Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania95478

Zmarszczki w młodym wieku...

Polecane posty

Gość ania95478

Witam. tak jak w tytule - mam 18 lat, a już mam zmarszczki :(( i to dosyć mocno widoczne. Kurze łapki, pionowa bruzda między brwiami, koło oczu i wokół ust :(( pomocy, da się coś z tym zrobić? Możecie polecić mi jakiś dobry (i najlepiej niedrogi..) krem na zmarszczki? Dodam, że jeszcze mam tłustą cerę, więc teoretycznie zmarszczki powinny pojawić się później ;( Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania95478
Dodam jeszcze, ze od kiedy pamiętam unikam słońca, nigdy nie byłam na solarium, i nie używam żadnych pudrów ani podkładów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurtowatruskawka
tez tak mam najbardziej od smiechu i na czole .a le poprostu mam cieka skore i moze to od tego mam 19 lat ale ostatnio zauwazylam ze moja siostra nawet tak ma jest w wieku 14 lat ;////// fakt ciagle sie smiejemy ;) Ci tez widac zyly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania95478
Na twarzy tylko pod oczami, a ogólnie na ciele to są średnio widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurtowatruskawka
sa kremy 20+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materonka
18 lat, tłusta cera i zmarszczki...............? hhmm, to ja mam ponad 30 i nie mam zmarszczek, moze to genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania95478
Moja matka zaczeła mieć pierwsze zmarszczki w wieku ok. 35 + Czytałam o czymś takim jak 'skóra sucha, pozornie tłusta' - że skóra jest sucha i wciąż wytwarza sebum, by się nawilżyć, przez co wydaje się tłusta, ale nie wiem czy coś takiego naprawdę istnieje. Może właśnie taką mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, coś takiego naprawdę istnieje, nazywa się to skóra tłusta odwodniona, czyli tłusta ale bez nawilżenia (bo nie należy mylić natłuszczenia z nawilżeniem). Tu trochę o tym: http://www.iwostin.pl/eksperci-iwostin2/skora-sucha-a-odwodniona Poczytaj o właściwej pielęgnacji tłustej skóry, bo wbrew pozorom łatwo jej zaszkodzić: http://mazidla.com/biblioteka-mazide/279-skora-tusta-opis-i-prawidowa-pielgnacja.html Przejrzyj, co masz w łazience, może są rzeczy, które trzeba natychmiast odstawić (żele do mycia z SL(E)S, produkty z alkoholem, kremy "matujące"), za to inne trzeba będzie nabyć (płyn micelarny czy olejek do mycia, krem nawilżający, polecałabym np. taki tonik: http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html A na niego krem nawilżający, może się sprawdzić np. Iwostin Rehydrin, Cetaphil, dobrym pomysłem może być też takie serum: http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-rebuild.html Sok z aloesu czy żel aloesowy (oba do kupienia w aptekach) to też dobre a niezapychające nawilżacze: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=36885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania95478
Dziękuję za linki, pomogły mi :) A czy do takiej cery dobra byłaby metoda oczyszczania cery olejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhfh
napewno to tak cos a nie zmarszczki, albo ca duzo cpiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremy nic ci nie dadza
powierzchowne napięcie, później skóra sie przyzwyczai.Ostatnio testowali naukowcy kremy z tzw górnej półki i placebo ( zwykły krem).Lepsze efekty były po placebo.Najlepiej jednak działa kwas , te kremy to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania95478
hgfhfh, no raczej nie. Nigdy nie miałam kontaktu z narkotykami, nigdy nawet nie próbowałam palić, to samo z alkoholem. Naprawdę nie wiem skąd się te zmarszczki biorą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulriccce30
dokłądnie, trzeba nawilzac i nawilzac. ja uzywam kremu pod oczy przeciwzmarszczok od 18roku zycia. teraz mam 30lat i nikt mi tyle nie daje. wszyscy mi daja dwadziescia pare i sa zdzwieni gdy mowie ze urodzilam sie w 82roku. a cere mam problematyczna, mieszana, miejscami sucha, a maluje sie tzn uzywam pudrow i podkladow od 14 roku zycia. to nieprawda, ze fluid niszczy cere i powoduje powstawanie zmarszczek. dzisiejsze kosmetyki nie tylko nawilzaja, przeciwdzialaja powstawaniu zmarczek, ale chronia skore twarzy przed czynnikami zewnetrznymi - chociazby zanieczyszceniami z powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja radzę poddać się jakimś specjalistycznym zabiegom. Jeśli mimo młodego wieku skóra wygląda niekorzystnie, może powinnaś po prostu zapisać się na fotoodmładzanie albo mezoterapię igłową. Poczujesz się od razu lepiej, bo po serii zabiegów Twoja buzia na pewno będzie wyglądała o niebo lepiej. Polecam salon Dermique (Kraków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania95478
Dziękuję wszystkim za pomoc :) Najgorsze jest to, że te zmarszczki, zwłaszcza pod oczami, z każdym dniem robią się wyraźniejsze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem arbuza, mniammm :P
Twój pierwszy krtok, powinien być skierowany w stronę kuchni, czyli modyfikacja diety :) bez tego ani rusz :P Dużo surowych warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biskul

no niestety zdaża się . ale nie ma co sie załamywać. jest tyle w końcu możliwości. Ja np zdecydowałam się na delikatny wypełniacz Restylane Skinboosters i jestem bardzo zadowolona z efektu - natuaralnie i świeżo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×