Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjjdhgf

Boga nie ma a jeśli jest to nienawidzę go!

Polecane posty

Gość gość
bo matka ma wikszy wpływ na jezusa niz zwykły czlowik i dodotkowo jeszcze poprosic innych ludzi zeby modlili sie w naszej intencji im wiencej tym szybciej Bóg spełni prosbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.b.k

Od dziecka wychowywana jako katoliczka, miałam pewne trudności w życiu jak każdy, najmniejsze pierdółki potrafią zmienić człowieka. 

Z rok temu powoli przestawałam chodzić do kościoła- tak po prostu.

patrząc na obrazy czy krzyże zastanawiałam sie w co my tak naprawde wierzymy.

tłumaczyłam sobie tym najgorszym słowem: trudny wiek dorastania plus wkroczenie w pełnoletność. Może i to po części tak było, zmieniło się moje patrzenie na świat. Czy wierze w niego-tak czy go nienawidze-tak. 

nie nienawidze go za moje życie, nienawidze go za to co czyni z światem. 

od zawsze go niszczył, jest tysiące przykładów jego ,,wspaniałej dobroci''.

czasami nasuwa się pytanie: po co nas stwarzał? żeby nie być sam?

wolna wola? może w teori coś takiego jest ale w praktyce nie ma czegoś takiego. 

masz dwie ścieżki: mozesz pójść z nim lub póść sam, tylko jedna uwaga jesli wybierzesz te drugą bedze cię zabijał powoli i nigdy nie zaznasz spokoju a na koniec wylądujesz w piekle. co wybierzesz? ludzie tak bardzo lgną do nieba,poznać morderce itp. nie jest nim? no tak to nasze przeciez rece zabijają on tylko patrzy na to. Gdyby nie bóg nie było by piekła, wg wierzeń bóg ukarał lucyfera tylko dlatego bo ten nas nie chciał,gardził nami,był o nas zazdrosny a kto by nie był? Ludzie tak go obrażają i wyzywają a co wyście by zrobili na jego miejscu ? sytuacja np z waszym najlepszym przyjacielem. ktoś 3 zabiera wam go. akceptujecie to? wasz najlepszy przyjaciel staje wazny dla kogoś nowego i odwrotnie o was zapomina.

Największe religie świata :Chrześcijaństwo Islam Hinduizm Buddyzm Sikhizm Judaizm Bahaizm plus ateiści

dlaczego to w co wierze musi mieć nazwe? bo ktoś tak kiedyś powiedział? równie dobrze moge sama wymysleć nową religie,ludzie ją znienawidzą, potem bedą starali sie ją zrozumieć, bedzie wojna,i za paresetlat bedzie ona na wielką skale opanowywana.

Cytat

każdy ma swoje zdanie,

każdy ma prawo mówić co chce,

jesli ci to przeszkadza powiedz ,,dość'',

odwróć wzrok i idz naprzód,

niech oni krzyczą co chcą,

ty i tak swoje wież.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg je kał diabłów

bóg stworzył ludzi zeby zywic sie kałem diabłów, którzy beda ich torturowac w piekle tylko kał przesycony męką katowanych mu smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Człowiek nie poznał boga bo nie poznał mózgu jest to element którym nauka zajmuje sie tak długo jak wiarą, mózg to komputer o ogromnej mocy obliczeniowej gdy wmówimy komuś 100x że ma garba ten ktoś w to może uwierzyć mimo że nie ma garba ale jego mózg będzie mu podsuwał, ty masz garba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 666

Tak samo działa mózg gdy widzimy chorych to do niego przemawia i czujemy że nas też dręczy choroba jakaś, mimo iż jesteśmy zdrowi, działa to wszystko na tej zasadzie gdyż nasz mózg gromadzi tryliony informacji a każda z nich jest odrębnie analizowana stąd mamy poczucie że coś istnieje mimo iż tego nie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Wyobraźcie sobie ,że to Wy jesteście Bogiem- czyli możecie wszystko - przewidywać , zmieniać , widzicie co się dzieje na świecie i jesteście w stanie zapobiec złu.

A teraz: widzicie ,że na niewinne dziecko zaczaił się zboczeniec. Czytacie w jego myślach więc wiecie co zamierza -skrzywdzić to dziecko i wiecie ,że ono tego nie przeżyje.

