Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniiiaaaa

Jaka dieta?

Polecane posty

Gość Moniiiaaaa

Mam 168, waga to 56 kg. Bardzo chce schudnac okolo 3-4 kg. Nie mam pojecia o dietach, poniewaz cale zycie mialam idealna sylwetke. Przytylam i bardzo zle sie z tym czuje.;/ Prosze o pomoc. Czy moze ktos doradzic mi jakas sprawdzona diete?? Jestem wegetarianka, ale zdecyduje sie na wszystko, zeby schudnac. Prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
ciekawe czemu cie sie przytylo a swoja droga jak jestes wegetarnianka to pewnie jesz duzo warzyw owocuw wiec nie powinna byc problemem zadna dieta typo owocowo warzywna czy 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego przytyłaś? Zmieniłaś dietę, rzuciłaś sport, choroba? Nie tyje się ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiiaaaa
Tyje sie jesli wpieprza sie tyle slodyczy co ja ostatnio.... Zaniedbalam sie. Wiem to moja wina, ale moze znacie jakas skuteczna diete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawić słodycze, fast-foody. Dużo warzyw, mięsa gotowane, pieczone. Do tego pij zieloną, czerwoną herbatę i wodę. Dodatkowo jakiś sport i kilogramy polecą. Dobra jest dieta South Beach, poszukaj na necie, może będzie Ci odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfew
przecie pisze że wege, to jakie mięcho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, przepraszam, późno jest :). Wykreśl oczywiście mięso. Ale i tak zobacz sobie South Beach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×