Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 33yo

Mam 33 lata i... trądzik

Polecane posty

Gość 33yo

Nigdy nie miałam problemów z cerą. w okresie dojrzewania wyskoczyło parę pryszczy ot wszystko. Jak skończyłam 30 lat systematycznie zaczęłam obserwować jej pogarszanie. Mniej więcej pół roku zaczęły mi wyłazić wypryski na policzkach, bokach twarzy, nawet czole (!) - chociaz nigdy tam nic nie miałam. Poszłam do dermatologa, skierował mnie na badania krwi a z tego na próby wątrobowe, badania tarczycy. I co ? I nic - wyszło wszystko jak w zegarku! Przepisał więc Dalacin, który brałam przeszło miesiąc na unormowanie flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, ale nic to nie dało... Następnie skierował na badania hormonów i znów wszystko wyszło w normie! Doktor powiedział, że chce mnie leczyć Izotekiem - miałabym go brac przez 9m-cy, ale boję sie konsekwencji , tymbardziej, ze jeszcze nie rodziłam. Dodam, że lekarz wykluczył przy okazji gronkowca, wiec co mi do diabła jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjvbhjvfgtycdfrtcderswea
Zmień diete, kobietoooo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sprawdź w google: choroba Duhringa- moze to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta i kopa czosnku
TRĄDZIK Wywołują go węgorki, nicienie i glisty oraz bakterie odżywiające się produktami gruczołów łojowych. Innym sprawcą jest włosień trichinella. By pozbyć się trądziku na stale należy oczyścić z patogenów narządy i krew (by nie dochodziło do infekcji). http://www.skuteczne-leczenie.pl/radamir_zapper_choroby.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też właśnie Dalacin przepisany był w takiej dawce, aby wszystkie te paskudztwa wytruć jeśli w organiźmie były. Moja dieta: hmmm cięzko byłoby mi ją zmienić, bo niby na jaką? Nie jem chleba, ziemniaków. Jem dużo kasz, ryb, chudego mięsa...nie jem słodyczy, piję zieloną herbatę...Unikam alkoholu, nie pale papierosów. Generalnie odżywiam się super zdrowo. Zresztą na badaniu krwi wyszedł mi bardzo wysoki poziom DOBREGO cholesterolu (lekarz mówi, że to bardzo dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba Durchina na pewno to nie jest. Ja mam zmiany strice trądzikowe i to tylko na twarzy (zwłaszcza policzki i boki twarzy) - nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kudzu root , rooibos jak to nie pomoze to trzeba ine zioła szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 2 m-cy piję także Citrosept ma działanie bakteriobójcze. Zjadłam końską dawką bakteriobojczego antybiotyku, wiec raczej to nie wina bakterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to to samo
wiesz, mialam w rodzinie podobny przypadek, kobieta przed 40 - wysypalo jej nagle cala twarz jak u nastolatki. i tak jak piszesz nigdzie wiecej nie bylo. poszla do derma dal jej cos co chcialo jej twarz spalic.. w koncu poszla na latwizne i wybrala sie do kosmetyczki, intensywne oczyszczanie twarzy kilka razy i wszystko zniknelo i poki co nie wrocilo a bylo to pare lat temu. moze warto sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaraczka123
Epiduo to świetny lek na trądzik. le oczywiście zawsze najlepiej iść do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokoko
tabletki spironol pomagaja na dojrzaly tradzik na tle hormonalnym na mnie dzialaja, mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokoko
dodam, ze niby testosteron jest w porzadku, ale...wyniki badan hormonalnych moga byc ok, ale mozesz byc nadwrazliwa na testosteron nawet jezeli jest w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
A może, to trądzik różany w tym wieku? W takim razie poleciłabym Rozex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
A może, to trądzik różany w tym wieku? W takim razie poleciłabym Rozex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nheaven
Ja miałam okropny trądzik, byłam u sryliona dermatologów i w końcu sama sobie pomogłam - okazało się, że jestem uczulona na mleko! Zrób testy na alergię albo spróbuj po kolei odstawiać po jednym produkcie. Pozdrawiam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bierzesz moze tabletki anty
? Moze zmieniłas w ostatnim czasie, albo zaczelas/przestalas brac. Moze od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinika Krajewski ma bardzo fajną i rozbudowaną ofertę zabiegów na trądzik, polecam zajrzeć na ich stronę. Osobiście korzystałam z laseroterapii i gorąco polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomogła  wyleczyć trądzik Dr Lenartowicz. Chodzilam na zabiegi peelingów medycznych i mialam przepisane leki doustne i maści. Trochę to trwało ale warto tą chwilę przeczekać aby móc cieszyć si ę teraz piękną skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trądziku można pomóc sobie zabezpieczając się pigułkami, które normują sebum no i cera się zmienia, ale u mnie np po 3 miesięcznej kuracji zaczęły wypadać włosy i przytyłam, dlatego po kuracji nie zdecydowałam sie na kontynuację takiego zabezpieczenia. Teraz moja anty jest błona dopochwowa  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×