Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość booomboooma

Słyszeliście o rodzicach roku? Zostawili 2 letnie dziecko na lotnisku !!

Polecane posty

Gość zeby policja zainteresowala si
tak btw ja nie mam i nie zamierzam miec dzieci (mam ponad 30 lat i jestem w zwiazku malzenskim od ponad 10) i za chooja nie rozumiem czegos takiego co zrobili ci rodzice. rozumiem wyjazd rodzicow, rozumiem ze chca odpoczac od dzieci, ale zostawic pod opieka obcych ludzi bo samolot odlatuje, nie rozumiem i nie chce rozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
"wiosenna dużo tracissz w moich oczach" wiosenna na pewno sie strasznie tym [podlamie, ze stracxila w oczach jakiegos internauty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policja nie miala czego ustalac, bo niania juz byla wiec pewnie powiedziala gdzie mieszkaja dziadkowie i gdzie maja jechac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z artykulu do nieumiejacych czytac ze zrozumieniem: "Po jakimś czasie po dziewczynkę przyjechała opiekunka, do której wcześniej zadzwonili rodzice. O dziwnym zachowaniu rodziców pracownicy lotniska poinformowali policję. Ta zawiozła opiekunkę i dziecko do jego dziadków. Prokuratura odmówiła jednak zajęcia się sprawą, bo dziecko miało opiekę" Po jakim czasie nie wiemy, moze po 5 minutach? Policja sie zainteresowala, bo pewnie rodzice zrobili jak juz wiosenna pisala szum wczesniej i starali sie by dziecko jechalo bez waznego paszportu. Wtedy policja mogla juz ingerowac. Opiekunka przyjechala, policja wciaz zainteresowana (bo przeciez zule na lawkach, rodzice zostawiajacy dzieci z opiekunka to przestepcy, a nie ci inni ktorzy naprawde zagrazaja zyciu innym) zapytala o adres dziadkow, ktory opiekunka znala i po sprawie. Policja niczego ustalac nie musiala, bo pewnie dziecko mialo tez ten niewazny paszport ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem coś i ja
Kto trochę latał i coś w życiu widział to wie... Na lotnisko przyjeżdża się ok. godziny przed odlotem. kontrola/uwierzytelnienie/ odebranie biletu i potem SG kontroluje dokumenty. jeśli ktoś ma lecieć to przechodzi kontrolę i wchodzi na pokład-nie ma kilku godzin na załatwianie spraw. poza tym gdyby załatwianie trwało kilka godzin to opiekunka by zdążyła dojechać. poza tym skoro policja będzie zgłaszać do sądu rodzinnego to nie było tak różowo. A co do prokuratury? Oni się chwalą,że mają 97.5% spraw zakończonych skazaniem. Widać bali się,że sędzią będzie ktoś o mentalności takich osób jak wiosenna,to woleli nie ryzykować przegranej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna dużo tracisz
Wiosenna nie pogrążaj się kobieto. twoje dzieci ciągle chorują bo są najwyraźniej zaniedbane skoro takie pozostawienie dziecka to norma. twoje chorują bo sobie narobiłaś a teraz zająć się nie umiesz :( biedne dzieci non stop po szpitalach,bo mamusia zostawia dzieci same sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe motyle
wiosenna dużo tracisz przepraszam ale muszę: ZAMKNIJ TĘ GŁUPIA JADACZKĘ jak jedyne co masz do powiedzenia to takie teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna dużo tracisz
I musisz sobie inne nicki robić żeby mi odpowiedzieć? naprawdę dzisiaj wyszło jakim dnem jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredotka pospolita
Moim zdaniem postąpili jak głupie dzieciaki. Dla mnie to nie jest postępowanie odpowiedzialnych rodziców. Można planować urlop bez dziecka ale nie zostawić je na lotnisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olei olej olej
młodej pewnie było smutno ze ja tam zostawili a sami pojechali na wakacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja cosik powiem
Mam 3 dzieci od 2 miesięcy do 7 lat i nie raz zdarzyło mi się zostawić starsze pod opieką opiekunki,przedszkolanki czy kogoś z rodziny. Ale wybaczcie dla mnie wyjazd wspólnie z rodziną to wspólnie z rodziną,a nie w połowie drogi zmiana planów. Mogli zostawić dziecko z dziadkami w domu i jechać,a nie planować wyjazd z małą a potem ją zostawić:-( a skoro już nie pomyśleli o sprawdzeniu dokumentów to mogli ją odwieźć do domu i na drugi dzień lecieć. A tak to moim zdaniem nawet z psem się nie postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że w przyszłości
Córka zaprowadzi ich do lasu i zostawi. i będą kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria idiotek
wiosenna nie przejmuj się jakimiś histeryczkami które teraz włosy z głowy rwą bo ktos mysli inaczej niz tępe ograniczone umysły , dla nich to nie do przyjecia ich mózgi nie ogarniają , olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż debilkiii
jedno jest pewne - urlop maja zjebany :D:D:D a w wiadomościach tvp1 mówili, że dziecko wpadło w histerię i pobiegło za matką, która uciekła :o i co zmienia się już punkt widzenia u kretynek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAV
halo halo drodzy rodzice małej Maji. Na pewno dotarło do was już co zrobiliście. Cała Polska życzy wam miłego pobytu w śmierdzącej Grecji. Pewnie 10 lat zbieraliście na te nędzne wczasy a tu masz, paszport dziecka stracił ważność. Uważajcie na słoneczko i nie przesadzajcie z kolorowymi drinkami. Cała Polska czaka na was powrót. Zorganizujemy dla was specjalne powitanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana, jaka afera... ludzie, wroccie do swoich zajec, czy wasze dzieci sa szczesliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nic tylko zazdrościć
Matka ucieka przed wrzeszczącym dzieckiem... a wiosenna jej broni bo to pewnie jej rodzina-też jest z Krakowa! ha ha ha widać to taki regionalny obyczaj. A potem zakładają pięćset tematów o tym że dzieci non stop chore i co zrobić? A może zacząć o nie dbać? dobrze karmić,ubierać i nie zostawiać byle gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
jezuuujakie zlosliwe jestescie , no zal po prostu co wysie tak wszystkie uczepilyscie tej wiosennej, zazdroscicie jej czego czy jak? Gryzelda dobrze napisala - zastanowcie sie czy wasze dzieci sa szczesliwe i na nich sie skupcie a nie na glupkowatych dyskusjach na kafe wspolczuje dzieciom takich zgryzliwych, zlosliwych i sfrustrowanych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chore. I co - dobrze się bawili na wakacjach? Nie wyobrażam sobie żebym miała gdzieś pojechać bez córki a takich rodziców jest tez sporo - sami jada a dziecko do dziadków. No a ta sytuacja to już w ogóle jakaś patologia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po1. rodzice debile- jak mozna nie sprawdzic ważności paszportu ? gaci na plaże z pewnością nie zapomnieli, ale dopełnic formalności już tak :O po 2. no mateczki, zdrowo rąbnięte są te z was, które twierdzą,że w takiej sytuacji zachowanie rodziców jest normalne :O dzieciak potraktowany jak zbędny bagaż i odstawiony do poczekalni , żeby poczekać aż ktoś po niego przyjedzie. Co rusz się słyszy, że dzieci porywają, gwałcą a tu proszę - poczekaj sobie i nie psuj wakacji. ( już pomijam pytanie : a co by było gdyby t opiekunka nie przyjechała, bonp w drodze miała wypadek:P??) nosz qrwa, pełna normalnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyśśka
Widze że same matki-polki męczennice, ale idealne matki się zebrały :classic_cool: Ja bym chciała każdego z was zobaczyć w gotowości do wylotu na wakacje, gdy nagle ktoś uświadamia wam że dziecka paszport jest nieważny. Oj tak każdy z was powiedziałby, a co tam te kilka tys złotych, po czym wrócilibyście do domku :classic_cool: hahahaha JASNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuiuqwq
najbardziej szokujący to jest portal FAKt, to zamieszcza te kretyńskie historie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulibaa
No Krzyska, wyobraz sobie ze ja bym tak zrobila ale widac dresiarze co ciułaja 5 lat na wakacje maja inna hierarchie waznosci i dziecko jest tam na ostatnim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulibaa
pisala o tym m,in gazeta.pl wyborcza.pl wp.pl onet.pl był reportaz w wiadomosciach tvp1.... wystarczy??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyśśka Oj tak każdy z was powiedziałby, a co tam te kilka tys złotych, po czym wrócilibyście do domku hahahaha JASNE!!!! tak, pieniądze nie są ważne jeżeli idzie o dobrostan osób które się kocha. proste 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyśśka
21.07.2012] 21:39 [zgłoś do usunięcia] bulibaa No Krzyska, wyobraz sobie ze ja bym tak zrobila ale widac dresiarze co ciułaja 5 lat na wakacje maja inna hierarchie waznosci i dziecko jest tam na ostatnim miejscu Poziom twojej wypowiedzi że sama jesteś mentalnym ciulem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulibaa
o prosze, jak milo:O ps. ile juz zbierasz na wakacje zycia w grecji, buauhahahhaha? dresiaro spod monopolowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lglglg __
Krzyśka, hehe, co zabolala prawda w oczy? czyzbys byla taka sama jebnieta jak ci rodzice za dyche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lglglg __
i jeszcze jedno menelico ciułaja to nie to samo co ciuLaja:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyśśka
21.07.2012] 21:42 [zgłoś do usunięcia] bulibaa o prosze, jak milo ps. ile juz zbierasz na wakacje zycia w grecji, buauhahahhaha? dresiaro spod monopolowego 21:42 [zgłoś do usunięcia] lglglg __ Krzyśka, hehe, co zabolala prawda w oczy? czyzbys byla taka sama j**nieta jak ci rodzice za dyche? 21:44 [zgłoś do usunięcia] lglglg __ i jeszcze jedno menelico ciułaja to nie to samo co ciuLaja Widać że ty masz garnitur genetyczny po rodzicah -menelach. Ty i twoje kompleksy mówią same za ciebie, rozumiem że się cieszysz z internetu opłacanego z funduszy unijnych, ale nie zabieraj glosu na forum, bo się zwyczajnie błażnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×