Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiciaaaaaaaaaaaa

NIETYPOWE zaproszenia ślubne

Polecane posty

Gość kiciaaaaaaaaaaaa

Witam. Chcielibyśmy z narzeczonym zamówić jakieś nietypowe zaproszenia ślubne. Macie jakieś namiary na oryginalne, niestandardowe zaproszenia? Lub jakies pomysły zaproszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz Pizdowąs
może po 100 gram kupy w każdej kopercie (smierdzącej)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qle
My się pobieramy za tydzień, a zamowienia tutaj: http://projektslub.blogspot.com/ Polecam z czystym sumieniem - płaci się więcej, ale profesjonalizm pełną gębą i wykonanie cudo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaaaaaaaaaaa
Qle: ile płaciliście? Zaproszenia są cudowne!!! Dzięki za linka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia z PROJEKT ŚLUB są przefantastyczne. widać, że można inaczej. że zaproszenia nie muszą być pisane złotą, srebrną czcionką i na srebrnym papierze. Mogą być super! miła odmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papkaaaaa
tu są przepiękne, ręcznie robione http://petite.com.pl/blog/category/slubne/ Niestety wychodzi drożej niż seryjne zaproszenia. Ja jednak lubię detale i mam niewielu gości więc mogłam sobie zaszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaaaaaaaaaaaaa
Myślę, że do 4-5 zł na jedno zaproszenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qle: podbijam pytanie, ile płaciliście za zaproszenia? są przepiękne! ale podejrzewam, że bardzo drogie :( ja będę miała ok 200osób, więc zaproszeń dużo i nie chcę wydawać na nie majątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychaczka
czy ktoś trzyma zaproszenia?po cholere wywalacie kase na zaproszenia i tak ich nich nie trzyma i nie zwraca uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaaaaaaaaaaa
Nikt niby zaproszeń nie trzyma, to fakt. Ja postanowiłam sama zrobić zaproszenia. Zamówiłam dzisiaj już ozdobne papiery, dodrukuję jedynie "część pisaną" i kupię ładne koperty. Zdecydowałam się robić sama zaproszenie, bo wtedy jestem w stanie dorobić w tym samym "klimacie" wizytówki, opakowania na prezenty itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest bardzo rozsądne rozwiązanie :) Bo po prawdzie to za 5 można zrobić mega fajne zaproszenie ale tylko wtedy gdy kosztują nas same materiały. Wiadomo nikt za darmo nie poświęci kilku godzin by tłuc zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... mi szczerze mówiąc nie uśmiecha się wywalać tyle kasy na coś na co ktoś spojrzy przez dosłownie chwilkę. muszę wydrukować ok 60 zaproszeń, tak więc nie chcę przekraczać 2zł/zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
a ja wszystkie zaproszenia ktore dostałam trzymam-to jest pamiątka, napewno nie wyrzuce ich. mi sie podoba pomysł ze zdjeciem. osattnio od kuzynki takie piekne zaproszenie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
najlepiej nie zapraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystko ładnie pięknie, ale wyobraź sobie ja muszę wydrukować ok 60 zaproszeń, albo i więcej bo jeszcze do kościoła kilka osób. to dajmy na to za lepsze musiałabym zapłacić 4-5zł. To pieniądze wyrzucone w błoto, bo za cenę 1,5-2 można już znaleźć przesliczne zaproszenia na alllegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy one są prześliczne, czy tylko ktoś umiejętnie zrobił fotkę to inna kwestia. I też uważam, że wydawanie kupę kasy na zaproszenia mija się z celem. Ale to co pokazują sprzedawcy na fotkach z allego nijak ma się do tego co potem przychodzi w paczce (kilka moich koleżanek tak się nacięło - kupowały u różnych sprzedawców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
najlepiej kupić w sklepie mięsnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszłoroczna panna młoda
Obejrzyj sobie ofertę http://www.extrema.com.pl/o,6,2,zaproszenia-slubne---kolekcje.html tam widziałam takie fajne, zabawne - para na rowerze itp. choćby rysowane. Bardzo ładnie to wyglądało. Ja osobiście wybrałabym takie "witrażowe" w obrazkiem w postaci wycięcia. Też są oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto zgłosić się do jakiejś drukarni? Ja mogę polecić to miejsce http://interdruk.waw.pl/ na pewno sprostają waszym oczekiwaniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co dla ciebie oznacza, nietypowe. Jeśli w granicach w jakich może to zrealizować drukarnia to warto skorzystać z ich usług http://www.fortis.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×