość hjjdhgf

Boga nie ma a jeśli jest to nienawidzę go! A wolna wola którą obdażył ludzi to ściema i wymówka! Bóg bawi się ludzmi! My nie jesteśmy ważni! Bóg kocha szatana i chcąc go nawrócic samolubnie zabawił się i stworzył ludzi by nimi bawić się i ussatysfakcjonować szatana! Bóg nas nie kocha! Nienawidzę boga za wszystkie zło bo jest jemu winien skoro taki wielki jest nie powinien dopuscic do niego! Bóg to mięczak skoro zło istnieje a bóg to wszytsko to bóg jest również złem! A skoro dopuszcza zło to jest mięczakiem bo nie potrafi panować nad tym! Czyli bóg to pionek kosmita. Nigdy bóg nieudowodnił swojej miłości i wielkości!!!!!!!!!! Żegnam wiarę. Od 10 roku życia nienawidzę kościół ludzi boga!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty*
za każdym razem kiedy myślę o zabijaniu jezusa napływa do mojego serca nieskończone uczucie szczęścia, już od roku kiedy mam świadomość tego jak bardzo go nienawidzę spływa na mnie jakaś ekstaza i radość porównywalna z tymi ekstazami świętych tylko ja rozkoszuje się tym że ten żydowski pedał okropnie cierpiał i zdychał na krzyżu mam wielka radość z tego że go zabili, w ciągu dnia czuje się smutny ale jak tylko pomyśle że ten pedał i bezintelektualny wieśniacki motłoch już zdechł i ile wycierpiał zanim zdechł ogarnia mnie niezmierzone przez nikogo szczęście i spokój duszy. CZERP SZCZĘŚCIE Z TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
z książki królestwo szatana i szata istnieje naprawdę Szatan jest osobą prawdziwą, żywą i rzeczywistą, potężną i złośliwą, zepsutą i tylko zdolną do zła. Z jego winy zło weszło na świat. Szatan jest straszliwą rzeczywistością, z którą wszyscy chcą czy nie chcą, muszą się liczyć. Szatan jest największym sądystą, nie będąc zaś uwarunkowany czasem ani przestrzenią, działać może jednocześnie w różnych miejscach. Od chwili swego buntu przeciw Bogu nie przestał nigdy ani chwilę knuć spisków, zbrodni i nikczemności wszelkiego rodzaju. Szatan zawsze jest w ruchu, zawsze gotowy zastawić pułapki dusze nieostrożne i nieroztropne, by uczynić z nich swoje ofiar). Na świecie są nie tysiące ale miliony osób cierpiących fizycznie, moralnie i duchowo z jego winy. Są też osoby w domach dla umysłowo chorych nie z powodu rzeczywistej choroby ale z jego winy, który tak potrafi swoją obecność ukryć, że prowadził do upodlenia lub rozpaczy. Swą nienawistną tyranią objął cały świat a świat w swej głupocie nie wierzy w jego istnienie. / To co powiedziane jest o szatanie powiedzieć można nie zliczonych zastępach jego świty. Liczba ich jest przejmująca. Odkupić to znaczy wykupić z niewoli, czyli uwolnić dusze z wstrętnej i przewrotnej tyranii złego. Ja, Jezus dlatego stałem się Ciałem, dlatego też odnawiam Tajemnicę Krzyża w Tajemnicy Mszy Sw., dlatego obecność Moh uwieczniłem w Świętych Tabernakulach w Tajemnicy Nieskończonej pokory. Szatan jest pychą nieograniczoną Ja. Jezus jestem pokora nieskończoną Pierwszym warunkiem do skutecznego zwalczenia zła jest ścisłe zjednoczenie z Tym, który szatana zwalczył ofiarą z samego siebie. Kto w niesieniu krzyża z Nim się łączy, staje się nie do zranienia. Msza Św. Różaniec i różne błogosławieństwa są dobrymi i pożyte cznymi środkami obrony i wyrzucają nieprzyjaciela z dusz i z naszych domów. Rzeczy świętych należy zawsze używać święcie i ze czcią. Blogosławieństwa należą do sakramentalii i używać ich należy z wia rą i należytym usposobieniem wewnętrznym. Bóg jestem nieskończoną