Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość larysssa

Jakich nienawidzicie zwrotów, określeń... ?

Polecane posty

Gość larysssa

W życiu realnym, ale także na forach, w internecie. Ja nienawidzę: - określenia "TŻ", zaciągniętego z wizażu. Stare, niemodne i tandetne. - gdy na forum ktoś z kimś się sprzecza i pisze "koleżanko", "kolego", np "nie masz racji, kolego, ja byłem i widziałem". Takie pseudo-spoufalanie się, ale tak naprawdę żeby komuś wbić igiełkę. Kojarzy mi się z jakimś 60-latkiem z pekeasami, w spodniach z bistoru, który tęskni za Gomułką - gdy ktoś myli "bynajmniej" z "przynajmniej" - miałam kiedyś konto na Sympatii i nienawidziłam tekstów "jestem jaki jestem", "dzień bez uśmiechu to dzień stracony", "napisz a się dowiesz" - banalnych tekstów z for w trakcie sprzeczek: "czytaj ze zrozumieniem", "skoro nie wiesz, to ja ci nie powiem", "nie podoba się to nie czytaj", "nie masz nic ciekawego to powiedzenia to nie pisz" - "perfum" lub "perfuma" zamiast "perfumy" - gdy ktoś zdrabnia słowo "pieniądze" na "pieniążki" - gdy ktoś mówi "starzy" na rodziców - dziwnych zdrobnień przyszłych lub aktualnych mam: fasolinka, kupcia itd. - używania "dwoma" w odniesieniu do rodzaju żeńskiego. Czyli np. "szłam z dwoma koleżankami", zamiast "dwiema". - gimbusiarskich skrótów czyli "ocb" (o co biega), "cb" (ciebie), itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryk72y8667
Toważyszko. Moja TŻ zgadza się z tobom i ja tesz, bynajmniej w tym wypadku zgadzamy się obojga. wiem ocb. a ci ktorzy nie wiedza jacy jestesmy niech czytaja cie ze zrozumieniem kolerzanko. pewnie im tylko pieniąszki i parfuma w musku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysssa
"Toważyszko. Moja TŻ zgadza się z tobom i ja tesz, bynajmniej w tym wypadku zgadzamy się obojga. wiem ocb. a ci ktorzy nie wiedza jacy jestesmy niech czytaja cie ze zrozumieniem kolerzanko. pewnie im tylko pieniąszki i parfuma w musku." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskiii =)
Mój ty podszywie. Oczywiście, że nie mam pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-pieniazki zamiast pieniadze -sweterek zamiast sweter, przewaznie na allegro, jak kobiety opisuja -drape, kope zamiast drapie, kopie itp -chlopacy (wiocha totalna) -mam na cos wyjebane- to mi sie kojarzy z patologia Procz teksty pod zdjeciami: -czy te oczy moga klamac -pasuje ci to dziecko -ladnie razem wygladacie Powyzsze teksty mozna znalezc prawie pod kazdym zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskii =)
Zrobiłem kupcie w pieluszki :( Gdzie jest moja stara ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba za kierownica 24
a ja nienawidze matek- kretynek, ktore nieprawidlowe zachowanie swojego dziecka (wrednego bachora) nazywaja buntem 2, 3, 4, 5, 6...-latka w rzeczywistosci nie potrafia wychowac bachora i najczesciej wspowinny jest ojciec, ktory kompletnie nie zajmuje sie dzieckiem a mumusia tylko kocha i bezstresowo wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttjtjl
oj tam oj tam, masakra itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba za kierownica 24
wiem ze temat dotyczy zwrotow... Kretynka nr 1: -Dziecko mnie bije, kopie wyzywa, co mam robić?" Kretynka nr 2 -Nie przejmuj sie, to tylko bunt czterolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba za kierownica 24
wiem ze temat dotyczy zwrotow... Kretynka nr 1: -Dziecko mnie bije, kopie wyzywa, co mam robić?" Kretynka nr 2 -Nie przejmuj sie, to tylko bunt czterolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 242423
nie lubię gdy ktoś na swoje dziecko mówi: młody/młoda to takie...pretensjonalne i na siłę "cool"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snjhujfv
