Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Cała prawda o PUA / obłudzie i kłamstwie !!!

Polecane posty

Co do gdybania na Twój temat to przychodzi mi na myśl pewna piosenka zespołu Breakout "Gdybyś lubił mnie choć trochę, hej Gdybyś kochał jak nie kochasz mnie Gdybyś nie był jaki jesteś Zechciał tak jak nie chcesz mnie" Ty oto optymistycznym akcentem życzę Ci dobrej nocy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupota i bezmyślność
I tak dzięki takim praktykom , radom rośnie stado stalkerów, którzy chcąc zdobyć kobietę zrobią wszystko, byle dojśc do celu: osaczyć, zamęczyć i wykończyć psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tak dzięki takim praktykom , radom rośnie stado stalkerów, którzy chcąc zdobyć kobietę zrobią wszystko, byle dojśc do celu: osaczyć, zamęczyć i wykończyć psychicznie." - przyznaje moje kobiety często bywały zamęczone i wykończenie, ale po ich uśmiechniętych ryjkach próżno doszukiwać się u mnie wyrzutów sumienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet lat 30 gbhyt
co za dekle siedzą w tym internecie jacy stalkerzy? to czy nauki PUA istnieją czy nie nie ma nic do stalkerów głupcze ty, jak prawik pisze na kafe że jest smutny bo sam to dajesz mu radę żeby wyszedł z domu. jak wyjdzie to jest dla ciebie stalkerem. zawsze źle, czyli pisała to pewnie baba albo pedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 26
I do jakich wnioskow w koncu doszliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Dust, jeśli piszesz, że PUA umie poderwać dziewczynę, ale niestety już nie utrzymać z nią związek - to bardzo dziwnie to brzmi "w ustach" gościa który się przedstawia jako adept PUA. A to dlatego, że użyłeś słowa "niestety". To nie jest myślenie PUA. Priorytetem faceta który mieni się PUA nie jest bowiem zwiazek, tylko podrywanie. Już sam skrót mówi kim on jest: Pick UP Artist, a nie np RA (Relationship Artist). Nie o to chodzi, że co łatwo przyszło to łatwo poszło i dlatego nie trzymają związków. Nie trzymają - bo nie chcą, ale też nie potrafią. Ta tzw ich eskalacja czyli potęgowanie zmysłowości i dotyku ma swoją cel i granicę - seks. I to jest ich meta. A po seksie już niczego nie wyeskalujesz dalej w tym obszarze, bo nie pójdziesz dalej na północ jeśli stoisz na Biegunie Północnym. Możesz eksperymentowac z pozycjami, atmosferą i kazać jej się przebrać w seksowna bieliznę, ale powiedzmy sobie szczerze: to już tylko jedzenie na różnych talerzach - ale tego samego dania. Satysfakcja z seksu dalej niż poprzez nowość partnerki, może się tylko brać z nawiązania z nią głębszej relacji, pragnienia jej dobra, by się rozwijała, co niektórzy nazywają miłością. Adept PUA nie będzie nigdy pragnął rozwoju i dobra szybkiej partnerki seksualnej, bo to by oznaczało, że musiałby zainwestować w tą relację, a to z koleji oznaczało by zamykanie się na inne kobiety. Jak ktoś poświęca wiekszośc swojej aktywności damsko-męskiej na zapoznawanie, podryw i uwodzenie to w tym jest dobry, a nawet może być znakomity. Ale to, że ktoś trenuje by zostać dżokejem nie nauczy go zdobywać medali w podnoszeniu ciężarów - tylko jazdy konnej. PUA powie, że niepewność co ty zamierzasz jest gwarantem trzymania przy tobie kobiety, która się stara o ciebie, bo nie wie czy cie już ma czy nie. Ale kiedyś się oświadczasz czy inaczej deklarujesz i wytrącasz sobie to "więzadło". I dalej musisz radzić sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678900987654321
