Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LechuGerard

Czy przystojny chłopak, który nie ma pracy i mieszka z rodzicami moze miec dzie?

Polecane posty

Gość LechuGerard

Czy przystojny chłopak, który nie ma pracy i mieszka z rodzicami moze miec dziewczynę? Tzn: Czy taki ktoś ma szanse u płci pięknej. Chłopak ma lat 26, wyższe wykształcenie - ostatnio troche chorował i przez to nie mogł znaleźć pracy. Mieszka z rodzicami - ale przecież to nie bedzie trwało wiecznie? Czy ma ten ktoś szanse na dłuotrwały związek z dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Low Rider
Pewnie że ma szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 2000
Ma szansę. Gorzej jak jest niski i brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququła
eee nie wiem.. gdyby mi facet powiedział, że nie ma pracy i mieszka w rodzicami nie wzięłabym go na poważnie. Znajdź pracę, wyprowadź się, a potem szukaj dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugikuyoi
Ja przez parę lat nie pracowałem, mieszkałem z rodzicami i przewijałem co chwile nowe dziewczyny :) ani jednej to nie przeszkadzało :) także jak najbardziej ma szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamenda
zależy czy jesteś faktycznie przystojny, czy tylko mama Ci tak mówi no i oczywiście istnieje niebezpieczeństwo, ze po 26 -latach dziewczyna musiałaby Ci zastąpić mamę nawet jeśli chodzi o pranie skarpetek jeżeli masz spoko charakter - ja bym brała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukasz dzieczyny czy laski chetnej na sponsoring? bo przesdtawiajac tzw. "swoja sytuacje" nie jestem pewna;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamenda
ale ja mam akurat słabość do chorowitych ^^ ( taki mały fetysz studentki medycyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugikuyoi
to wszystko zależy od dziewczyny :) raz trafiłem na taką która tak się we mnie zakochała że chciała żebym siedział w domu a ona pracowała ( całkiem fajnie zarabiała, zastępczyni kierownika w jakimś tam urzędzie, miała 3,400zł na rękę ) była o mnie zazdrosna i bardzo nie wyżyta hehe To był zwariowany związek i miło go wspominam do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla laski ktora sama sie zaspokaja ...finansowo;-) to nie ebdzie mialo znaczenia, ja bym nie zwiazala sie zkims kto mieszka po skonczeniu edukacji z rodzicami - uwazam ze zawzse mozna sie usamodzielnic trzeba tylko chciec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alissa12
Nie. Jeśli jest przystojny i mimo 26 lat nie miał dziewczyny, to nie ma dla niego usprawiedliwienia, tak jak można usprawiedliwić np. brzydkich prawiczków. Bo znaczy to że ma wyjątkowo skrzywioną psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
Ten ktoś nie szuka laski na jeden raz - sponsoring tez nie wchodzi w grę. Szuka normalnej, mądrej i ładnej dziewczyny. On jest na etapie rozpoczynania pracy - takze lada chwila może się wszystko zmienić. Może i jest pierdołą - ale czy to oznacze żę żadne dziewczyna go nie zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
oczywiście że tak - w tym kraju pełno kurwiszonów rzucających się na portki, tym bardziej te przystojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
dobra dobra LechuGerard, i tak wszzyscy wiedzą że o sobie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
Ale z ciebie bystrzacha - oczywiście że piszę o sobie :) Nie szukam kur....szonów - tylko normalną - dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
A czy żałosny facet piszący pod nickiem dajmy na to LechuGerard, może być na tyle dziwny, że (tak hipotetycznie myśląc) nie napisze, że chodzi jemu o samego siebie ? Istnieje taka szansa? Jak myślicie istnieje taki ktoś i czy ma on szansę (ten taki ktoś) na powrót do równowagi psychicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
Apasz:) A czy żałosny facet piszący pod nickiem dajmy na to LechuGerard, może być na tyle dziwny, że (tak hipotetycznie myśląc) nie napisze, że chodzi jemu o samego siebie ? Istnieje taka szansa? Jak myślicie istnieje taki ktoś i czy ma on szansę (ten taki ktoś) na powrót do równowagi psychicznej ? :D :D dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesiu: tak masz szanse. Wiele fajnych dziewczyn prowadza sie z takimi łachami, ze bania mala. Znajdz tylko jakas prace. Ale to bardziej dla siebie, a nie dla dziewczyny. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy chooj
Teraz lato mamy! Wyjdźcie z domu popatrzeć se na doopeczki i faciów! Wszyscy gotowi na seks! Stare chooje i młode cycuszki! Wszyscy seksu chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
Siwy: tak, z tym, że zdecydowana większość jest już skompletowana w pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Panie Zenku, kończymy masturbację ... żona ze mszy wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotyczne pytanie
Tak jakbym się spytał: "czy atrakcyjna ale głupia jak but kobieta ma szansę na seks bez zobowiązań" :D:D:D:D Jeżeli facet jest przystojny, to cała reszta "przejdzie", co by te biedne dziewczynki nie pisały tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
Moim zdaniem nie jest ono idiotyczne. Dziś kobiet zwracają uwagę na wiele czynników dobierając partnera. Nie wystarczy być tylko przystojnym. Ja jestem przystojny ( i skromny :) ) a nie mam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna i zadowolona z życia
tylko kobieta ma szanse , facet nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Panie Zenku, kończymy masturbację ... żona ze mszy wraca..." A przy zonie nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Pewnie , ze ma , czemu nie ? Dawaj fotke , to ocenimy czy jestes przytrojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×