Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co jest grane?

Dlaczego kobiety tak rzadko wybierają porządnych mężczyzn na partnerów?

Polecane posty

Gość co jest grane?

Później tylko gadanie, że facet się zmienił a przecież był taki sam przed ślubem czy związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooogarek
bo ci nieporządni są zwykle ciekawsi, bardziej pociągający, potrafią sobą zafascynować porzadni bywają nudni, przewidywalni, standardowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)))))
bo kobiety kierują się miłością. Dosłownie i dowcipnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to twierdzenie budujesz na wnioskowaniu "jestem porządny, żadna mnie nie chce"= "kobiety nie chcą porządnych". Z jakiegoś powodu TY nie jesteś dla nich atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoldada
nie o to idzie, że drań czułym bywa ale o to że umie sprawić przyjemność głównie sobie a i w przypływie dobroci partnerce ;) a porządny... no cóż... w swojej porządności czasem nawet spuścić się obawia i pyta o pozwolenie co w miłosnych igraszkach bywa absurdalne ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo ci nieporządni są zwykle ciekawsi" ja bym się zgodził z tym gdyby nie fakt że to wszystko kłamstwo, ściema i bajer. a głupie baby w to wierzą i dlatego jest tyle rozczarowań. nie oszukujmy się, komandosów i pilotów myśliwców to na świecie nie ma za dużo. a większość tych "niegrzecznych chłopców" to zwyczajni bajeranci którzy te wszystkie swoje niesamowite przygody i plany wymyślają na użytek podrywu. no ale kobiety wolą to od banalnej prawdy. i dlatego bajerant opowiadający niestworzone historie będzie miał znacznie lepsze branie od swojego kolegi z firmy który tych bredni nie opowiada. a potem zonk i teksty że "on się zmienił". nikt się nie zmienił proszę pani tylko po prostu wreszcie prawda dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×