Co robicie ?

albo: widzicie chorego na raka , który się strasznie męczy, wszystko go boli, wymiotuje, chudnie. Jesteście w stanie w jednej chwili go uzdrowić.

Co robicie ?

Domyślam się Waszych odpowiedzi a teraz odpowiedzcie mi na pytanie : czemu Bóg w takich sytuacjach nie reaguje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 666

bo go nie ma prosta odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Też wolę myśleć ,że go nie ma bo jakbym wierzyła ,że jest to musiałabym uznać ,że jest zły.

Tyle jest zła na świecie:

-morderstwa

-gwałty

-tortury

-ciężkie choroby.. i tak mogę dalej wymieniać ,że  ktoś , kto jest dobry nie zezwoliłby na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

Też mam z tym problem, jaki jest Bóg, dlaczego wygląda to tak źle, że twierdzi, że jest Miłością, a nie robi nic aby powstrzymać zło i niesprawirdliwości tego świata. Niejeden ludzki ojciec oddałby życie za to, aby swojemu dziecku żyło się najlepiej jak to tylko możliwe. Dlaczego nie zejdzie na ziemię i nie pokaże, że jednak istnieje, że jest ktoś, kto jednak czuwa nad nami, że życie ma sens. Dlaczego nie przedstawi swoich oficjalnych poglądów czym jest dobro a czym jest zło i czego od nas oczekuje. Jedyne co mamy to te brednie zapisane w Biblii przez żydowską społeczność tamtego okresu z klapkami na oczach. Wiem jedno, że gorszym jest stwierdzenie że Boga nie ma od tego, że jest, bo istnienie Boga daje nam nadzieję na to, że jednak jest dobry, tylko musi mieć naprawdę dobry powód aby się ukrywać i dawać nam w kość. Daje nam nadzieję na to, że nasze życie ma znaczenie i nie zakończy się wraz z naszą śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość ktoś napisał:

Też mam z tym problem, jaki jest Bóg, dlaczego wygląda to tak źle, że twierdzi, że jest Miłością, a nie robi nic aby powstrzymać zło i niesprawirdliwości tego świata. Niejeden ludzki ojciec oddałby życie za to, aby swojemu dziecku żyło się najlepiej jak to tylko możliwe. Dlaczego nie zejdzie na ziemię i nie pokaże, że jednak istnieje, że jest ktoś, kto jednak czuwa nad nami, że życie ma sens. Dlaczego nie przedstawi swoich oficjalnych poglądów czym jest dobro a czym jest zło i czego od nas oczekuje. Jedyne co mamy to te brednie zapisane w Biblii przez żydowską społeczność tamtego okresu z klapkami na oczach. Wiem jedno, że gorszym jest stwierdzenie że Boga nie ma od tego, że jest, bo istnienie Boga daje nam nadzieję na to, że jednak jest dobry, tylko musi mieć naprawdę dobry powód aby się ukrywać i dawać nam w kość. Daje nam nadzieję na to, że nasze życie ma znaczenie i nie zakończy się wraz z naszą śmiercią.

Ale on już wszedł na ziemię i doskonale powiedział co jest dobre a co złe zostawił nam również przykazanie miłości, Pan Jezus to bóg który zszedł na ziemię do nas do ludzi i zrobię to z miłości do nas. A wiesz dlaczego umarł za nas na krzyżu? Bo ludzie nie słuchali Pana Boga i ustalili tak głupie prawo że mało kto byłby w stanie przestać gęste sito kilkuset różnych wytycznych doznać zbawienia... Wystarczył minimalny grzech, powiedziałeś brzydkie słowo na k... I już nie masz szans na zbawienie .. tak głupie prawo ustalili ludzie nie Pan Bóg.... Aby ludzie zobaczyli miłość Boga zstąpił do nas w ludzkiej postaci i sam oddał za nas życie na krzyżu w celu odpuszczania nam wszelkich grzechów