Miłością, która ze swej natury potrzebuje aktu miłości. Stworzylem dlatego wielką ilość bez liczby pięknych istot duchowych, na które wylałem Moją Miłość. Zanim ich jednak dopuściłem do wiecznego udziału w Moim Królestwie zaż od nich dowodu, którego wielka ich liczba nie przyjęła, ale około 2/3 aniołów chciało i umialo prz Na czele buntowników st szatan z umiarkowaną liczbą aniołów, na czele Aniołów wiernych stanął Święty Michał. Na niebie powstała wielka bitwa, bitwa rozumu i woli. Trudno wam to sobie wyobrazić. Zwyciężeni przemienili się w okropnych szatanów i zrzuceni zostali do piekła trawieni duchową namiętnością. opanowani nieugaszoną nienawiścią, która zdradza najniższe namiet ności. Przepełnieni są nimi i bez nadziei żalu oddali swe życie złu, są tylko złem, z krórym się utożsamiają. Nie mogąc zlewać swej nienawiści na Boga, wymiotują ją ciągle na ludzkość. Dzikość diabla jest be2 listości i bez wytchnienia. Za przygotowana na pierwszych rodziców miała swój skutek i nazywacie to winą pierworodną. Lecz Bóg przekreślił zuchwałe ambicje diabła dając ludziom obietnicę Odkupienia. Tak zaczęła się Tajemnica Zbawienia, jak to opowiada wam Biblia. Gdy nadeszla pełnia czasów, Ja, Boże Słowo Przedwieczne, od wieków z Ojca zrodzone, stałem się Ciałem w najczystszym łonie Maryi Dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
Szatan się przeląkl, bo wyczuwał, że jego panowanie staje się zagrożone. Zwiększył więc swoją nienawiść przeciwko ukrytemu nieprzyjacielowi, którego w zupełności nie znał. Jego rozpacz i gniew przeciwko Mnie, Chrystusowi i Mojemu Kościołowi doszły do szczy tu z chwilą gdy poznał to jaśniej. Jego nienawiść przeciwko Najświętszej Maryi Pannie była nie mniej dzika i wielka bo Ona zajęła jego dawne pierwsze miejsce w świecie niewidzialnym i widzialnym jako pierwsza wśród wszystkich stworzeń po Bogu Stwórcy w Trójcy Jedynym, ponieważ Jej filat uczyniło możliwym Odkupienie i zadało potężny cios panowaniu czarta nad ludzkością, uzyskanemu przez zasadzkę zastawioną pierwszym rodzicom, 3. Jeszcze inna przyczyna jego niepohamowanego gniewu na Niepo kalaną wynikla stąd, że ta upokarzająca porażka pochodziła od wątłego stworzenia od niewiasty niższej od niego z natury. Z powodu wyższości swej natury potrafią z upartą przewrotnością wyniszczyć w duszy ludzkiej wszelkie pojęcie o swoim istnieniu. Toteż większość ludzi nie wierzy w ich istnienie i dlatego z nimi nie walczą. Dlatego też Ja, Słowo Boże, które stało się Ciałem umarłem na Krzyżu. To jest prawdziwa przyczyna rozprzężenia w Kościele jak również wielkiego kryzysu wiary, dręczącego biskupów, kapłanów i wiernych. Diabły boją się tylko Boga Najświętszej Maryi Panny i Świętych, a więc tych, którzy żyją i chcą żyć w lasce Bożej. Ze wszystkich innych drwią tylko. Wielkim osiągnięciem szatana jest to, że pobudził ludzkość do cywilizacji materialistycznej będącej szerzycielem ateizmu. Lecz jest to powodzenie przejściowe, bo wielkimi krokami zb się godzina Oczyszczenia. Ludzie idący do piekła również stają się takimi jakby diabłami. Podobnie jak szatan na zawsze utrwalają się w złym, w nienawiści wszelkiej namiętności. To się stało i na wieki będzie dla szatana udręką o tyle wyższą od wszystkich mąk na ziemi a dla ludzi niepojętą, że zabiłaby każdego człowieka, gdyby doznać jej musiał choćby tylko przez chwilę. materią. Mówiłem ci o wyższości ich natury nad waszą, o ich mocy nad materią. Wielu wyczuło to, ale z obawy i wstydu by