Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Cała prawda o PUA / obłudzie i kłamstwie !!!

Polecane posty

A możesz po mnie jechać tylko nie wiem czy słowniki oraz ogólny zasób przekleństw w języku polskim nie został już na mnie wyczerpany. Zastanów się zatem nad wylewaniem frustracji na autorze i powielaniem przekleństw, które jego zdaniem już zostały wyczerpane. Dlatego zaproponowałem Ci kulturalną rozmowę a Ty ją odrzuciłaś więc zadaj sobie pytanie czy jest sens dyskusji ze mną. Co Ci to da, że nazwiesz mnie debilem, idiotą, i nie wiem co Ci jeszcze na sercu ciąży:-p Bardziej zaskoczysz mnie inteligentną rozmową!!! Jeśli jesteś dziewczyną o bogatej osobowości, przemyśleniach, poglądach myślę, że masz szanse. Nie jestem ideałem ale tylko taką rozmową możesz mnie pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie masz argumentów to udajesz,że nic nie rozumiesz a jak nic nie rozumiesz to sie nawet do tego nie przyznawaj pięciolatek by zrozumiał o co chodzi..." Pomyślałbym, że ze mną flirtujesz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjkjhkhbk
Ja przeklinam? To było aby do mnie? To raczej Ty przeklinałeś..i dobrze o tym wiesz. Debil to nie przekleństwo,idiota też nie.A wyzywanie innych od debili to akurat Twoja specjalność.. odpowiadam właśnie na twoje posty,na ich tematykę a że są twoje trudno nie pisać o tobie bo wystawiasz sobie postami reklamę... cytaty w mojej wypowiedzi były 'aż' dwa.Teraz może pojawi sie dodatkowy,choć moge sie zastanawiać czy zrozumiesz.. "Pomyślałbym, że ze mną flirtujesz " - jakbyś tak pomyślał oznaczałoby to,że naprawde masz w tej głowie siano... Ja nie musze udowadniać kim jestem komuś takiemu jak Ty,zresztą nie o mnie ten temat.Zresztą dla Ciebie inteligentni są Ci którzy sie z tobą zgadzają a reszta to frustraci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhbjkjhkhbk do czego zmierzasz? Osiągasz jakąś satysfakcję z wrzucania autorowi? Ludzie różne mają dewiacje, ale wrzucanie Dustowi jako forma zaspokojenia się emocjonalnie bądź seksualnie to byłaby nowość :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podrywałeś na ulicy?" Nie latałem za spódniczkami po chodniku jak jakiś oszołom jeśli to masz na myśli, ale "daily seduction" nie jest mi obcy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjkjhkhbk
chciałam po prostu,żebyś przejrzał na oczy,bo masz się za niewiadomo kogo i to widać że sie wywyższasz,uważasz za lepszego niż jesteś,ale widzę że zamiast tego robisz ze mnie tę złą,jakbym miała na celu Ci nawrzucać i jeszcze sie z tego cieszyła...no,jak tam uważasz,może kiedyś przejrzysz na oczy...ja akurat niewiele Ci nawrzucałam,raczej argumentowałam o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjkjhkhbk
chciałam po prostu,żebyś przejrzał na oczy,bo masz się za niewiadomo kogo i to widać że sie wywyższasz,uważasz za lepszego niż jesteś,ale widzę że zamiast tego robisz ze mnie tę złą,jakbym miała na celu Ci nawrzucać i jeszcze sie z tego cieszyła...no,jak tam uważasz,może kiedyś przejrzysz na oczy...ja akurat niewiele Ci nawrzucałam,raczej argumentowałam o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że jestem arogancki, pewny siebie i się wywyższam wiem nie od dzisiaj. Co do pewności siebie i arogancji są to cechy, za które najczęściej mi się obrywa od kobiet ale też są to cechy, które kobiety kręcą we mnie :-D Nie zamierzam udawac kogoś kim nie jestem i jestem nie uleczalnym przypadkiem :-p Co do wywyższania się i traktowania ludzi z pogardą