Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yuoi8t98

Czy mam szansę na taką dziewczynę ????

Polecane posty

Gość yuoi8t98

Czy facet który ma : 26 lat, jest wysoki przystojny, brunet, normalna budowa ciała, zero brzucha, wygadany, potrafiący się odnaleźć w każdej sytuacji, inteligentny ale nie wykształcony (szkoła zawodowa), kochający zwierzęta, wyluzowany, własna firma ale co dopiero raczkująca i nawet fajnie się rozwijająca, pracowity ale nie bogaty ma szansę na poznanie: ładnej zgrabnej dziewczyny, normalnej bez żadnych uchybień psychicznych i tak dalej ? Czy dzisiaj żeby poznać fajną dziewczynę trzeba mieć dużo hajsu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghftr
hajs albo wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuoi8t98
Chodzi o to że mam taką jedną dziewczynę na oku, ona jest właśnie fajna, wykształcona, nie ma chłopaka, często ją widuję w miejscu swojej pracy, na jej widok dosłownie cały jestem otępiony.Ona jest taka fajna że nie mogę oderwać wzroku, raz chyba nawet udało mi się nawiązać z nią kontakt wzrokowy ale odwróciła głowę w drugą stronę.Nie wiem czy była by mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMELLIAA
Jeśli będzie głupia i będzie patrzeć na ludzi przez to jakie ma ktoś wykształcenie to nie masz u niej kompletnie szans, jeśli będzie patrzeć na wygląd i spodobasz się jej tzn będziesz w jej guście to się Tobą zainteresuje i da Ci szansę na poznanie się a jeśli oczarujesz ją swoim charakterem i sposobem życia to będzie Twoja :) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×