zgadzam sie z tym co teraz napisałeś,buquile sama bym tego lepiej nie ujęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczycie ten temat i męczycie jakoś nie zauważając że z tego durnia taki jest "pua" jak z koziej dupy trąba. to fantasta i megaloman który może i chciałby podrywać panienki tuzinami ale zupełnie mu to nie idzie więc frustruje się chłopak i wypisuje dyrdymały jakież to one "złe, zakłamane i okropne". facet w co drugim poście reklamuje się jako "pua - specjalista od uwodzenia" a nawet na babskim forum nie potrafi zrobić na nikim wrażenia w związku z czym sam musi wypisywać pochwały o sobie bo jedyne wrażenie jakie robi to że jest frustratem i kretynem. przecież wystarczy przeczytać jego stopkę żeby wyrobić sobie zdanie o tym cymbale. no przynajmniej jeżeli ma się choć jeden zwój w mózgu więcej niż kura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prawiczek z poważnymi zabużeniami." i w dodatku analfabeta. rozumiem że to co nasmarowałeś w stopce, czyli: "Wierny jednej kobiecie i swoim zasadom..." nie odnosi się do zasad ortografii, a szkoda :D no chyba że to "twoje" zasady ortografii. trochę to żałosne biorąc pod uwagę że teraz nawet przeglądarki podkreślają błędy. to jest właśnie "poziom" tego pętaka. nie rozumiem za bardzo po co odpowiadacie na te jego idiotyczne posty. pamiętajmy że, jak to powiedział św. pamięci stefan kisielewski: "polemika z idiotą nobilituje go niepotrzebnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pua srua
męczycie ten temat i męczycie jakoś nie zauważając że z tego durnia taki jest "pua" jak z koziej d**y trąba. to fantasta i megaloman który może i chciałby podrywać panienki tuzinami ale zupełnie mu to nie idzie więc frustruje się chłopak i wypisuje dyrdymały jakież to one "złe, zakłamane i okropne". facet w co drugim poście reklamuje się jako "pua - specjalista od uwodzenia" a nawet na babskim forum nie potrafi zrobić na nikim wrażenia w związku z czym sam musi wypisywać pochwały o sobie bo jedyne wrażenie jakie robi to że jest frustratem i kretynem. przecież wystarczy przeczytać jego stopkę żeby wyrobić sobie zdanie o tym cymbale.'''' dokladnie tak wlasnie jest :D:D na zadnej kobiecie z tego forum nie zrobil dobrego wrazenia a wrecz odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dodatkowo po co
niby taki PUA ma siedzieć na takim forum i tyle czasu męczyć taki temat? :D Nie lepiej pobawić się w realu? No ale w realu to on pewnie jest jak typowy kafe prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się z Tobą zgadzam boquille. To jest tylko droga do zdobycia kobiety. Zatrzymać ją można albo portfelem albo osobowością. Jako, że portfel jest średnio wypchany zostaje mi osobowość. Na razie jest całkiem nieźle i mam nadzieje, że tak zostanie. Sama książka Gra Neilla Straussa kończy się przecież, że " związek to już nie jest gra" :-) Tobie !Offermo życzę dalszych sukcesów w klubie prawika: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5222308 Chociaż jak tak namiętnie latasz po wszystkich moich postach (wspólnie z fikuu mikuuu ) może czas się ujawnić, że nie jesteś 37 letnią dziewicą a po prostu starym pedałem. Myslę, że temat jest zakończony. Co by nie było, dziewczynom życzę udanych związków z pewnymi siebie facetami. Facetom więcej odwagi w podchodzeniu do dziewczyn. Życie jest za krótkie i zbyt zajebiaszcze, żeby wylewać swoje frustracje na forum. Jutro zaczynam urlop z moją księżniczką "witaj Portugalio" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Oczywiście, że Dust nie jest żadnym PUA, to było widać od samego początku: gadanie że już, już, już wychodzi podrywac czy jak "wingman", a później zjawił się z powrotem incognito jako inny czarny nik, już nie pamietam jak tam się nazwał, gadanie że tylko w weekendy wychodzi co jest śmieszne jak na PUA. Stopka, długie posty, wyraźna z jego postów przebijająca chęć stabilnego związku (nawet twierdzi że