mam uzasadnienie w sposobie wypowiedzi tych ludzi. Wywyższam się bo stoję o poziom wyżej od tych ludzi a to, że nie grzeszę skromnością to kolejna moja zaleta :-p Poczytaj sobie posty osób, których bronisz. Założyłem topik w celu kulturalnej rozmowy w temacie, który uznałem za ciekawy. Jest to temat kontrowersyjny, więc autora należy zlinczować i spuścić z błotem. Bo co? Bo prawde powiedział a prawda o ich samych zawsze boli najbardziej. Zwłaszcza kobiety będą mnie atakowały ze szczególnym jadem bo jak to możliwe, że faceci uczą się jak zdobywać kobiety. Przecież to nieudacznicy, że się z tym nie urodzili...a najgorsze jest to, że PUA to potężne narzędzie by nie dać sobią manipulować i nie dać się więcej wykorzystywać. To kobiety powinno zaboleć...oj powinno. Stad i Twoje negatywne nastawienie. Nie mam Ci tego za złe, że Ciebie też to zabolało. Jedyne czemu jestem winien to temu, że dałem się prowokować na zaczepki jak jakiś dzieciak. Mea culpa . :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet lat 30 ghjkl
"jhbjkjhkhbk" ćwoku sam nie grzeszysz kulturą a zarzucasz jej brak innym? to jest hipokryzja to coś fiku miku sriku... nie wiem co to jest, czy to człowiek czy robot czy wirus czy zmutowane żywe g.ówno potrafiące posługiwać się internetem ale na pewno nie jest to user wnoszący cokolwiek w jakąkolwiek dyskusję czyt. zakała tego forum, jak partia PSL jest zakałą Polski po 89 roku --- nie sraj ogniem że ktoś jest wulgarny. 21 wiek mamy. internet i politykę opanowała nienawiść. TO ŻE KTOŚ WYRAŻA SIĘ HANIEBNIE NIE ZNACZY ŻE NIE MA RACJI. dodaj coś od siebie na temat albo wypad do tematów fiku sriku a wypowiedzy dusta nie czytam tak jak innych facetów ale jedyne co mi przychodzi do głowy to pomysł że ten temat to prowokacyjna reklama PUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wywyższam się bo stoję o poziom wyżej od tych ludzi a to, że nie grzeszę skromnością to kolejna moja zaleta" No, no....obawiam się kolejnych reakcji , a już myślałam , że Ci doopsko "wytrzepali" porządnie i leczysz katar :) Jasna cholera, Ty chyba faktycznie taki jesteś i w realu co ? Nie odpowiadaj...było retorycznie ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qr...de....zapomniałam ...czy Ty zawsze piszesz o sobie w trzeciej osobie ? Nie sądzisz , że to "książęce" jakieś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem wcześniej, żeby nie brać przykładu z nauczycieli PUA i żeby nie zapisywać się na ich bzdurne szkolenia co to w weekend mają z Ciebie zrobić Don Juana. Zarzut o reklamę nietrafiony ale nie czytając wcześniejszych postów miałeś prawo tak przypuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet lat 30 ghjkl
Przeczytałem może ze 3 posty (max), te najkrótsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"doopsko "wytrzepali" porządnie i leczysz katar " -eh jeszce mi mało. Ty również chcesz mi się dobrać do doopska? Ostrzegam, że nie jestem taki łatwy :-p "Jasna cholera, Ty chyba faktycznie taki jesteś i w realu co ?" - Nawet gorszy :-p "O qr...de....zapomniałam ...czy Ty zawsze piszesz o sobie w trzeciej osobie ? " - możemy popisać o Tobie o ile masz jędrne piersi, kształtny tyłek i czytasz kamasutrę do poduszki. Przydałoby się topikowi trochę pikanterii :-D Nudą zaczyna wiać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie podrywałeś kobiety na ulicy, w galerii itp. czy nie, bo nie jasno to napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looserze nie bardzo wiem do czego zmierzasz. Pytasz się czy biegam po chodniku i dre ryja "ej mała, chodź na bajere" to odkąd skończyłem 10 lat zmieniłem nieco swój styl :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjkjhkhbk
