Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LechuGerard

Czy przystojny chłopak, który nie ma pracy i mieszka z rodzicami moze miec dzie?

Polecane posty

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
przystojny , oczywiscie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
poczekaj do wieczora, gwarantuję, że znajdziesz tu co najmniej ze 3 które będą chciały sięz tobą bliżej poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Skoro jest przystojny , to sadze , ze chetnych bedzie wiecej niz 3 :D to jak z ta fotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
wystraszyl sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
przecież to prowo było od samego początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Zenek , jak mogles , teraz pewnie nam sie chlop zalamal :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym roznie bywa. Kiedys na jakims forum zalozylem kilka prawdziwych tematow z jakimis pytaniami i tez zostalem zjechany ze prowo. Czasami ludzie nie ogarniaja pewnych rzeczy, a jak nie potrafia sobie czegos wytlumaczyc, to najlatwiej powiedziec, ze cos takiego nie istnieje, ze prowo itd. Chociaz to akurat rzeczywiscie jest prowo, bo by nie pisal o tych rodzicach i braku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zenek , jak mogles" To dlatego, ze ja jestem brzydki, a on przystojny, wiec po kobiecemu mu dogryzlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
Chociaz to akurat rzeczywiscie jest prowo, bo by nie pisal o tych rodzicach i braku pracy. dla mnie to prowo bo on twierdził że jest przystojny i sam i szuka partnerki na poważny związek. tym bardziej że na tym forum całe stado samotnych i wygłodniałych bab, więc ktoś pewnie chciał sobie rozrywkę zafundować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Z tym roznie bywa , po prostu moze potrzebowal rad od osob postronnych , ktore go nie znaja . Zreszta jakby pewnie jakby byl taki przystojny , to pewnie bujal by sie po miescie otoczony wianuszkiem laseczek , nie oszukujmy sie , trudno w tych czasach o przystojnego faceta , wiekszosc to bambry z brzuchem jak mikolaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
Już kiedyś zamieściłem tu swoje zdjęcie - z obiektywnych ocen dowiedziałęm się ze jestem przystojny- na tej właśnie podstawie tak twierdze. Teraz tego nie zrobie Nikt mi tego nigdy nie powiedział- nawet Matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tym bardziej że na tym forum całe stado samotnych i wygłodniałych bab" Z tego co mozna tu przeczytac, to prawie kazda przeciez ma faceta. W wielu dyskusjach przytaczany jest koronny argument, ze "moj facet to", "moj facet tamto" itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Skoro oceniasz to , ze jestes przystojny po opiniach z kafe - gratuluje ! W zyciu realnym , jesli wychodzisz do klubu , gdziekolwiek , cieszysz sie duzym powodzeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
Z tego co mozna tu przeczytac, to prawie kazda przeciez ma faceta. W wielu dyskusjach przytaczany jest koronny argument, ze "moj facet to", "moj facet tamto" itd zen nie bądź śmieszny. a ile tematów: "co ze mnąjest nie tak?, ładna, mądra, wykształcona i sama?" albo "gdzie znaleźć normalnego faceta" albo: "samotność po 30". że o tych 25 letnich dziewicach nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
"wiekszosc to bambry z brzuchem jak mikolaj " i o twarzy świni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Drogi Zenku , taka prawda , a wybrzydzaja i mysla ze wyrwa jakas Carmen Electre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrzydzaja? Eee chyba troche przesadzasz. Ooo przypomnialas mi Carmen Electre:) Jak bylem mlodszy to nie powiem co robilem przy jej zdjeciach w Playboyu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
Nie chodze po klubach ani dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to to. Najlepsze sa te wlasnie "madre, ladne i wyksztalcone same":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
"madre, ladne i wyksztalcone same" nie nabijaj się - ja akurat taka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Moze u Ciebie nie , ale jak u mnie widze facetow z wielkim brzuchem , wystylizowanych na techno party , wloski na zelu , koszula ze smokiem i woza sie po miescie , jakby byli niewiadomo kim to na prawde mi sie noz w kieszeni otwiera . Jeszcze maja takie wymagania , ze hoho , a zadna ich nie chce . Hahaha , no Carmen to chyba obiet porzadania 99 % facetow na tym swiecie :D a co robiles , to moge sie tylko domyslac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pewnie tak. Chodzi mi o tematy, w ktorych ktos sie tak okresla, a pozniej w trakcie rozmowy wychodzi masa rzeczy dyskwalifikujacych taka osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Autorze topicu , to idz do kosciola , tam pewnie znajdziesz . Chyba , ze zamierzasz szukac na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat mieszka z mamusia
i bez pracy... hahahhahahahahhahahahahahhahahahhaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
Napewno nie zamierzam szukać dziewczyny na dyskotece. Od kilku lat nie chodze na dyskoteki - bo czuje się tam - jak w przedszkolu - średnia wieku 17-19 lat i każdego przewyższam o głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"koszula ze smokiem" Koszula ze smokiem? Nie chodzi ci o polówki Lacoste? Co do wymagan, to chyba az tak zle nie jest, bo jest wielu samotnych facetow, ktorzy chcieliby miec jakas dziewczyne. Nie wiem w jakim ty obracasz sie srodowisku. "Hahaha , no Carmen to chyba obiet porzadania 99 % facetow na tym swiecie a co robiles , to moge sie tylko domyslac ." :) Mozna powiedziec, ze byla jedna z moich pierwszych kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×