Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolina155

chanel chance fraiche

Polecane posty

witam na wesele od jednych z gosci zamiast kasy dostalam chanel chance fraiche 100 ml ? 2 sztuki nie chcial by ktos ode mnie kupic sa nowe i nie otwierane , wole kase niz perfumy, prosze pisac jak ktos chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile proponujesz ? nawet nie wiem ile one w moim miesie kosztuja, wysle za pobraniem poczta polska to koszt 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnoooka Rudość
nie wiesz ile kosztują? No przecież taka obcykana w handlu jestes:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy gdzie kupujesz jak w douglasie czy sephorze to dużo jak na allegro czy u mojego kolegi to połowę mniej .Ja u kolgi mogę zamówić za 200zl więc u ciebie kupię góra za 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nawet te 150 zł to dobrze wiesz ja nie wiem jak mozna na wesele dac perfumy mi bardziej pieniadze potrzebne, podaj mi swoj adres na moj mail to wysle za pobraniem to ok. 15 zł, karolina155@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszesz do mnie maila to ci zdjecia opakowania powysylam, widac ze sa to oryginalne bo maja wybity pod spodem na opakowaniu cyfry , kod kreskowy, a zreszta porównywalam je te co w internecie są, na roznych stronach www. Wątpie ze moja ciotka po 40 dała by mi bubla....naa jeszcze moje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr
a te podrobki z Anglii juz sprzedalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr
ok, ale wczoraj mialas mnostwo perfum z Anglii, ktore ci maz przywozi i je sprzedawalas, a dzis raptem masz dwie perfumki z wesela... powiedz skad je bierzesz tak naprawde, to moze i ja kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te akurat dostałam z wesela....jak ich nie sprzedam to mam 4 sierpnia wesele i je wcisne komu innemu. a mąż moj pracuje w anglii i ma je od takiego koleszki co stoi na ulicy i to sprzedaje.legalnie i nikt go nie pod pieprza co najlepsze kolo sephory to sprzedaje w angli ten koleszka a u nas to by tysiac frajerow sie znalazlo by go z frAJERZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr
pozwol Karolinko, ze cos Ci przypomne: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5095112 Wesele to Ty mialas ponad dwa lata temu - jeszcze masz z niego perfumy? A co tam u meza? Juz nie zdradza? Pogodziliscie sie i teraz wozi Ci perfumy z UK :-) pozdrawiam szkoda, ze tak krecisz - pojdziesz do piekla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr
ok zycze sukcesow w handlu moze inni uwierza i ktos cos kupi, ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×