nie być uważani za zacofanych, mówią o parapsychologii Wynaleźli to słowo by usprawiedliwić fakty, których nie rozumieją, albo jeśli czasem wy czuwają ich pochodzenie i przyczyny, zamilczają o tym dla względów ludzkich. Synu, mówiłem ci o życiu tych istot nieczystych, zupełnie pogrążonych w złem. Szatani są złem i każdego zła są początkiem przyczyną. Oni nienawidzą Boga, który jest Dobrem,, nienawidzą również tych, którzy czynią dobrze. Dlatego właśnie dobrzy mają tyle różnych przykrości, których nie mają źli. Jaki jest cel całej działalności duszpasterskiej jak nie zbawienie dusz? Dlatego też duszpasterstwo powinno być zrewidowane i po prawione stosownie do zasad ewangelicznych, a nie wedlug zapa trywań zarozumiałości i pychy ludzkiej. Synu Mój, już wiele razy pytałeś dlaczego nigdy nie chciałem dać ci poznać szatanów bardziej niż przez słowa i fakty pozwalające na bezpośredni stosunek z ponurym światem nieznanego piekła. Jest ono przyczyną kryzysu wiary u niektórych duszpasterzy przejętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
racjonalizmem i materializmem. Oni chcą wszystko tłumaczyć na sposób racjonalny lub materialny. Wielu nie zna tego ponurego świata, nie zna, choć znosi jego tyranię. Lecz dobrze go znają dusze uprzywilejo wane w swej szybkiej drodze ku doskonałości. Pytanie „Dlaczego Panie Jezu tylko dusze uprzywilejowane ich widzą? Odpowiedź Bo im powierzam szczególne posłannictwo, aby dla Kościoła i dla Mego wojska, ustanowionego przez Sakrament Bierz mowania byli przednią strażą w dzisiejszej walce z nieprzyjacielem. Potem oni będą pionierami w Nowym Odrodzonym Kościele, to odbudowując. co piekło oraz głupota i pycha ludzka zniszczyły. Lecz wojsko, o którym ci dziś mówię jest w rozkładzie. Bo jakimże żołnierzem może być ten, kto się na tym nie zna i dlatego nie dba o broń konieczną do obrony i atak Średniowieczna anegdotę o Żydzie, który wybrał się na dwór papieski i przeszedł na katolicyzm. Gdy powróci do Swego miasta, pewien znawca dworu papieskiego zapytał go: „Czyś w ogóle zauważył, co się tam się dzieje?. Ależ tak, odpowiedział, „wszystko widziałem, wszystkie te skandaliczne sprawki. „I mimo to zostałeś katolikiem, oż to całkowity nonsensu. Na co Żyd powiedział: „Właśnie dlatego zostałem katolikiem. Bo skoro Kościół mimo to nadal istnieje, to rzeczywiście ktoś inny musi go podtrzymywać. Jak glosi inna anegdota, Napoleon mial kiedyś powiedzieć, że zmiecie Kościół z powierzchni ziemi. Na co pewien kardynał odrzekł: Nawet nam się tego nie udało dokonać. Sądzę, że paradoksy te ukazują coś bardzo istotnego. Rzeczywib w Kościele katolickim nigdy nie brakowało wręcz nieprawdopodobnych słabości ludzkich Fakt, że Kościół mimo to zachowuje swą integralność, nawet wśród pojękiwań I postękiwań, że ciągle istnieje, że rodzi wielkich męczenników i wielkich Ludzi wiary, ludzi, którzy poświęcają swe życie jako misjonarze, jako pielęgniarki, jako wychowawczynie fakt ten rzeczywiście wskazuje, że ktoś inny podtrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Jeśli jest, to nienawiść może nie wyjść na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
Ktoś powiedział, że gdybyśmy raz w życiu zobaczyli szatana takiego, jakim jest w swojej istocie, w jego brzydocie, w jego nienawiści do „Boga i tego, co jest Boże na ziemi to nigdy w życiu nie popełnilibyśmy najmniejszego grzechu i nigdy w życiu nie uleglibyśmy pokusie. I to jest prawdą. I o tym wie szatan. I dlatego się ukrywa. Pan Jezus przestrzega nas, abyśmy czuwali i modlili się, aby nie popaść w pokuszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