"Wywyższam się bo stoję o poziom wyżej od tych ludzi " - w tym rzecz że tylko Ci sie tak wydaje. Może widzisz że jesteś arogancki,ale że z Ciebie hipokryta to już nie widzisz..to,że kilka kobiet więcej niż innym rozłoży przed Tobą nogi nie oznacza,że jesteś lepszy. Jakbyś stał o poziom wyżej od innych,nie wyzywałbyś offermy,nawet jeśli Twoim zdaniem jest gorszy,bo po prostu byłbyś na to za mądry i mógłbyś wypowiedzieć się kulturalnie,a Twoje argumenty to tylko takie że ktoś kto Cie krytykuje jest frustratem i "stoi o poziom niżej". Przez taką Twoją postawę nie dziw się,gdy ktoś będzie gardził Tobą.I to niekoniecznie ktoś,kto jest od Ciebie gorszy. "to, że nie grzeszę skromnością to kolejna moja zaleta" - ja tam wolę ludzi skromnych. "Bo prawde powiedział " - jaką prawdę...zastanów się o jaką prawdę tutaj chodzi...bo jak dla mnie wiele z tego to są bzdury i nie uważam tak dlatego,że mnie "boli prawda" ale raczej dlatego że boli mnie to,że ktoś bzdury uważa za prawdę. "bo jak to możliwe, że faceci uczą się jak zdobywać kobiety" - gdyby to było normalne zdobywanie kobiet nikt nie miałby nic przeciwko temu,uwierz...PUA nie jest normalne,spacza facetom wizję świata i kobiet,zamyka ich na inne możliwości,widzą kobiety jako przedmioty którymi należy manipulować,a to naprawde jest przykre.Wydaje im się że mogą mieć każdą bo niektóre się na to nabierają. I weź tu takiemu przetłumacz co jest nie tak..i nie mów że Ty nie manipulujesz bo nawet jeśli,to większość PUA to właśnie robi. Sami się do tego przyznają na forach,sami piszą że dzięki PUA nie mają litości i współczucia..PUA nie sprawia,że będziesz lepszym człowiekiem..PUA odczłowiecza. „a najgorsze jest to, że PUA to potężne narzędzie by nie dać sobią manipulować i nie dać się więcej wykorzystywać taak,w zamian za to uczy jak samemu manipulować i wykorzystywać..genialna sprawa. „Stad i Twoje negatywne nastawienie widzę,że nigdy nie zrozumiesz skąd jest ono naprawdę i to właśnie to mnie boli „ćwoku sam nie grzeszysz kulturą a zarzucasz jej brak innym? to jest hipokryzja to autor tak robi.JA w przeciwieństwie do niego nigdy nie twierdziłam że jestem mega kulturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjkjhkhbk
poprawiam,bo nie wiem dlaczego zjadło mi cudzysłów: „a najgorsze jest to, że PUA to potężne narzędzie by nie dać sobią manipulować i nie dać się więcej wykorzystywać" - taak,w zamian za to uczy jak samemu manipulować i wykorzystywać..genialna sprawa. „Stad i Twoje negatywne nastawienie" - widzę,że nigdy nie zrozumiesz skąd jest ono naprawdę i to właśnie to mnie boli „ćwoku sam nie grzeszysz kulturą a zarzucasz jej brak innym? to jest hipokryzja" - to autor tak robi.JA w przeciwieństwie do niego nigdy nie twierdziłam że jestem mega kulturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu pytam czy na ulicy podchodzisz do nieznajomej kobiety i zagadujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty również chcesz mi się dobrać do doopska? Ostrzegam, że nie jestem taki łatwy " Oooo....zauważyłam , że "PszePan" potrafi celnie ripostować i dowcipem sypie. To już moja bajka. Cudze doopy mnie nie rajcują (wiem , że to brzydkie nazewnictwo), ale kiedy mam w planie wolny weekend...popuszczam "cugle" :) Stawiasz warunki ? hehehe...nic z tego...od stawiania (warunków) jestem ja. Moje cycki i doopsko są stworzone do oglądania , bo dotyk grozi załamaniem nerwowym oglądającego :D Co tam było dalej ? A cholera wie ; Nie mam weny "twórczej". "inną razą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooserek jako
