Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiii

wideofilmowanie i fotogrania ślubna - kielce lub radom

Polecane posty

czy macie jakieś sprawdzone formy które zajmują się wideofilmowaniem i fotografią ślubną z okolic kielc lub radomia? możecie coś polecić? bo w tym tygodniu musimy się na coś zdecydować a narazie mi wpadła w oko tylko jedna firma, a chciałabym miec szerszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahtung ahtung uwaga uwaga
ja miałam slub 13 lat temu w kielcach i na ulicy mazurskiej był fotograf, u którego robiliśmy zdjęcia, były na prawdę super, pewnie w google znajdziesz adres (o ile jeszcze prosperuje ten zakład fotograficzny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domaa
Wydaje mi się, że nie jest jakoś mega drogo. Wszystko zalezy od tego co chcesz jaki pakiet wybierzesz. Wiem, ze placa roznie. My bedziemy placic 3000 za kamere i foto. Ale z tego co czytalam na forum to rozne sa stawki w zaleznosci od tego czego zycza sobie mlodzi. Dla mnie cena 3000 to wlasnie tyle ile bylismy w stanie wydac na taka usluge. Przejrzyj sobie tamto forum - polecam. Masz tam zebrane do kupy opinie i jeszcze wielu innych uslugodawcow wiele propozycji kamerzystow, fotografow akurat z Radomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto best
Witam, Polecam fotografia ślubna kielce. Według mnie najlepszy fotograf w Kielcach jeżeli chodzi o różnego rodzaju sesje zdjęciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Fotografii
Gratuluję, niezłe gnioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
Do osoby wyżej - nazwa tego fotografa idealnie pasuje do poziomu zdjęć jaki prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabarbaro
Fotopstryk? Hahaha. Weźcie nie straszcie takimi zdjęciami. Te referencje na stronie to sami sobie chyba piszecie, bo ciężko uwierzyć, że ktoś może być z takich gniotów zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpatka1989
Http://blaniufoto.pl - polecam, robił zdjęcia u mojej przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam pana Sebastiana z "kacper-videofilmowanie" czy jakoś tak. Bardzo sympatyczny, wspołpraca naprawdę okej, bezstresowo i przede wszystkim ceny przystepne. Robił film i zdjecia na moim weselu, siostry, ale też przy okazji imrezy rodzinnej dziadków, także naprawde sprawdzona i pewna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola77
Nie wiem, czy aktualna porada, ale u mnie sprawdziło się Zakochane Kino. Strona www.zakochanekino.pl Robią tylko film, ale w przystępnej cenie i naprawdę świetnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRER photography
www.mirer.pl www.facebook.com/mirerphoto Zapraszam na rozmowę o szczegółach ew. reportażu ślubnego do SALONU FOTOGRAFII MIRER przy ul. Dużej 9 | pn-pt 9:00-17:00 | sb 10:00-14:00 mail. pawel@mirer.pl tel. 510488813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_Z
Byłam na weselu u swojej przyjaciółki, gdzie fotografem była Karolina z duetu dwudziestadruga.pl, natomiast filmowcem mężczyzna - Michał. Zarówno zdjęcia, jak i film wyszły rewelacyjnie, bo para ta genialnie ze sobą współpracuje i wzajemnie się uzupełnia. No i trzeba przyznać, że potrafią wyczuć gości, gdyż zarówno fotki, jak i filmowe ujęcia robione były w najlepszych momentach, gdy zawsze coś się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwudziestadruga.pl - zdjęcia super, ale ten wcześniejszy to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sochaewa
oni mają super zdjęcia www.mmfotografia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście zdjęcia dobre, ale słabo się cenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio fotograficzne video merc z Radomia. Robili u kolegi i świetnie nakrecili film i zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Robili u kolegi i świetnie nakrecili film i zdjęcia" x Wszedłem na stronę, zobaczyłem zdjęcia i... bez komentarza. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdk100
Na naszym weselu fotografią zajmowała się firma TODOS. Bardzo profesjonalna obsługa. Jesteśmy zadowoleni. Mój brat też ich wynajął. Firma jest nowa więc użyczyliśmy im naszych zdjęć do galerii. Serdecznie polecam! ślub+wesele+plener ok 1000PLN. Ich strona to www.todosradom.com Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina12349
ja polecę szczerze www.sffoto.pl. Bardzo zaangażowany i profesjonalny fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografia Ślubna Wideofilmowanie i Wynajem aut retro http://fotografdurlik.kielce.pl/ Polecamy Państwu niepowtarzalne auto NESTOR BARON do ślubu i na inne okazje. Samochód jest 5 osobowy, posiada skórzaną tapicerkę, felgi szprychowe oraz liczne elementy chromowane. Składany dach i ogrzewanie umożliwiają komfortową przejażdżkę również w czasie niepogody. Przejazd tym samochodem sprawi, że Państwa uroczystość pozostanie na długo w pamięci uczestników. Zajmuję się też Fotografią Ślubną za połączenie usługi fotograficznej z usługą wynajęciem samochodu RABAT 200 złotych moje zdjęcia można zobaczyć na http://fotografdurlik.kielce.pl/ https://www.youtube.com/watch?v=L9O3z96dzuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow! Te zdjęcia z powyższego linka mnie powaliły. Biorę w ciemno razem z limuzyną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania001988_
Ja polecam www.switek.eu przyzwoite ceny, za pełny komplet z dojazdem zapłaciliśmy 1600zł i jesteśmy naprawdę zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zdecydownie !!! fotograf Radom a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotograf radom a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas strzałem w 10 okazała się być firma Daniel Kordos Fotografia, która wykonała swoją pracę na 100% bardzo się przy tym angażując. Super atmosfera pozwoliła nam się wyluzować, za co bardzo dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajcie ogłoszeń na atkywnamarka.pl polecam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×