Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JanuszZmłyna

Ktoś z Was zna słynną Ona23 ?

Polecane posty

Chciłbym ją poznać, może nie osobiście, ale chciałbym się dowiedzieć czy Ona23 serio taka wredna była wszystkich oczerniała itd itp czy to ją oczerniali? Miałem kiedyś przyjemność widzieć jej literki. Ona23 mało kto ją lubi choć zdarzały się osoby które stawały w jej obronie. Inni twierdzili, że ci co stawali w jej obronie to pewnie jej klony. Zarzucała innym że klonują a sama klonowała? możliwe. Do mnie się chyba nie przyczepiła :D Podobno robiła jazdy osobom na priw. Czasami zerkam na tą stronę gdzie pisała i czasami pisze Ona23 :) Czy znacie tą stronę 388 telegazety Polsat? :) Kiedyś było bardzo ciekawe, kiedyś na innej stronie był ten czat. To jest czat sms, te smsy jak zostaną zatwierdzone przez moderatora trafiają na stronę :) o moderach też by można powiedzieć o jednych miło o drugich bardzo źle. Mnie samemu odrzucili sporo smsów kiedyś :D oczywiście nie które z nich nie nadawały się na emisję :D Pamiętam też jak kilka lat temu był taki okres co w nocy wszystkie smsy przechodziły ale była jazda hahahaha sam też czasami brałem w niej udział. Potem to się zmieliło, pewnie jakieś konfitury zadzwonili do stacji i po zabawie. Teraz jak wspomniałem czasami tam zaglądam, czasami jest zabawnie :D pisze już bardzo rzadko. Kilka osób polubiłem, kilka osób nie lubię jak w życiu :D nie mam tam z nikim kosy, bo wiadomo to nie jest real, więc dziwnie żeby mieć tam z kims kosę :D chociaż pewnie są takie osoby co mnie by oskalpowali :D może są tacy co mnie lubią? :D Jakiś czas temu myślałem ze ten czat zginie, bo stał i stał nikt nie pisał, albo po prostu moder nie miał czasu bądź się obijał. Własnie to najbardziej nerwowało jak stało i stało. jak wspominałem czasami zerkam. W końcu ładnych kilka lat tam przesiedziałem od czasu do czasu :) dla tych co nie znają to zapraszam na stronę 388 telegazety Polsat :) jak ktoś z Was ma czas i chęci :D to może wrzucić jakieś zdjęcia z rozmów :D pośmiejemy się razem, albo sie czegoś nowego dowiemy :) kawały też tam wrzucali i rozmowy się toczyły na różne tematy :) Trochę zdjęć zrobiłem temu czatowi :D wrzucę to sobie pooglądacie :D może się komus spodoba. To tyle. Ale sie rozpisałem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROVOCATOR 777
No no,o onej nawet w internecie huczy,hehehe,jestem jednym z pierwszych hejterów tego czatu,jak piszesz od dawna powinieneś mnie znać,.pozro od provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa00000x
kojarze ten czat i kojarze ten nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualnie Pisząca.