że nie stać cię na kobietę to spadaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kbyś stał o poziom wyżej od innych,nie wyzywałbyś offermy,nawet jeśli Twoim zdaniem jest gorszy,bo po prostu byłbyś na to za mądry i mógłbyś wypowiedzieć się kulturalnie,a Twoje argumenty to tylko takie że ktoś kto Cie krytykuje jest frustratem i "stoi o poziom niżej". Tak błysnął Offerma pojawiając się nieproszonym na mój Topik: cyt: "zdarzają się na tym forum sfrustrowani frajerzy którym nie idzie z laskami i zamiast widzieć problem w sobie widzą go w nich ale ty jesteś king kongiem wśród tych frajerów." - już mówiłem, że za błąd uważam, że dałem się zepchnąć do rozmowy z debilami. I nie zamierzam upiększać w ciepłe słówka mądry inaczej... ""Bo prawde powiedział " - jaką prawdę...zastanów się o jaką prawdę tutaj chodzi...bo jak dla mnie wiele z tego to są bzdury i nie uważam tak dlatego,że mnie "boli prawda" ale raczej dlatego że boli mnie to,że ktoś bzdury uważa za prawdę." - ale solidnych argumentów żeby to podważyć moją teorię to już Cię nie było stać!!! ".PUA nie jest normalne,spacza facetom wizję świata i kobiet,zamyka ich na inne możliwości,widzą kobiety jako przedmioty którymi należy manipulować,a to naprawde jest przykre.Wydaje im się że mogą mieć każdą bo niektóre się na to nabierają. I weź tu takiemu przetłumacz co jest nie tak..i nie mów że Ty nie manipulujesz bo nawet jeśli,to większość PUA to właśnie robi." - tak jak i większość kobiet. Zgoogluj " jak kobiety manipulują" albo http://www.hanter.pl/ciekawostki/1101/Najpopularniejsze-MANIPULACJE-kobiet.html i niech rzuci we mnie kamieniem facet, który tego nie doświadczył. Przeszkadza Ci że PUA zna wszystkie wasze sztuczki i nie da się zmanipulować jak ostatnia frajerzyna... Wy manipulujecie facetami ale nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy, że to manipulacja!!! Zajeżdza mi tu hipokryzją z Twojej strony!!! Dalej nie wiem jaki masz w tym cel. Wiesz, że nie pokonasz mnie na argumenty to biegasz po starych postach i szukasz punktów zaczepnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauce PUA można zarzucić tylko jedną rzecz, ale wy wolicie dublować zarzuty i obrażać autora niż przedstawić racjonalne argumenty swoich racji. Przykre jest autorko ostatniego postu, że próbujesz wyszukiwać na mnie haków jak działacz PIS niż przedstawić solidne argumenty, dlaczego PUA jest złe i dlaczego się z nim nie zgadzasz. Zarzucasz manipulacje a nie masz nawet wiedzy czym jest manipulacja. PUA niestety powoduje, że łatwo jest poderwać dziewczynę ale bardzo ciężko jest utrzymać z nią związek. Dlaczego? Bo zdobycie jej przyszło stosunkowo łatwo a to co nam przychodzi łatwo nie staramy się aż tak bardzo tego utrzymać....To mógłby być solidny argument waszych postów ale przez tydzień post to zbiorowisko frustratek, ćwierćinteligentek, !Ofermów, fików mikufff. Nie wiele było tu kobiet i mężczyzn, które umiały się wypowiedzieć się na inteligentnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cudze doopy mnie nie rajcują (wiem , że to brzydkie nazewnictwo)," - a szkoda mam fajny tyłek :-p "ale kiedy mam w planie wolny weekend...popuszczam "cugle" - w szafie mam homonto. Pobrykałbym ale mam już inne plany "Stawiasz warunki ? hehehe...nic z tego...od stawiania (warunków) jestem ja. Moje cycki i doopsko są stworzone do oglądania , bo dotyk grozi załamaniem nerwowym oglądającego " - lubie kobiety co chcą mieć władzę. Moja kuchnia jest zatem Twoja :-) Rządź i zaskocz mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Ty zostałeś.. "Poprostu pytam czy na ulicy podchodzisz do nieznajomej kobiety i zagadujesz." - tak, gdy nie mam zegarka i nie wiem która godzina. Bywa też, że po pijaku nie mogę trafić do domu, wtedy oferuję odprowadzenie mnie na me salony, ale ten bajer jakoś nie działa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjkjhkhbk
"ale solidnych argumentów żeby to podważyć moją teorię to już Cię nie było stać!!!" - wszystko już zostało napisane,nie ma sensu powtarzać w kółko tego samego,zwłaszcza gdy do Ciebie nic nie dociera "Przeszkadza Ci że PUA zna wszystkie wasze sztuczki" - moje na pewno nie,ja nikim nie manipuluję "Zajeżdza mi tu hipokryzją z Twojej strony!!!" - nie dziwię się,skoro PUA spaczyło ci mózg wmawiając,że kobiety słyną z manipulacji więc trzeba je ubiec..to również było już pisane " biegasz po starych postach i szukasz punktów zaczepnych. " - a teraz ja nie wiem o co ci chodzi. Nie czytałam ponownie żadnych twoich starych postów.. "Dalej nie wiem jaki masz w tym cel" - no i już sie pewnie nie dowiesz,a szkoda "dlaczego PUA jest złe i dlaczego się z nim nie zgadzasz" - pisałam ostatnio w skrócie dlaczego,a pisane w tym temacie było już to wielokrotnie i obszernie,dlatego jak wspominałam nie widze sensu sie powtarzać,po prostu. "Zarzucasz manipulacje a nie masz nawet wiedzy czym jest manipulacja." - no tak,wiesz o czym ja mam wiedze a o czym nie.. "PUA niestety powoduje, że łatwo jest poderwać dziewczynę ale bardzo ciężko jest utrzymać z nią związek" - zgadzam się i o tym też już było..nawet ja pisałam ale że nie ma sensu przywiązywać właśnie wagi do nicków ale do samej opinii,tak wyszło jak wyszło. Ale niech będzie,że część powtórzę. PUA z założenia przecież jest po to,żeby zdobyć i zaliczyć jak najwięcej kobiet,a nie walczyć o miłość. PUA wyrzuca uczucia,zostają fałszywe emocje,odpadają poglądy,bo podrywa się kobiete na pierwotne instynkty. Trudno więc o prawdziwe dopasowanie,trudno byłoby zapewne facetowi ruchaczowi zmienić nawyki i nie zaliczać kolejnych,skoro może...idzie bowiem na ilość a nie na jakość.Poza tym nie da się całe życie manipulować i udawać,więc wiadomo że związek będzie kiepski.Przypomnę że twój nie jest do końca dobry skoro masz przed swoją kobietą takie tajemnice,jakie masz. No i to tyle,bo wiele porządnych kobiecych argumentów przeciw PUA po prostu ignorowałeś,wolałeś czepiać się "trolli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjkjhkhbk
nie dziw się że ludzie tracą cierpliwość i mało kto,kto nie jest trollem zaglądaj eszcze na ten temat,myślę że większość po prostu dała sobie spokój z tą dyskusją,jak zobaczyli z kim mają do czynienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to dzięki naukom PUA zdobyłem fantastyczna dziewczynę. Póki co z nią jestem a to trwa już dobrych kilka miesięcy. Pisałem również że musiałem wiele żab wcześniej pocałować, nim jedna zmieniła się w księżniczkę. Kto wie, może i Ty byłaś czyjąś żabą a czegoś zabrakło by zatrzymac takiego delikwenta i być dla niego księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjkjhkhbk
szkoda tylko że to zdobycie jej nie było do końca szczere..a na mój temat to lepiej nie gdybaj,bo kiepsko ci to wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×