Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nigdy nie będę przystojny

Zawsze będę kimś gorszym i mniej atrakcyjnym dla kobiety

Polecane posty

Gość Nigdy nie będę przystojny

Będę musiał się pogodzić z tym, że byli partnerzy byli dla niej bardziej atrakcyjni i szybciej z nimi poszła do łóżka, podczas gdy mi pewnie będzie kazała czekać. Nigdy nie będzie uważała mojego wyglądu za zaletę i będzie twierdzić, że jestem co najwyżej przeciętny. Z tamtymi mogła iść do łóżka z powodu czystej ochoty na seks, ze mną pewnie pójdzie dopiero jak się naprawdę zakocha. Co to jest za życie, jeśli się nie jest dla kobiety kimś atrakcyjnym fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezna Mikusia
stań na portfelu, bedziesz zarówno wyższy jak i przystojniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie będę przystojny
Po prostu jestem do bólu przeciętny i zwyczajny i mam wrażenie, że czasem robię miny jak małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszarteg ;)
Kobieta kturej bym siem nie podobal mósialby bydz slepa badz hroma ..a takie zkreslam otrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kootwaa
spojrz na to tak - z tamtymi poszla szybciej do lozka , z toba czeka bo czuje ze to cos wiecej i chce w ten sposob okazac ci szacunek albo boi sie ze uznasz ja za łatwą więc bierze cię na przeczekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kootwaa
sama tak mam, z facetem na którym mi mniej zależy wszystko łatwiej szlo, jak poznałam takiego ktory mi całkiem zawrocił w głowie nie wiem jak się zachować by nie wyjść na latwą, a po drugie nie wyjść na niedostępną księżniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie będę przystojny
A dla mnie to hipokryzja. A ja najczęściej kobieta czeka z seksem, bo facet jej się nie podoba zbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kootwaa
zyjemy w świecie pełnym hipokryzji, kobieta ktora przyznaje ze lubi seks, albo ma ochote na seks nazywana jest dziwką znam sytuację gdzie facet wypomina dziewczynie że za szybko zgodzila się na seks z nim sama jestem w sytuacji gdzie podoba mi się strasznie facet i mam na niego ochotę ale czekam, bo chcę dać sobie i jemu czas by się poznać a nie hop siup i do łóżka, najchętniej odrzuciłabym wszelkie konwenanse ale musze udawać zzastanów się czy twoja nie udaje braku zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie będę przystojny
Ja nie chcę takiej, która z innymi chodziła do łóżka szybciej niż ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym chodzeniem
do łóżka to się nie przejmuj jak jakaś panna cię zechce to prędzej ona Cię zaciągnie niż ty ją takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie będę przystojny
Obawiam się, że z żadną nigdy nie pójdę do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kootwaa
pojdziesz, tylko musisz wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie będę przystojny
Taa, z jakąś brzydulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×