Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yogi Bear :)

powróżę

Polecane posty

Gość belzebubeńka
yogi -ja powaznie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej Yogi ...
Postawisz karty też mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffffffffffffffffffff
Yogi Bear :) dlaczego zapytałeś mnie o sprawy rodzinne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
dasz jakąś mądrą odpowiedż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa _28
Witam, Czy ja także mogę jeszcze liczyć na wróżbę? Bardzo mi na tym zależy. Ja- Kasia - 24.11.1983, On- Adam-01.01.1983r. Czy widzisz nasza wspólną przyszłość? Czy możemy stworzyć kochający się pełen szczęscia związek? Bardzo dziękuję z góry za poświęcony cenny czas. POZDRAWIAM I ZYCZĘ WIELE DOBREGO! kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@belzebubeńka nie żartowałem z tym czarcim żebrem, radzę Ci poczytać o nim.. karty pokazują, że na przeszkodzie stoi rodzina, może ktoś z bliskich (dalszych) faktycznie Ci czegoś kiedyś pozazdrościł i rzucił urok, nawet niechcący.. według mnie tylko ciężka i wytrwała praca może pomóc Ci stanąć na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
jezu ,czuje się jak idiotka pytając o to -gdzie rosnie czarcie żębro/do yogi -powiedz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@kasiaaaa _28 tworzycie związek karmiczny, stąd takie przyciąganie.. spotkać się musieliście i macie do odpracowania jakąś karmę.. ślub będzie, wyszedł z przełożenia.. on myśli o założeniu rodziny z Tobą, Ty o trwałym i długim związku.. z Twojej strony ogromna miłość, on widzi Cię jako swoją żonę.. jak wcześniej pisałem ślub będzie, a jak poczytasz sobie o związkach karmicznych będziesz wiedzieć jak się wasze małżeństwo skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
czarcie żebro to inaczej ostrożeń warzywny.. możesz kupić w niektórych aptekach i we wszystkich sklepach zielarskich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAA :)
Uuuu, Yogi, ale Ci się dostało... I napisz tu komuś prawdę... Miłego (mimo wszystko) dnia życzę :) P.S. Gdzie słowo ,,karma", tam i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa _28
Bardzo serdecznie dziękuję * Oby było tak jak pokazały karty... Pozdrawiam,Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
yogi -normalnie bym cie uściskala,ale za daleko.napisz cos jeszcze prosze o moich relacjach rodzinnych,bo na razie to niewiesolo,a wszystko o brak kasy się rozbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
bardzo ci dziekuję za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffffffffffffffffffff
Yogi a mi?:( pominąłeś mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczka higieniczna
Anna27.03.84 kiedy wyjde za maz i za kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esobela
czuję się pominięta, no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@belzebubeńka co do spraw rodzinnych, to one wyszły właśnie w kartach negatywnie.. dlatego napisałem, że ktoś z rodziny może Ci źle życzyć.. ale ta osoba się nie ujawni zatem stare wróżbiarskie metody mogą tylko pomóc.. pewnie jak urok minie to i relacje się poprawią.. dobrze byłoby jednak dowiedzieć się kto Ci źle życzy i ograniczyć kontakty z tą osobą do minimum.. musisz pytać, obserwować i wyciągać wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
dajcie mu zjeść obiad.zapitalam po zieledo apteki.yogi jak znajdziesz chwile to napisz mi o moich relacjach rodzinnych.pozdraiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@uffffffffffffffffffff i tam od razu pominąłem.. odpisałem przecież.. a o sprawach rodzinnych wspomniałem, bo karty pokazały, że o nie trzeba teraz i w najbliższym czasie zadbać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
tylko nie wiem kto.cholera jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka cacanka
Mnie też pominięto :(( Moje pytanie brzmiało: 09.06.1986 kiedy urodzę pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej Yogi...
Powroż też mnie 25.02.1992 co czeka mnie w milosci ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
a sprawy zawodowe/sorry,że tak truję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@esobela na pewno to spotkanie Cię czegoś nauczy na przyszłość.. marzenia to świetna sprawa i spotkanie samo w sobie będzie przyjemne.. jeżeli z marzeniami Twoimi związane są jakieś obce osoby (które mogłyby ucierpieć) to uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimbla ja
19.05.1986 kto jest mi pisany? czy podjęłam dobrą decyzje w kwestii uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi sie jeszcze uda
Aga 19.05.76 czy w tym roku uda mi sie zajsc w ciaze? czy sa jakies przeszkody? dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Blanka cacanka nie odpowiem Ci kiedy, ale będziesz mieć dzieci i to nie jedno.. układa się w rodzinie i to normalne, że dzieci są kolejnym etapem.. na razie coś jest nie tak, widać jakieś problemy (raczej z partnerem).. to może być przemęczenie, osłabienie itp.. niewykluczona interwencja lekarza i cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczka higieniczna
ja tez zostalam pominieta :) no ale poczekam i chcialam zmienic pytanie na co czeka mnie w milosci?czy wyjde za obecnego?anna27.03.84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×