zwraca się do człowieka, by dostarczyć mu koniecznych środków obrony i opieki wobec usiłowań zguby ze strony diabła. Czart zwrócony jest ku człowiekowi, by wyrwać go Miłości Chrystusowej i sprowadzić na drogę wiecznej ruiny. Pośrodku tego pojedynku, wolny i rozumny człowiek może powiedzieć „tak swemu Zbawicielowi jak i też powiedzieć może „nie i zwrócić swą duszę do kusiciela, by pójść na wieczną zgubę. Tragiczna i dramatyczna jes odpowiedzialność człowieka, który w czasie swej ziemskiej pielgrzymki znajduje się zawsze w alternatywie wyboru. To jest wasza próba. Ta zewnętrzna walka, którą koniecznie prowadzić musicie jest przyczyną waszej obecności na ziemi. Chrześcijanie nie byli informowani dostatecznie i pouczeni o początkach, przyczynach i celu tej dramatyczneh walki. To było powodem Mego niezadowolenia i bólu. Ojciec Mój lak umiłowali ludzi, że dał Mnie. Swego Jedynego Syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofhosdjfnsdlmcm
A ja Go kocham, jakoś tak mnie to ogarnia od środka. Oglądnij sobie na youtubie Bóg Cudów- lektor PL Spróbuj ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość week of view
To ten zly cieszy sie z twojego upadku i wodzi na pokuszenie, nie daj mu tej satysfakcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Twój bóg nie słucha, umarł daleko stąd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nigdy Bóg nieudowodnił swojej miłości i wielkości!!!!!!!!!!" gdzieniegdzie wybiórczo udowadniał kilka razy WSKRZESIŁ (nawet i współcześnie kilka razy) wiele razy CUDOWNIE UZDROWIŁ (np z chorób). mi natomiast rany zalecza powierzchownie, zamiast je wyleczyć (a to wpędza w gorszą frustrację...bo ciągle jest uczucie, ze jest nie tak, jak czuję, jak być powinno)...a Biblia mówi, że Bóg rany leczy (słowa Samego Boga: Ja zabijam i Ja ożywiam, Ja zadaję rany i Ja z ran leczę"). Skoro tak powiedział, to nie powinien zadawać ran, których jako WSZECHMOGĄCY wyleczyć nie potrafi/nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sam jestes popiepszony bo wierzysz w to z****** gowno.tez jestes i glupi no bo piszesz negatywne komentarze wierzacy mi sie znalazl jak i ta cala reszta p************h wyplutych diablu z dupy co niedzielnych katoli.pojda tam do tego gowna sie pomodla bla bla bla powiedza a potem rzygaja gorzej anizeli kolego co to napisal.przemysl to sobie ty idioto porabany tak ci ten okupant z watykanu nasral naplu i zamienil nasz ludzki mozg na amebowy ze nie pojmujesz tekiego stanu rzeczy co?.moze sie jeszcze poplacz ze sie nie dowiedzialem gdzie mieszka takie s****wo naczelne i cie nie p*****lnalem z granatem w d***e do sracza a potem nie spuscilem z woda do rynsztoku jako papke psio mielona co frajerze co?.do idioty z komentarza tu pisze jak popiepszony czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech was szlag wy przeklęte k*rwy. :'( boję się tej biblii co jest w niej napisane. Jestem bardzo chory cierpię fizycznie i samobójstwo wisi nade mną :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d***e mam tą zasraną i pierodloną d****arską i gównianą też na maksa niedzielę no.z rana do kościółka szybko musiałem pójść z tymi p**********i i wymiotnymi kupami żeby szybko odpierodlić to g****o rzygowe a potem cały dzień ja mam zmarnowany bo jak na tą 8.00 z rana tą całą pierodloną rodzinką wymiotną żeśmy poszli to dupa no.jedyne co mnie pociesza to to ze jutro te stare opiekuńcze g****a pojadą sobie do tej swej zasranej roboty i ich na oczy przez pół dnia nie będę ja musiał oglądać.rzygam tym dniem oby się tak szybko zakończył jak i się zaczął no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię niedzieli nigdy jej nie lubiłem no.ale już jutro mój ukochany poniedziałek więc chyba wytrzymam ten gówniany i nudny dzień tzw.