Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eryk821217

jak odzyskać żonę

Polecane posty

Gość eryk821217

witram powiedzcie mi co mam robić moja żona zostawiał mnie i odeszła z dziwecmi do swoich rodziców bo ich zaniedbywałem a jak by tego było mało wpadłem w sidła hazardu i straciłem teraz się leczę i chcę ich odzyskać czekamy na 2 sprawę rozwodową 5 września do tej pory unikała kontaktu ze mną mimo moich starń rczej nie odpisywał dziś byliśmy 5 godzin razem i mówiła że już nigdy nie bedziemy razem lecz potem stało się coś niesamowitego zbliżyliśmy sie do siebie i zaczeliśmy sie kochać było wspaniale potem jak wracaliśmy powiedziała że nie powinniśmy tego robić wieczorem napisała idz spać bo ja też idę bo jestem padnięta niewiem jak mam to odbierać co mam robić aby tego nie zepsuć i wykorzystać to abyśmy znów byli razem czy to była chwila jej słabości? naprawde niewiem jak to czytać i jak wykorzystać tak bardzo ich kocham i mimo to że byłem dupkiem chcę ich mić znów ze sobą i naprawić to wszystko POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaraj sie to wroci
do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polazłabym na imprezę techno
pogadaj z nią o tym wszystkim szczerze co czujesz, że się zmieniłeś. Po prostu pogadaj z nią tak od serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę cię kochała
słowa to tylko słowa widocznie ona nadal cię kocha poproś o czas i walcz walcz ze swoimi słabościami i walcz o nich skoro ci zależy :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×