Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Odezwał się były...dlaczego?

Polecane posty

Zerwał ze mną z dnia na dzień...za niedługo będzie dwa lata..teraz wie,że jestem z kim innym szczęśliwa i prawi mi komplementy...dlaczego to robi?Zorientował się co stracił czy po prostu chce mnie sprawdzić?Jeszcze kilka miesięcy temu dałabym wszystko żeby ze mną chociaż porozmawiał i odpowiedział dlaczego zerwał...teraz choć jestem zszokowana jego nagłą chęcią kontaktu to nie chce wracać do przeszłości...wylałam już wszystkie łzy które miałam wylać..koniec..los jest jednak bardzo złośliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasda
nei wiem moze go boli ze Ty sobie zycie ulozylas a on nie? ale olej goscia, nei ma sensu psuc tego co teraz masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blautatta
Dlaczego los jest złośliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasda
złośliwy..pewnie czujesz jeszcze cos do tamtego nie?:P sentyment?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dziwnie bo byłam w nim zakochana po uszy jak ze mną zerwał..wpadłam w depresję,zaczęłam siebie winić,że to przeze mnie..jeszcze kilka miesięcy temu myślałam,że go wciąż kocham...ale teraz wiem,że tego się już nie da cofnąć...on był po prostu tchórzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnij o nim, nie wracaj do niego, bo będziesz żałowała, historia się powtórzy mówię Ci to, zerwij z nim wszelki kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przeszłości się nie wraca, nigdy:) zawsze trzeba iść do przodu, nie wolno "oglądać" się w przeszłość....tamten związek, to już "zamknięte drzwi" na zawsze:) powroty kończą się źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to,ale jest we mnie taka cholerna wściekłość,że to się skończyło.Że ja tego nie chciałam..że nic ode mnie nie zależało...a teraz kiedy o tym zapominam wreszcie to wraca..czuje się taka rozbita wewnętrznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam na próżność - takie sprawdzanie czy jakby chciał to mógłby cię mieć z powrotem, niektórzy faceci tak już mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten były ma na imie
Maciek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland masz rację,też tak pomyślałam w pierwszym momencie...ech...szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dziwnie odkąd się odezwał...chciałabym wymazać wszystkie uczucia do niego ...ale czy tak się da...Zawsze pozostanie sentyment i pytanie dlaczego...Ja tego nie chciałam...Teraz jestem szczęśliwa,ale jego odzew zburzył mój spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo czesto
sie zdarza jak u Ciebie autorko i zazwyczaj konczy sie podobnie, czyli ponownym "zerwaniem" zazwyczaj jest tak, ze facet mial z Toba lepszy seks niz z ostatnimi dziewczynami i chce sobie znow zamoczyc ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjumkjum00
byc moze aktualnie sie nudzi, w sensie, ze jest sam, i uruchamia dawne kontakty z ksiazki telefonicznej. a nuz ktoras sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy mają pod górę
zwyczajnie go olej, nie odzywaj się, nie pisz, nie dzwoń. najbardziej zaboli go, że juz nic dla ciebie nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjumkjum00
A i zgadzam sie z moorland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo czesto
kiedys spotykalam sie z taki gosciem, okazalo sie ze szybko zerwalam z nim kontakt bo okazal sie manipulatorem. po dwoch latach odezwal sie, pozniej sie dowiedzialam ze szykowal sobie "grunt" pod kolejna dziewczyne , bo obecna mu sie znudzila (a wiedzial ze bylam w nim zakochana) tak wiec najlepiej jak tu radza - nie odzywaj sie, olej goscia. masz swoje PRAWDZIWE szczescie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie trochę inaczej
to ona zerwała blisko dwa lata temu, nie odeszła do nikogo, a chciała zrobić przerwę, gdyż zaczynało się u nas psuć byłem pewien, że będziemy ze sobą już do końca, wiecie te takie myśli, że razem się czyta książki na ganku i słyszy obok śmiech wnuków :) obiecałem sobie, że jak miną dwa lata i ona nadal będzie sama i ja, to się do niej odezwę i gdzieś ją zaproszę no niestety dotarły do mnie informację, że od jakiegoś miesiąca zaczęła się z kimś spotykać no i teraz nie mogę się do niej odezwać, gdyż nie chcę niszczyć jej tego szczęścia, które być może właśnie odczuwa, nie chcę jej mieszać w głowie może potrzebowała czasu, aby o mnie zapomnieć i rozpocząć nowy związek z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo czesto
ta wypowiedz wyzej to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś szczęśliwa, to już bądź sobie z tym nowym partnerem...twój eks się odezwał, bo może łudził się, że ci się nie ułożyło i że może jeszcze coś z tego będzie....ale pewnie już nie ma teraz żadnych złudzeń co do ciebie i przyszłości waszej znajomości więc pewnie dał "na luz".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie trochę inaczej
no niestety nie jest to ściema jedynie próba pokazania, że gdy ktoś prawdziwie kocha to kieruje się przede wszystkim uczuciami tej kochanej osoby za jakiś czas postaram się dowiedzieć, czy jest z tym mężczyzną szczęśliwa, jeżeli okaże się, że tak to nie będę jej mieszał w głowie, jeżeli jednak dotrą do mnie jakiekolwiek informacje, że jednak się im nie układa, albo że jednak jeszcze coś do mnie czuje to nikt mnie nie powstrzyma przed walką o nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zwyczajnie chce zaruchac
po co ma szukac nowego ruchadła jak ma stare w zasiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo czesto
to bardzo szlachetne, szkoda ze dosc ..glupie, o ile kierowane dobrymi intencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie trochę inaczej
dlaczego głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo czesto
bo i tak nic z tego nie wyjdzie wiec lepiej szukac nowej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nagle
ktoś go opuścił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannzka
hej pinezko ;) niedawno do mnie tez sie odezwal byly, nie trzymalismy kontaktu 2 lata, rowniez zerwal ze mna z dnia na dzien , bez jasnych powodow.. to byla szalona milosc, lecz teraz jestem z kims innym, szczesliwa, on to wie i po prostu obudzil sie w nim instynkt lowcy :D zwyczajnie chcial poruchac. nie przejmuj sie nim w ogole, najlepiej to nie odpisuj, chociaz wiem jak to cholernie kusi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
autorko, a po co w ogóle te zastanowienia? skoro jest Twoim byłym to powinien nim pozostać! po co w ogóle się rozwodzić nad tym dlaczego skontaktował się z Tobą? to nie powinno Cię interesować skoro jest szczęśliwa w innym związku. jeśli do mnie odezwałby się były to bym mu napisała wyp..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×