jest). Plus czekanie na dyskusję, zachęty z jego strony by usłyszeć coś jeszcze nowego, czyli odbiorca, a PUA nie jest odbiorcą tylko jak się sam określa: nauczycielem uwodzenia. Poza tym Dust wydaje się orientowac w osobach udzielających się na tym forum, czyli na nim siedzi. Tego PUA nie będzie robił - przesiadywał na kobiecych forach. PUA, który się ujawnia na publice nie robi tego by gadać, ale zachęcać do siebie komercyjnie. Tyle w temacie, a ja tutaj sobie pozwoliłem udzielić, bo choć wiem, że temat nie jest założony przez profesjonalistę PUA, tylko czytelnika, temat pozostaje ten sam, skądinąd miejscami ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buguile ... zanim zniknę na chcę Ci coś wyjaśnić, bo jest mała nieścisłość w tym co mówisz. Nigdy nie mówiłem, że jestem PUA, nigdy nie mówiłem, że kogokolwiek uczę. Nie wiem skąd to wygrzebałeś. Pojawiam się na Kafe sporadycznie: czasami mam mało zajęć w pracy, czasami mam bezproduktywny wieczór, nie wiem do czego pijesz. Nie siedzę i nie pierdole farmazonów od lat na babskim forum i to niemal codziennie. Czy jestem PUA? Może nie takim prawdziwym. Nie bawiło mnie masowe zaliczanie lasek i do tej pory nie bawi. Szkoda, że tak mało frustratów na tym poście przeczytało początek. Ostatni weekend spędziłem jako "wingmen" kolegi, który był takim samym prawiczkiem jak większość facetów na tym forum. Dziś jest pewnym facetem pragnącym stabilizacji. Podziwiam go za to, że miał odwagę dokonać zmian w sobie i przełamać swoją wrodzoną nieśmiałość (z moją małą pomocą). W zeszły weekend poznał fajną dziewczynę i dalej się z nią spotyka. Ja spędziłem wieczór z jej koleżanką i kulturalnie się pożegnałem. Zamiast wyrzucać swoje frustracje weźcie się za siebie. Żegnam i pozdrawiam wszystkich co potrafili się wypowiedzieć w inteligentny sposób na moim topiku. Szkoda, że inteligencja jest tak wybrakowaną cechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvvas
dust , chlopie sam sobie przeczysz w wielu postach. jestes po kursie pua i po czytaniu tych pseudo poradnikow dla miernot ciot nie facetow. i skoncz juz sie wypierac. nie masz na stowe kobiety ani nie wychodzisz nigdzie w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
W kazdym temacie znajda się ciekawe smaczki, bo przejawiają się w nim ludzie a nie tylko trole. Ten tez taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytającej osoby o fiku
miku i im podobnych ... Doinformujcie się bardziej downy, takie coś to zwykłe boty. Poza tym są tu ludzie współpracujący z kafeterią, które przyznały się, że mają płacone za udzielanie się tutaj. Tylko żadne z nich nigdy się do tego nie przyzna. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara prawda życiowa
jak nie wiadomo o co chodzi, to albo o fiku-miku-bara-bara albo o kasę pieprzyć kase i masz dwa w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" w szafie mam homonto. Pobrykałbym ale mam już inne plany" "lubie kobiety co chcą mieć władzę. Moja kuchnia jest zatem Twoja Rządź i zaskocz mnie " ............................ Trochę to infantylne , piszesz jak dziecko neostrady, sądziłam , że bystrzak z Ciebie ; popuszczam cugle , oznajmia , że netowe słownictwo w grę wrzucam, oglądanie moich "przyległości" , oznacza li tylko , że jestem dowartościowaną i spełnioną kobietą , inni nie mają "wstępu" w ten zakamarek radosnych doznań, więc nie rozumiem z jakiego powodu wkładasz mi w dłoń pokrywkę i durszlak, skoro nie o tym post prawi; Głodujesz Andrusie ? Nie dociekam , ale tak to "zabrzmiało":) Pozdrowionka , czyż to możliwe, że spełniony i doskonały Gość zwiał po kilku Trollowych "doopniakach" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat....
