Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojecia co

zwolnili mnie z pracy

Polecane posty

Gość nie mam pojecia co

zwolnili mnie wczoraj z pracy i nie mam zielonego pojecia co ze soba zrobic. z jednej strony to moze dobrze bo juz mnie strasznie meczyla ta praca a z drugiej strony z dnia na dzien jestem bez niczego. i jak szybko czegos nie wymysle to czeka mnie powrot do rodzicow ktorzy sie tylko uciesza bo w koncu nie dalam sobie rady bez ich pomocy w innym miescie. od samego poczatku na to liczyli. wiem ze mi nie pomoga wiec musze miec swoja kase. nawet nie mam sie komu wyplakac, przez glupote jak idiotka wylecialam z roboty :O zal mi samej siebie, no ale za glupote trzeba placic. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrtyjg
ile masz lat,czym sie zajmowalas,ile zarabilas i przez co wyleciaals?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia co
rtyrtyjg 20 lat, obsluga klienta, zarobki rozne po to zlecenie, od 1400 do ponad 2 tys bylo. a wylecialam bo jestem skonczona idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrtyjg
znajdziesz nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia co
rtyrtyjg musze znalezc nowa. a podszywowi bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrtyjg
nie studiujesz,ile km mieszkasz od rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .nie mam pojecia co
studiuje, zaocznie. od rodzicow 50 km, niby nie duzo. mozna wrocic, poszukac pracy tu gdzie obecnie mieszkam, troche sie odbic i znowu wrocic mieszkac samemu. tyle ze przerabialam juz prawie godzinny dojazd do pracy i to cholernie czlowieka meczy, niby 8 godzin w pracy ale w domu nie ma mnie ponad 11 i zero czasu na wlasne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrtyjg
masz chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .nie mam pojecia co
nie mam. ale jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrtyjg
zdradz przez co wylecialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karma234
Przede wszystkim nie załamuj się - znajdziesz coś. Możesz też zarejestrować się w urzędzie pracy - może dostaniesz zasiłek, a to już zawsze jakieś pieniądze, choć drobne. Możesz zadzwonić na Zieloną Linię - pracują tam całkiem kompetentni konsultanci - wytłumaczą czy warto się rejestrowac w up i czy możesz liczyć na jakieś pieniądze,a na usłudze:oferty pracy, pomogą Ci wyszukać oferty pracy. Sama już teraz szukaj kolejnej pracy, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×