Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna lubi sex

seksualna hipokryzja

Polecane posty

może od początku. mam 29 lat. od ósmej klasy podstawówki zaangażowałam sie w katolicki ruch światło-życie czyli oazę. obecnie jestem animatorką grupy w mojej parafi w mojej miejscowości. nigdy nie mialam narzeczonego, ani nawet chłopaka, zawsze poświecałam się temu co robie. skończyłam studia teologiczne, dostałam fajną prace i dodatkowo działam jako wolontariuszka. rodzice pękają z dumy. to jest jedno moje życie. jest jeszcze drugie. lubie być rżnięta jak zwykła kurwa. wulgarny, wyuzdany seks z facetami poznanymi w klubie to jest coś co daje mi kopa. anonimowość wielkiego miasta jakim jest stolica jest dla mnie idealna. w piątek przed wieczorkiem daje wykłady młodziezy jak ma zyć. po czym jade do stolicy, ubieram pończoszki, kusą mini, bluzke z dekoltem i ruszam na polowanie. alkohol, narkotyki i seks w nocy. w dzień kwintesencja moralności... żyje tak od 5 lat. zaraz po studiach dostałam kawalerkę w Warszawie w spadku. wtedy tez straciłam dziewictwo. wtedy tez mnie zafascynowało nocne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr kommendante
chwalisz cię czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr kommendante
to widzę... ale pytanie było zgoła inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdksjds
natura się broni ico właściwie , mówisz tym oazowiczom ? że seks tylko po ślubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggbcv
Anna lubi sex Do czego zmierzasz? Kogos tu szukasz? Zaraz pewnie sie pojawi Adas bajerant i zacznie wciskac swoje kity :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Wiesz co dobre Anna. :) Oziębłe! Brać przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgbdtn
A ja Cię kocham ! pozwolisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny ::
Anna, pogadamy na priv? Jakiego masz maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch z katakumby
kolejna głupia tzipa której przeszkadzają ruchy katolickie.... niezła propaganda, ale mam propozycję idż na grupę oazową tak jak lubisz - z tzipą na wierzchu i temat twojej hipokryzji sam sie rozwiąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rzucaj pierwszy kamieniem
nie rzucaj pierwszy kamieniem bo sam nie jesteś święty do autorki Temat: seksualna hipokryzja odnosi się do ciebie to rozumiem ale temat można potraktować serio, to są twoje spostrzeżenia na twoje życie ale ja bym tą hipokryzje rozszerzył na wszystkich co chodzą do kościoła i nawet na proboszczy , nie jestem jakimś lewicowcem ale nawet wychowany ( nie wiem jak to opisać w niedziela msza , święta obchodzę i tym podobne), Czyli mądre polskie powiedzenie modli się pod figurą, a diabła ma za skórą , typowe polskie A co do ciebie , nie ma cię o co potępiać ani chwalić , No ale trzeba przyznać ze masz skraje zachowania miedzy dniem a nocą będziesz miała przejebane jak zakochasz się w jakimś facecie na stałe i będziesz musiała z jednej części życia zrezygnować z oazy bo cie on pozna w klubie tak ubraną i tak się zachowującą albo poznasz go w kościele a może nie zaakceptować twojego nocnego życia. Mam wrażenie ze 100% kobiet chciało by być świętą i cnotliwą za dnia a w nocy rżnięte jak kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFRVDG
Też bym nie potępiał autorki. Po prostu wychodzi tutaj Twoja prawdziwa natura, niestłumiona przez oazy i cały ten syf. Żeby było jasne dla mnie takie wartości jak rodzina, szczęśliwe dzieci, są bardzo ale to bardzo ważne i nigdy nie będę potępiać kościoła za to. Ale prawda jest też taka że istnieje coś takiego jak ludzka natura, a ta potrafi być bardzo przewrotna i czasem okrutna. Darwinizm. Wybieramy atrakcyjnych partnerów, żeby się z nimi pieprzyć, zdradzamy, robimy zboczone rzeczy w łóżku. To taka teoria ewolucji. Stąd mamy potem wyścig szczurów itd. Masz taką naturę, to się jej nie wstydź. Tylko jak znajdziesz kogoś na stałe, to pielęgnuj te wartości które przekazujesz na oazach. Bądź tylko taką samą k*** w łożką jak teraz w klubie. Partner to doceni. Mam tylko nadzieje, ze nie nauczasz o Naturalny metodach planowania rodziny. Chyba że do klubu latasz z kalendarzykiem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny::
Super wypowiedzi powyższych dwóch autorów! Rznij sie ile da dopóki nikogo nie zdradzasz, ale pielęgnuj stały związek i bądź kurwa dla stałego partnera w lozku, nie zdradzają go! Dymanie to jest to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny::
Nie bierz tylkO narkotyków i uważaj na choroby weneryczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam tylko nadzieje, ze nie nauczasz o Naturalny metodach planowania rodziny. Chyba że do klubu latasz z kalendarzykiem ? " Kościół od dawna już nie naucza o kalendarzyku. 🖐️ A naturalne metody planowania rodziny są bardzo skuteczne tylko dość trudne w stosowaniu i nie każda kobieta może je stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrrer33
dlaczego byście "nie potępiali" autorki? fajnie to jest dawać obcym kolesiom w każdą noc, moralne? i nie pisz, że 100 % kobiet coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowane sushi z lodówk
jasne... nikt nie ma prawa potępiac HIPOKRYZJI żyjmy sobie w zakłamanym do imentu świecie, a zwłaszcza rozbijajmy wartości młodzieży i dzieci uczęszczających do ruchów katolickich swoja popierdoloną hipokryzją co tam, na hooy nam dawanie przykładu ŻYCIEM lepiej pierdolić głupoty w które sami nie wierzymy, bo to całkiem niezły biznes jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny::
A facet to może bzykac co noc to nową? Jakoś nikt specjalnie sie tego nie czepia. Jak kobieta to robi, to staje sie to niemoralne. Oj dziwna ta mentalność większości Polaków, taka malomiasteczkowa. Gdyby było normalne podejscie do tematu, to by Anna i inne kobiety nie musialyby sie kryc ze swoimi potrzebami. Polish hell is here!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowane sushi z lodówk
*niż te które nie promują seksu zwierzęcego miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×