podbijam a ksiazke Neila Straussa czytal ktos?tam duzo jest o pua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulimiot
PUA. Obawiam się że nie jestem żadnym PUŁĄ tylko na razie otwartym gościem który nie ma oporów żeby kogoś zagadnąć. Jaka jest droga od jednego do drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrogate
mam kolege, ktory ostro siedzi w PUA, NLP itd;) jest po kursach, szkoleniach, testach, Bog wie czym jeszcze - no male pranie mozgu przeszedl to fakt:) i to sie wyczuwa potrafi manipulowac rozmowa, uwodzic, zreszta WIEM, ze na brak chetnych nigdy nie narzeka... a zaden z niego macho z wygladu:) ot, niewysoki, twarz bardzo przecietna. tyle, ze jest inteligentny, ma dobra prace poza tym (informatyk), i swietne pasje, ktore nas wlasnie lacza (sporty ekstremalne np). lubie z nim flirtowac, rozmawiac, jest pewny siebie, taki samiec alfa - zawsze lubilam takich facetow. sama tez jestem - jak to napisal Dust - pewna siebie, niezalezna, 'pyskata' ;), sarkastyczna, bywam ironiczna i cyniczna. wiem, ze chcialby zblizyc sie do mnie bardziej- ale jestem zajeta i tak juz zostanie. w kazdym razie - nie tacy PUA zli, jak ich maluja;) chociaz tutaj to pewnie kwestia glownie intelektu i wrodzonej charyzmy, jak zawsze zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrogate
a, i on tez umie swietnie tanczyc;) rowniez tance nowoczesne, typu street dance, dubstep etc;) to jakies typowe dla PUA, Dust? ;) pozdrawiam Cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalem ze przeczytam jakies krotkie opinie kobiet na temat "technikuwodzenia" tymczasem kilkanascie stron to same farmazony 2-3 osob wielkich mistrzow teoretykow od uwodzenia :/ ...domyslam sie ze wiekszosc dziewczyn przekresla taka mozliwosc nie sa wstanie zaakceptowac ze z pomoco jakis materialow i praktyki moze je poderwac pierwszy lepszy frajer :) i ok a gdyby to ubrac w inne slowa nie mowic o uwodzeniu ani pua a postrzegacto jako samorozwoj ? Prace nad swoja osobowoscia zeby stac sie kims lepszym? Przeczytalem i przejrzalem sporo materialow na ten temat duzo rzeczy jest przekoloryzowanych ale jest tez sporo cennych wskazowek naprawde myslicie dziewczyny ze to nie dziala? Bo wirle z tych rzeczy zastosowalem sam i widze jak reaguja na to kobiety ktore poznaje i zauwazam ile pozytywnych emocji dostarczaja im sposoby o kktorych uzywaja pua :) teksty w stylu masz ladne nogi zawsze wydawaly mi sie plytkim podrywem ale czasami nawet proste komplementy moga wywolywac pozytywne reakcje jesli sie je wypowiada szczerze wczesniej nie odwazylbym sie powiedziec kobiecie na pierwszej randce ze chce sie z nia dziko i namietnie kochac teraz juz tak oczywiscie zawsze jest to w kontekscie jakiejs sytuacji zartu ale... to dziala chociaz wiem ze to brzmi banalnie ale na niektore rzeczy reagujemy inaczej niz to jak nam sie wydaje ze bysmy zareagowali zwlaszcza kobiety nawet te inteligentne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pua i inne bzdedy mnie nie interesują i nie czytam tego bo kobiety same podrywają zapraszają czy oferują seks po co mi tu myśleć co z czego wynika... jak jest okazja to r/uch/a\m i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×