Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Seks tylko w związku

Czy są jeszcze dziewczyny co uznają seks tylko w związku?

Polecane posty

Gość Seks tylko w związku

Bo obawiam się, że coraz trudniej trafić na taką co seks uprawiała tylko w związku. Co jeśli nie spotkam takiej co takiego seksu nie ma za sobą? Zmienić "wymagania" czy być na zawsze samemu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem. I co w związku z tym?
dla mnie seks musi wynikać z więzi między partnerami. Inaczej jest tylko pustą,fizjologiczną czynnością. Nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks tylko w związku
Ja mam wrażenie, że teraz młode dziewczyny to mają coraz częściej za sobą seks bez związku albo jakieś przelotne pseudo-związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks tylko w związku
jestem. I co w związku z tym? a skąd wiesz, że nie smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 23
To zawsze wzniosle i godne szacunku pozostac wiernym swoim zasadom - wiec : pozostac na zawsze samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem. I co w związku z tym?
teraz wszystko jest łatwe i proste,młode smarkule ruchają sie na potęgę. Ulica i media dają przykład młodym ludziom i stąd to całe zepsucie. Coś obrzydliwego,dobrze ze jestem urodzona w czasie,kiedy miałam porównanie między tym co było 20-30 lat temu--a wzorcem jaki media propagują teraz. sama mam 11 letnie dziecko i staram się wpajać mu swoje zasady i w tym duchu go wychowac na porządnego męzczyznę,który umie uszanować kobietę i siebie samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zuzanna Amelia
i ktos ma cale zycie zyc w celibacie, bez bliskiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem. I co w związku z tym?
skąd wiem,ze nie smakuje? Czuję to,obserwuję ludzi,ich zachowania,reakcje. to nie dla mnie,zeby ktoś potraktował mnie jak szmatę. Zebym poszla z męzczyzną do łozka to musi dla mnie coś znaczyć,musi mi byc bliski,musi mnie czymś zainteresować. seks jest dla mnie synałem i potwierdzeniem,ze chce się z ta osobą budowac jakąś głębszą relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem. I co w związku z tym?
jezeli nie spoyka na swojej drodze własciwej osoby wartej tego,zeby stworzyć z nią związek--to ma sie związać tylko dla seksu? wspólczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem. I co w związku z tym?
Czy są jeszcze dziewczyny co uznają seks tylko w związku? tylko w związku---i to dobrym związku,nie byle jakim dla samego zapchania samotnosci,z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uznaje sex tylko
z partnerem,z którym mam "więź" i żadne przygodne atrakcje mnie nie interesują raczej jest to teraz rzadkie,tzn takie podejscie do.. ale to mój wybór,i inaczej sobie nie wyobrażam Nie mniej słyszę to i tam ze -raczej dziewczyny korzystają z zycia,ale to ich sprawa,kazdy ma prawo zyc jak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie seks jest dopełnieniem miłości,związku.Nie wyobrażam sobie seksu z jakimś facetem poznanym gdzieś na imprezie.Seks dla mnie jest sprawą dośc osobistą,intymną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks tylko w związku
To ja chyba wolę być sam, niż z dziewczyną która korzystała z życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie sex to taki dodatek dla ludzi atrakcyjnych, wysokich, silnych :) Czysto fizyczna sprawa, nie mająca wiele wspólnego z miłością. Jak jest wielka miłość, sex może być, ale i bez niego będzie fajnie :) Ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy związek sie rozsypie
bez udanego sexu i jesli ludzie siebie nawzajem nie pragną to mi kiedys powiedział ktoś bardzo juz dojrzały,wtedy byłam młodą osobą i nie rozumiałam tego,teraz jestem tego pewna. nie dotyczy to ludzi którzy sie decydują na białe związki,albo mają jakies zahamowania w tym kierunku A skąd poznasz ze dziewczyna "korzystała z zycia?" he:P?te które sie puszczają an prawo i lewo czesto są bardzo cwane i zazwyczaj jak sie wyszaleją ,,,,szukają bogatego faceta zeby miec wygodne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks tylko w związku
Dziwne, że ci bogaci faceci padają ofiarą jakichś cwaniar, skoro by mogli mieć np. atrakcyjne, porządne prawniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiajamnie
te pipki wiedzą jak doić kasę i udawać cnotkę niewydymkę myślisz, że masz dziewczynę tylko że tak myśli całe osiedle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne marie ....
uuu o mnie mowa :P sa sa... tylko trzeba szukac ;) - w odpowiednich miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooooona
Ciągle tylko "rzadkie podejście" i "rzadko się zdarza"... ludzie! Mam 20 lat i znam całe mnóstwo dziewczyn, które uznają tylko seks w związku, a nawet więcej - tylko seks po ślubie. Naprawdę, nie jest ich mało, więc autorze - bądź wierny swoim zasadom i czekaj na "tę jedyną" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .T
są. I szczerze się dziwie sobie, bo zapowiada się, że będę całe życie sama. Dzisiejsi faceci nie doceniają kobiet szanujących się. A szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks tylko w związku
Obawiam się, że dziewczyny koło 25tki już często gdzieś mają zasady i wolą być wyzwolone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiajamnie
tak wszędzie się szanują tylko wieczorem same kurwy z nich wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooooona
Nie masz racji autorze, jest wiele dziewczyn szanujących siebie, tylko nie należy ich szukać na dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Burzyńska
Ja taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiajamnie
to normalne nie chodza na dyskoteki ok a gdzie chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooooona
Różnie. To różnego rodzaju miejsc, w których można kulturalnie spędzić czas. Nie wszyscy lubią szaleć na parkiecie z piwkiem w ręku w klubie, w którym w każdym kiblu ktoś się (za przeproszeniem) pie***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooooona
do*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×