mnie zawsze rozwala tekst: musisz z nim porozmawiać - w przypadku faceta, który leje z pięści, pije, zdradza itp - czy wy na prawdę myślicie, że ona z nim jeszcze na ten temat nie rozmawiała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co byście zmienilii
Nienawidzę statusów na facebooku, gg, pompatycznych o miłości albo sensie życia, w stylu "bez ciebie umieram", albo jakieś cytaty Paulo Coelho, lub np "życie to padół łez", "zatrzymajcie świat, ja wysiadam" lub inne depresyjno-nawiedzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co byście zmienilii
tak samo tego czegoś: < 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eucerin
jak mój mąż mówi "nie da się tego zrobić" oraz jak słyszę określenie ,że "ona mu nie dała"w sensie odmówiła sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co byście zmienilii
Piotrusiu, dlaczego mnie ranisz, tak sTrAsHnIe CieMm kOfFfaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuchta...
ja nie nawidzę tego wszędobylskiego LOL ! doprowadza mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffff
a mnie zawsze śmieszy określenie "szanować się" w odniesieniu do seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryk72y8667
Mdli mnie jak słyszę: aczkolwiek, jednakowoż. Przykład: moja koleżanka opowiada o tak interesującym temacie jak kupno sweterka (albo i nie sweterka. Ale na pewno coś z ubraniowych rzeczy...). Emocje jak przy obieraniu ziemniokuw. "...Widziałam ładny sweterek, nawet dobra cena, ACZKOLWIEK rękaw był JAKBY przetarty, więc postanowiłam nie kupować... JEDNAKOWOŻ żałuję że jednak nie kupiłam..." Imponują mi również angielskie zwrotny wpierdalane gdzie się da: Idę na szoping! Będzie dżampreza! A tak baj de łaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffff
"mnie zawsze rozwala tekst: musisz z nim porozmawiać - w przypadku faceta, który leje z pięści, pije, zdradza itp - czy wy na prawdę myślicie, że ona z nim jeszcze na ten temat nie rozmawiała" Mnie też śmieszy rada "porozmawiaj z nim", ale w sytuacjach, gdy laska pisze, że rozmów były setki :D:D Albo oczywiście nieśmiertelna rada "rzuć go" jako antidotum na KAŻDY problem w związku :D nawet na taki że np. on się spóźnił czy kolega do niego przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryk72y8667
No i wkurwia mnie jak jacyś chuje przeklinają non stop. Was kurwa tyż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffff
"angielskie zwrotny wpie**alane gdzie się da: Idę na szoping! Będzie dżampreza! A tak baj de łaj" Też mnie to wkurza. Nawet jak ktoś wtrąca w swój post np IMO, IMHO, ROTFL, BTW, RB .. w sumie "WTF" też mnie dość wkurza - jest już przestarzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wkurza
TŻ, okropieństwo :o jeszcze nie znoszę, jak nie odmieniają słowa "ów" i nie wiedzą, ze to ma zenski odpowiednik, a nawet nijaki (owa, owo). Myślałam, że to marginalne, ale coraz cześciej słyszę "i wtedy ona poszła z ów mężczyzną", albo " ów miasta były dobrze rozwinięte" "udali się do ów miasta" itp. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wkurza
aaaa, jeszcze "ubrać sukienkę, buty, spodnie" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eucerin
o kurcze,to ludzie są aż tak tumanowaci by ów nie umieć odmienić? ów miasto brzmi śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snjhujfv
kotełe, kafetełe, fotełe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybillllla
a mnie wqrwia wręcz jak laski określają kolory: mietowy, jagodowy, mandarynkowy, czekoladowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×