Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Flegam18261

Fotograf Bielsko-Biała

Polecane posty

Gość Flegam18261

Poszukuję fotografa ślubnego z Bielsko-Białej - polecicie kogoś? Kto robił zdjęcia na Waszych ślubach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylimo
Cienkawy numer - znamy to, a tę "sesję" Golców to zrobiłeś żeby pokazać jaki jesteś wzięty? Mroczków też masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienkawy to jest twoj post.. ale nie będę się wdawać w niepotrzebną dyskusję. skoro ktoś spytał, to próbowałam pomóc. sama planuję wybrać właśnie tego fotografa na swoją sesję, tylko zastanawiam się jeszcze nad miejscem pleneru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno zaobraczkowana
u nas zdjecia robila Adriana Tokarczyk z Afekt Studio w Bestwinie, zdjecia piekne a cena baardzo przystepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieeeeetekkk
To się ciesz że ci tylko drukował a nie robił sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalonaOla
Ja polecam fotorgrafa Fotoraf. Ma bardzo dużo ciekawych pomysłów, jest bardzo zaangażowany, robi zdjęcia nie tylko pozowane, ale również z zaskoczenia - powoduje to że są one bardzo naturalne. Jeśli jeszcze raz miałabym wybierać fotografa na nasz ślub to bym go wzięła. Tylko jedno: musicie się konkretnie dogadać co zawiera cena jego usługi, bo my np byliśmy zdziwieni ze dostaliśmy tylko jeden album, a wydawało się nam że mówił o trzech. Wszystko trzeba spisać w umowie, bo potem mogą być nie miłe rozczarowania. Mimo tego małego incydentu, polecam bo zdjęcia wyszły pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...........ręce opadają
ZNOWU DEBILNA REKLAMA FOTOKĄCIKÓW CO TO LICZĄ NA NAIWNOŚĆ KOBIET!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalonaOla
Wypraszam sobie, takie komentarze. Dziewczyna pyta o opinię i poradę, brałam ślub we wrześniu, więc stosunkowo nie dawno i byłam zadowolona ze swojego fotografa. To mam mu dupę obsmarować, żebyś tylko nie pomyślała że to reklama.Ręce opadają , ale na Twoje teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnihotra
ja sesję ślubna robiłam u Foto Ciszek też z bielska i jestem bardzo zadowolona. zdjęcia realistyczne, niezbyt przesadzony retusz. zaczęłam u nich nawet drukowac zdjęcia na bieżąco. Zostaje pamiatka do albumu. podsyłam stronę dla zainteresowanych www.fotociszek.bielsko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony ale bardzo
kolejna smutna kampania fotoziutków żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LICKKYLEE
ja robiłam zdjęcia w studiu u fotociszka i powiem szczerze, że wyszły naprawdę fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka trafix
to pokaż jak fajnie wyszły ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub w BB
Ja znalazłam w White Roses namiar na www.bialapracownia.pl i BARDZO polecam. I White Roses też polecam przy okazji mają większy wybór i taniej niż np. w Classie na Piastowskiej. I swoją salę też mogę ze spokojnym sumieniem polecić - Dwór Świętoszówka. Ogólnie po prostu bardzo się nam udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinkaL
Przykro mi to napisać ale miałam okazję oglądać u znajomych zdjęcia zrobione przez panią Marie z Białej Pracowni i nie bym jej nie poleciła. Na wszystkie zdjęcia jakie dała pani fotograf znajomym tylko kilka było naprawdę ładnych a reszta to tzw. sieczka. Mnóstwo zdjęć które chyba tylko były robione na tzw. sztukę. Nie wiem czy teraz jest taka moda i ja może nie jestem modna. Ja bym wolała może nie mieć tych pięciu ślicznych zdjęć na korzyść 100 dobrych miłych dla oka zdjęć będących pamiątką. Pewnie zaraz odezwą się głosy że jestem głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaś
jestes głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub BB
No jesteś :P jak masz na stronie 100-200 zdjeć jednej pary a na spotkaniu oglądasz po 300 dowolnie wskazanego reportażu to masz dość danych do podjęcia decyzji. Ale zapewne gust twój i "znajomych" bardzo się różni. Tobie bym poleciła np. pana Ciszka. Jeszcze spokojnie mogę polecić Karaluchy, zespół muzyczny. Tylko jedno zastrzeżenie - zapytajcie czy będą zapraszać inne młode pary na chwilę na wasze wesele żeby sobie obejrzeli jak grają. Nas tak zaprosili na inne wesele i później mi nie przyszło do głowy że tak samo będzie na naszym weselu i byłam zdziwiona jak zobaczyłam jakichś ludzi. Jeśli to komuś przeszkadza to niech o tym pamięa. Ale grają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub BB
Czemu nie ma mojego wpisu? Karaluchy mają wrogów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my dying bride
Witam, chciałabym ostrzec przez fotografia K. Muranskiego. Jest innowacyjna i nad zbyt nowoczesna. Osoba szukająca tradycji i chcąca upamiętnić najpiękniejsze momenty ślubu i wesela nie powinna korzystać z jego usług. Jest za drogi w stosunku do usług jakie oferuje. Za młody i za mało profesjonalny. Potrafi zrobić ujecie modelce, które stoi i modeluje do zdjęcia. Zdjęcia typu wesele, ważne momenty z życia klientów zamienia w porażkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z fotoziutkami
Ludzie, wstydu za grosz nie macie, żeby proponować taki kicz. Przecież tego się nie da oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czulymokiem.pl
Na pewno mogę polecić Michała i Magdę z pięknydzień.pl tani nie są, ale to prawdziwi profesjonaliści. Dzięki nim mam wspaniałą pamiątkę. Siebie też nieskromnie polecam:-D Na pewno nie wszystkim się spodoba...ale zapraszam: czulymokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkak
W sumie my możemy polecić fotografa z naszego wesela Marcina Konowoła - zdjęcia można zobaczyć na jego stronie http://www.mkfoto.com.pl Iza i Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikavika
Też korzystałam z usług Marcina Konowoł (wideo + plener foto) i mogę go polecić.To i to super wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radeck
Zdjęcia zupełnie przeciętne, filmy również takie sobie. No ale jak się komuś podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikavika
tak jak powiedziałeś - co kto lubi, my jesteśmy zadowoleni i nam się podobają, kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikavika
patrząc pod kątem ceny Marcin Konowoł to fotograf dla normalnych ludzi, bo nie zapłaciliśmy dużo za zdjęcia plenerowe + fotoksiążkę + film z podsumowaniem, a nie jak u innych ceny na wejściu zbijają z nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×