Co ty wojen morderstw i tak dalej To nie jest wina Pana Boga tylko ludzie którzy mają wolną wolę i mogą iść w dobrą stronę ale mogą iść też w złą, historii świata Pan Bóg już kilkukrotnie powiedział stop tym złym ludziom bo on zawsze chroni dobrych tych którzy są z nim i nie pozwoli tych ludzi skrzywdzić, dlatego na przykład Arka Noego była bo Pan Bóg wiele razy upomina tamtych ludzi by się nawrócili by przestali grzeszyć żeby przestali siać zło i nienawiść ale oni byli głusi udawali się za kogoś większego niż sam Bóg i dalej siali zło i nienawiść a przy okazji krzywdzili dobry w sprawiedliwych ludzi No i w końcu się doigrali Pan Bóg powiedział stop! Dlatego Noe wziął wszystkich sprawiedliwych na Arke a reszta utonęła... Podobnie było w Babilonie. I podobnie będzie u czasu w końcu Pan Bóg w końcu powie dość zlym ludziom i nastąpi Armagedon ale przed nim Pan Jezus zabierze do siebie wszystkich tych którzy są z nim i którzy chcą być z nim, cała reszta natomiast zginie i będzie na wieki w piekle we własnym towarzystwie samych nienawistników i złych ludzi.

jest zapisane w piśmie świętym Czy pan Bóg pragnie aby wszyscy zostali zbawieni ale niestety nie każdy z tej szansy korzysta bo wolą iść za złem...

Wystarczyłoby przestrzegać piątego przykazania a nie byłoby wojen morderstw aborcji itd wystarczyłoby przestrzegac dziesięć przykazań A na tym świecie byłoby pięknie ale niestety ludzie wolą iść swoją drogą i sieją nienawiść i zło, ale Pan Bóg w końcu powie im stop... 

Nikogo na siłę nie ma co ciągnąć do nieba bo co to da że takiego zwyrodnialca morderca Pan Bóg zaciągnąłby na siłę do nieba? przecież ten zwyrodnialec całym swoim życiem pokazuje że on nie chce ten być, nie ma w nim żadnej skruchy jest tylko coraz gorszy... ale gdyby nawet Pan Bóg okazał mu swoje ogromne miłosierdzie i na siłę zaciągnął by go do nieba to co by było? Po pierwsze ten zwyrodnialec nie chciał być w niebie, a zatem i tam byłby tylko i wyłącznie zwyrodnialcem i siałby tam nienawiści i zło i dalej krzywdziłby duszę w niebie... więc co by to było za niebo dla tych dobrych i sprawiedliwych ludzi? zatem widać to jak na dłoni że trzeba odseparować złych od dobrych... Jeśli ktoś chce być dobrem i z Bogiem ten idzie za Bogiem do nieba, a jeśli chcesz całym swoim życiem wybiera drogę do piekła No to gdzie ma się znaleźć po śmierci? No tam gdzie chciał być czyli w piekle razem z innymi złymi 

To że Pan Bóg jest zły to wmawia wam tylko Szatan, szkoda że wierzycie jemu a nie Panu Bogu...

A ktoś przeczyta przynajmniej raz a najlepiej kilka razy pismo święte to doskonale widzi jak dobry jest Pan Bóg i że wszystkie złe rzeczy które się na tym świecie działają nie są jego winą. A jeśli nie potrafisz odpowiednio odczytywać pismo świętego to przeczytaj na przykład Biblia edycja św Pawla z komentarzem, tam do każdego kawałka jest komentarz i wytłumaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic jak zawsze no

pocałujcie mnie wy wszyscy serdecznie w dupę ale co tam jutro poniedziałek ścierwo pójdzie do roboty i będzie święty spokój przez te w dupę serdecznie ...e 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
27 minut temu, Gość nic jak zawsze no napisał:

pocałujcie mnie wy wszyscy serdecznie w dupę ale co tam jutro poniedziałek ścierwo pójdzie do roboty i będzie święty spokój przez te w dupę serdecznie ...e 5 dni.

Podbijasz temat i masz jakiś problem? O co ci chodzi człowieku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O nieee 😡 znowu srembutsu się tu produkuje... 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ten twój srembutsu przy Panu Jezusie jest nikim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marcin zielinki  i wielu inych uzdrawia w imie  jezusa   i ty mozesz uzdrawiac w imie jezusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, merkaba napisał:

marcin zielinki  i wielu inych uzdrawia w imie  jezusa   i ty mozesz uzdrawiac w imie jezusa

zieliński robi tylko zamęt zwodniczymi demonicznymi duchami kundalini

https://www.youtube.com/watch?v=9P9WWgLjEP8

https://www.youtube.com/watch?v=AX_kkPDxdew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, merkaba napisał:

marcin zielinki  i wielu inych uzdrawia w imie  jezusa   i ty mozesz uzdrawiac w imie jezusa

kolejne dwa

https://www.youtube.com/watch?v=hS00XB6Wwrk

https://www.youtube.com/watch?v=xel5vwGWzC8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.06.2019 o 20:55, merkaba napisał:

marcin zielinki  i wielu inych uzdrawia w imie  jezusa   i ty mozesz uzdrawiac w imie jezusa

