Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LechuGerard

Czy przystojny chłopak, który nie ma pracy i mieszka z rodzicami moze miec dzie?

Polecane posty

Wymienilem 2 osoby, ty uczepilas sie jednej. Chodzilo mi o typ urody, a nie o zawod tej kobiety. Poza tym teraz jest instruktorka fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
:D a mój typ to angelina jolie, anka przybylska, ewentualnie alizee - jak się do tego odniesiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a mój typ to angelina jolie, anka przybylska, ewentualnie alizee - jak się do tego odniesiesz" Jolie calkowicie odpada. Nie podoba mi sie z twarzy i w ogole jest za chuda. Przybylska ma to czego nie lubie, czyli dziecinna twarz. Zobacz jakie spojrzenie ma Spears, a jakie ma Przybylska. Twarz zagubionej dziewczynki. Ale ma za to swietna figure (tylek, nogi). Oraz fajna barwe glosu. Alizee to nawet nie wiedzialem kto to jest. Ze zdjec na google wyglada na niepelnoletnia, ale jak dorosnie, to chyba bedzie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
W temacie który wam prezentuje jest opinią osób nt mojej osoby i to powinno wystarczyć Teraz tylkop pytanie, czy wystarczy ( być przystojnym) aby mieć dziewczynę dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
przystojny to pojęcie względne - dawaj foto! zen - jesteś wybrednyyyyyy jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
patrzysz na takie detale, że bym mi do głowy nawet to nie przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zen - jesteś wybrednyyyyyy jak cholera" Wybredny? Nie sadze. Laski ktore wymienilem sa uznawane raczej za przecietne, no moze wiecej niz przecietne. Za niezle. Ale nie wymienilem jakichs miss swiata. Takie laski mozna spotkac w kazdym klubie. Lechu: na dluzsza mete wypada tez miec jakas prace i troche pieniedzy. I pare cech charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
Wybredny? Nie sadze. Laski ktore wymienilem sa uznawane raczej za przecietne, no moze wiecej niz przecietne. Za niezle. Ale nie wymienilem jakichs miss swiata. Takie laski mozna spotkac w kazdym klubie. no są przeciętne. ale wybredny bo skreśliłeś takie piękności, które ja wymieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no są przeciętne. ale wybredny bo skreśliłeś takie piękności, które ja wymieniłam. " Nigdy nie skreslam kobiet za wyglad. Pytalas sie co sadze, wiec odpowiedzialem. Nie napisalem, ze sa zle. Przeciez za wyjatkiem Jolie, ktora serio mi sie nie podoba (no jest za chuda i juz), to wypowiedzialem sie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
jakieś takie sukowate chyba lubisz. moze jeszcze żeby cię tłukły w łózku? kajdanki, bat i te sprawy. jestes masochistą? ta susana to ma wzrok jakby chciała komuś przyłożyć - ja bym się bała. ale ta druga aktorka jest przyjemna :) w filmie bije od niej klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
Przeciez za wyjatkiem Jolie, ktora serio mi sie nie podoba (no jest za chuda i juz), to wypowiedzialem sie na plus. angelina jest piękna i już! chuda - no może, ja raczej patrzyłam na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakieś takie sukowate chyba lubisz." Owszem. " moze jeszcze żeby cię tłukły w łózku? kajdanki, bat i te sprawy. jestes masochistą?" Tylko kajdanki, tamte 2 rzeczy odpadaja, nie lubie przemocy;) "ta susana to ma wzrok jakby chciała komuś przyłożyć - ja bym się bała. ale ta druga aktorka jest przyjemna w filmie bije od niej klasa" No podalem ci 2 skrajne przyklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"angelina jest piękna i już! chuda - no może, ja raczej patrzyłam na twarz..." Ojezuuuuu ok jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
aha, tylko czemu odbiegacie od tematu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" aha, tylko czemu odbiegacie od tematu " Ale czego jeszcze nie wiesz? Odpowiedziano ci chyba na wszystkie pytania. Wyglad jest bardzo wazny. Ale jak nie masz pracy i mieszkasz ze starymi, to o stalym zwiazku z kobieta nawet nie mysl. Mozesz byc jedynie rozpatrywany jako obiekt do przelecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
zeeenek " aha, tylko czemu odbiegacie od tematu " Ale czego jeszcze nie wiesz? Odpowiedziano ci chyba na wszystkie pytania. Wyglad jest bardzo wazny. Ale jak nie masz pracy i mieszkasz ze starymi, to o stalym zwiazku z kobieta nawet nie mysl. Mozesz byc jedynie rozpatrywany jako obiekt do przelecenia. nie słuchaj go! w tym kraju wystarczy że jesteś przystojny, a na pewno napatoczy ci się jakaś suka (i to niejedna), ba, sama wskoczy na ciebie. zryty beret, mieszkanie z rodzicami, brak pracy - to jest mało ważne dla wielu chętnych do rozłożenia nóg przed twym pięknym obliczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
a jak mu się poszczęści to nawet mu będą płaciły za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
zeeenek haha ty się śmiejesz, a ja znam takie przypadki. co prawda mowa o babskich pasztetach, ale zawsze. płynie ode mnie złośliwość, ale inaczej nie potrafię autorze - dawaj kurwa to zdjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak kobieta placi za seks, to musi byc pasztetem. Ja tez slyszalem o takich przypadkach. Autor moze tez poszukac jakiejs sponsorki w srednim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na noc jeść ? to tak nie zdrowo . i na dodatek się nie podzieliłes , wiesz Ty co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze niezdrowo, ale mlody jestem, to moge. Nie podzielilem sie, bo nie chce, zebys jadla na noc, bo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem młoda , a po za tym kilka kilogramów więcej mi się przyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×