Ehm....Tak mi to "zapachniało" zachowaniem nie fair....Powrzucać, pokomentować za czyimiś plecami, poobgadywać? ;) Januszu z młyna....za dużego stażu telegazetowego to Ty nie masz. Ona23 to legenda, hehe. Któż jej tam nie zna? Walcząca z tym czatem od zawsze. Teraz jest jej tam dużo mniej. Rzadko wchodzi na wizję. Cóż atrakcyjnego jest w jazdach, że tak spytam?....można czas spędzić o wiele przyjemniej. Piszę tam. Czacik jest uzależniający...Ładnych parę lat minęło, od kiedy weszłam tam po raz pierwszy...i tak mi się zostało, choć była dłuższa przerwa. Bywa, że panuje kompletny bezruch...nawet przez dni kilka. Potem pokręci się całkiem fajnie i znów w bezruch zapadnie...:) Jeszcze działa w każdym bądź razie. PROVOCATOR, kiedyś pisałeś tam całkiem sporo. Teraz Cię tam nie widać. Pod tym nickiem, oczywiście. O ile pamiętam, były to dość kontrowersyjne smsy, ale szczegóły umknęły z pamięci....Nie wiem też, z jakim innym pseudo mogłabym Cię pokojarzyć. Ale nie ma to znaczenia, nie jest mi potrzebne. Ciekawam, czy ktoś jeszcze dołączy tu jakiś wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony23
Witajcie Chciałem wejsc na ten wasz czat i popatrzec coz tak nadzywczajnego pisze osoba pod nickiem Ona23 skoro opiewacie ja wszem i wobec ale coz... na stronie 388 nic takiego nie znalazlem , przeniesliscie to na jakas inna strone?? czekam na odpowiedziec pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualnie Pisząca
zniecierpliwiony23, czacik nadal jest tam, gdzie był - czyli na stronie 388 telegazety Polsatu. I raczej dla...tych cierpliwych ;) Na Oną raczej nie trafisz, ale kilka osób tam przesiaduje. I jeśli nie piszą, to niemal pewne jest, że zalegają "czytelnię". Starzy bywalcy najczęściej. Czasem sypną się jakieś nowe nicki, ale szybko znikają, i zawsze budzą podejrzenia :) Dodam, że w większości słuszne. Starzy poznają się tam "po literkach", czyli po stylu pisania, po charakterystycznych cechach drukowanej tam treści :) Nic nie umknie uwadze wytrawnych obserwatorów. To, co ja tam lubię to takie zżycie się ze sobą. Aż do obrzydzenia. Związek miłości z nienawiścią, tak bym to nazwała :D i ze wszystkim tym, co pośrodku. Raczej dla starszych nieco. Młodzi wolą internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxxvv
ooo kurcze.. :) Ona23 to legenda w istocie, a Ciebie PROVO też pamiętam zadymiarzu ;) ale w sumie to dobrze ze sobą żyliśmy, szczególnie mi nie dokuczaleś i nawet się mnie czasem posluchaleś ;) heh.. ja to jeszcze wcześniej pisalam na czat na str 746 chyba jak dobrze pamiętam, a potem jak zamknęli to na 388 się przenioslam jak większość :P pamiętam jeszcze kilka nicków.. DamaPiIK, Fallen, GoldArrow, Kikut, Śmierć i Marzenka - nie pamiętam w tej chwili jej nicku, ale mialam do niej fona kiedyś :P heh.. :) z moderków dwóch pamiętam co ich szczególnie lubilam Kamila i Attisa - Arka.. :) ojj wiele osób się tam przewinęlo w sumie, nie sposób spamiętać jak się tyle czasu tam nie zaglądalo :P ale zawsze milo wspominam ten czas z Wami TG bracia :D hehe.. :D mialam chyba jeszcze drugi nick potem - SUN i pamiętam, że robilam śliczne neonki :D pozdrawiam - sŁoNeCzKo i moje dwie kropki.. ;) heh.. PS. Provo, a Ty mnie pewnie nie pamietasz..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxxvv
przypomnialo mi sie.. :P Marzenka miala nick DUSZA :) heh.. Dusza i Śmierć.. :) za wiele nie pamiętam, ale w sumie ciekawi mnie co u Fallena - Kamila i u Attisa - Arka :P macie o nich jakieś info, może kontakt? :P hehe.. chyba jednak za wiele wymagam po tylu latach ;P heh.. ;) ale jakby to pisać ;> pozdro TG siostry, o których zapomnialam, sorry :P lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualnie Pisząca