Merkaba przestań promować tego heretyka Zielińskiego bo szkodzisz kościołowi

Wyżej masz 4 linki podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj nazwę wyświetlaną

Nie ma czegoś takiego jak bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, merkaba napisał:

to kto steruje swiatem    uzdrawia działa cuda 

To dlaczego ludzie i to młodzi umierają na raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Steruje światem jakoś kiepsko mu idzie bo tyle ile wojen było w przeszłości i ile jeszcze będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo nie prosza o uzdrowienie   kto prosi tego uzdrawia 

tutaj swiadectwo  uzdrowienia z raka  jak bóg uzdrowił  i nawet jest medyczna dokumentacja   ze chorowała 

https://www.youtube.com/watch?v=N6282G0FBGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

znowu jutro rano pójdę do tego rzygu szatana do tej wsi zasranej gównem i się pomodlę do tego pedałka w ...ence co wącha ...a temu diabłu.Jak ja mam tego katolickiego gówna serdecznie dosyć pluję nim ja serdecznie do rynsztoka ... wam w dupę wy śmieci klechowe do piekła ...alajcie pajace ...nięte na łeb wymiotuję wami do ścieków tak was szczerze nienawidzę świnie wy jedne,ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł

bóg to drugi szatan ble.szkoda że nie mam  ja granatu to bym mu go w dupsko w...ił ,ble.Świątynia szatana rzygam tym kałem do gówna,ble....one ... więcej do tego zlewu ścieków nie pójdę w dupę wy mnie wszyscy serdecznie pocałujcie,ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w dupę,ble

dowiem się gdzie mieszkacie wy nędzne małpy z afryki i was pokroję na gulasz i ...nę ja jak byle co o ścianę jak jeden wielki giant smark gówna ty jedno wielkie brytyjsko angielskie ... wodne,ble... a ty z tym komentarzem to nic nie pisz bo się dowiem gdzie mieszkasz i ci na resztę życia taki szpital zafunduję że się za...sz nba ... i zrobisz coś mega głupiego,ty wsio ...ona ty cwelo i rzygu do wycierania ściółki leśnej,ble.... sam pewnie rozrabiasz gorzej niż ja a tutaj taki wieli baron a po nocy ścieki w szambie swoją małpio amebią łepetyną jak mopem gówna wycierasz he he he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„bóg zesle dwa rodzaje kar . jedna przybierze postac wojen , rewolucji i innych postaci zła przyjdzie ona z ziemi .druga zostanie zesłana z nieba świat sam na siebie sciaga ruine z ksiazki nadch...”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Merkaba ma racje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten ...ony sracz

15 sierpnia każdego roku to ...one ....Najchętniej bym się zamknął w szambie i jadł rzygi tam a nie siedział tutaj jak w pierdlu i słuchał pierodlenia tego starego gówna co ... wie o życiu a jutro i tak wy...i do tej swojej ... roboty na czele z tym ...ą co się nazywa ojciec,ble.Też mi wolność zasrana w pierldu bym wolał siedzieć a nie w tym sraczu i tylko się młotkeim bić po głowie ale i tak jestem ja samotnik i innych mam w dupie więc specjalnie mnie to nie obchodzi no i zwisa,ble.Już się nie mogę doczekać końca tego gówna ale z tego wszystkiego to czas przynajmniej szybko leci żeby to ... popłynęło z gnojem i dopier za rok wróciło złośliwe cholerstwo chyba jutro po wszystkim rzygne nim przez kratkę do ścieków,ble.Pocałujcie mnie wy wszyscy serdecznie w dupę jutro wypierdalam do lasu żreć psie gówna i gdzieś mam to ...owo policyjne o nazwie cywilizowany świat chyba tylko z nazwy pierodlone w dupę ... wodne,ble po prostu ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×