świąteczny chyba tylko poranną msza no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Jezus chciał małpować Boga. Więc z tego wynika, że to Jezus jest szatanem. Złodziej Bożej władzy? Chce rządzić światem? Swoim rozłamem? Niech lepiej śpi spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg nie jest stworzeniem myślącym, jest po prostu istnieniem, a diabeł jest jego brakiem, wartością ujemną, nie może istnieć zawsze ale próbuje, i ludzie mają tą niezwykłą moc, że choć słabi, kierują tym czy jest więcej Boga czy Diabła, miłości czy cierpienia, pokoju czy wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz R O Z Ł A M . Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej”. (Łk 12,51-53) "Jest zaś rzeczą wiadomą, jakie uczynki rodzą się z ciała: nierząd, nieczystość, wyuzdanie, uprawianie bałwochwalstwa, czary, nienawiść, spór, zawiść, wzburzenie, niewłaściwa pogoń za zaszczytami, niezgoda, R O Z Ł A M Y , zazdrość, pijaństwo, hulanki i tym podobne. Co do nich zapowiadam wam, jak to już zapowiedziałem: ci, którzy się takich rzeczy dopuszczają, królestwa Bożego nie odziedziczą." Matka przeciw córce? Córka przeciw matce? Ty sqrvsynu! Zdechnij na wieki! AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie mi tu żydowskie opętane s c i e r v o burzyło Boże przykazanie o szanowaniu rodziców. VVyp.ier.dlj. na wieki opętana władzą szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozłamy wszystkim promotorom jezusa. Tak by życie im obrzydził. By zrozumieli. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawiam i nie słucham duchów osób zmarłych. Tego zakazuje Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bók zakazuje zwracania sie do osób które wywołuja i ale do demonów a pozwala słucha zmarłych tego nie zakazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości jak tamte narody. 10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień2 swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, P Y T A Ł D U C H Ó W I W I D M A !!! , Z W R A C A Ł S I Ę D O U M A R Ł Y C H !!!!! 3. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. 13 Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. 14 Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój." Mi nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze rytuały ale jak ktos prosi maryje o wstawienicto u swego syna to jest prosba a nie rytuałem rytuał to sprowadzenie sciagniecie zmarłego na ziemie w celu pytania go to jest zabronione a nie ze proszę maryje która żyje ona zyje nie umarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pisze rytuały" Nie rozumiem. "ale jak ktos prosi maryje o wstawienicto u swego syna" W sumie to jakby prosić jednego ducha o to, by poprosił o protekcję dla Ciebie drugiego ducha. Hm... a dlaczego nie Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawiennictwo czyli rozumiem, że jakaś protekcja przy jakichś ziemskich problemach? czyli w sumie na uczestnictwo (choć niewidzialne) ducha na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×