Nieee no, żywa dusza w tym marnym wąteczku? i to nawet z dzisiejszą datą.? Niebywałe. SUN...nick kojarzę, treści nie. Dusza rzuci czasem eskiem w telegazetową przestrzeń,Śmierć z rzadka smętarzem postraszy czy kosą. Fallen, pojawił się bodajże zeszłego roku, DamęPIK kojarzę z KOBALTową Ewą, choć nie wiem, czy słusznie (zajrzała jakiś czas temu). Garsteczka nas się ostała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualnie Pisząca
Jeeeju....jestem dzień do tyłu ;> ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxxvv
Aktualnie pisząca pozdrów Duszę, Śmierć i Fallena od Fallenowi nawet możesz dać namiar na na tą stronke nich wbija :Pjak jak na nich w ogóle trafisz, heh :D bardzo prosze :) a jak na Arka lub moda Kamila trafisz to też ich pozdrów :) Provo i Iwonę jak się pojawiają to też dla nich pozdro ze względu na stare czasy i dawne hejty Iwony ;) a dla Provo tak po prostu ;) a Kikuta kojarzysz? :P pojawia się czasem? :P a Ty jakie tam mialaś pseudo? hm? :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxxvv
oho :P ucielo mi od ... ;) heh.. od sŁoNeCzKa jak możesz :) Dusza powinna mnie pamiętac.. może :P wspomnij ewentualnie o Kozim Grodzie ;) aaa jakie mogla miec potem DamaPIK pseudo nie mam pojęcia :P ale jak jest z LBN to ta sama Dama :) tez pozdrów :) z góry wielkie dzieki.. a SUN to potem sobie zrobilam, żeby ladne neonki śmigać ;) ooo Goldena jeszcze sobie teraz przypomnialam też :P kurcze tam bylo Nas wtedy masa w sumie, nie sposób spamiętać :) heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość `iv`  ivana
pozdrawiam serdecznie stara gwardię..Wesoły Domek iv...Nessaja i Dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosniacki
każdy widzi, to co chce widzieć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AktualniePisząca
bośniacki, hehe...akurat ;P Mariusz widocznie był lubiany, bo co rusz ktoś się pod niego podszywa. Duszy, a przez jej pośrednictwo i Śmierci pozdro przekazałam. Reszty nie widziałam. Mój nick...z zamierzchłych czasów nie ma go po co przywoływać, a i tak nie skojarzyłabyś, bo nie znałyśmy się w sumie. Obecny... ehm :) wolę, by w sieci nie wisiał. Z nowinek: mamy teraz ruch, jak w Rzymie :) Kto ciekaw, niech zajrzy :D Wesoły Domek pamiętam, jednak też jak przez mgłę. W końcu dawno to już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AktualniePisząca
A tak z ciekawości, bośniacki....skoro już tak piszesz. Powiesz, jak to widzisz Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam dosyć długo. Jako Jedza, później GołaPupa i GazDoDechy. Wiele osób pamiętam, np. Korasa, Sancha, DrWarsa, itd. Pięknie pisała Anna i parę innych osób, których nicki uleciały z pamięci. Nie wiem czy chat jeszcze istnieje, bo przez dekoder nie mogę operować telegazetą . Zostawiam pozdrowienia dla zaglądających tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melodia83
Czy ktoś mi wytłumaczy jak to działa, chwilowo muszę z niego korzystać, wysłałam wiadomość z treścią, rozumiem, że musi zostać zaakceptowany, ale jak długo taka wiadomość utrzymuje się na tablicy tzn. zależy mi na tym, żeby konkretna osoba odczytała wiadomość, a ja od niej, ale nie wiem jak długo taka wiadomość wisi na tej "tablicy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosniacki
jesli chodzi o klonowanie mojej osoby - przyspozylo mi to tylko popularnosci. do dzis utrzymuje kontakt z kilkoma osobami, czy to przez facebook czy osobiscie. kto szuka, znajdzie mnie zawsze ;) zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykucia
sie dzialo :) ludzie kasy nie mieli na tzw zycie, a slali esy . purplatinum zabila i pocwiartowala ave'go i inne rozne historie mialy miejsce przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AktualniePisząca
No i się wydało, gdzie poznikali ludzie ;D ave poćwiartowany... to i zjeść trzeba było, szkoda, by się zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykucia
ales ty głupia aktualniepiszaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualnie Pisząca
Dzięki Bogu tyś aby jedna mundra się uchowała, cykucia ;) heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×