Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Odezwał się były...dlaczego?

Polecane posty

Gość u mnie trochę inaczej
a co ty Bogiem jesteś? miłości się nie szuka, ona sama przychodzi! od siebie dodam pinezko, że jeżeli coś ci podpowiada, że warto się np z nim spotkać i spróbować, to się nie powstrzymuj lepiej spróbować i żałować, że się spróbowało, niż żałować, że się nie spróbowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj nawiązać z nim kontakty, ale tylko przyjacielskie. Jak kocha to poczeka i najpewniej będzie chciał, abyś się z twoim aktualnym rozstała, a jak szuka okazji do seksu to nie będzie cierpliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zwyczajnie chce zaruchac
nie ,którzy faceci tak maja jaraja ich tylko zajete kobiety ,mężatki .Mam kumpla ,opowiadał ,że takie wystrzały osiąga tylko przy mężatkach ,ta adrenalina :P Wali od tyłu i karze dzwonic do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
Panna lunia jesteś strasznie obłudna, a co obecnego ma robić w konia? że niby chce z nim być itd? jak ciekawi ją były to niech zrezygnuje z obecnego a nie ma bawić sie czyimś kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adio
olej gościa nie spotykaj sie z nim pod żadnym pozorem przypomnij sobie ile łez wylałaś przez niego. ja miaęłm podobnie dziewczyna zostawiła mnie z dnia na dzien i klamała cały czas ale nie wazne teraz jakby napisała to bym ja olał totalnie chociaz nie mam zadnej kobiety obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak się z nim spotkasz, to nic już z tego pewnie nie będzie, bo pewnie będzie ci wypominał wszystko co robiłaś przez te dwa lata gdy razem nie byliście...nawet z tego powodu może wam nie wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie napisałam,że mam zamiar robić mojego chłopaka "w konia" i bawić się Jego uczuciami.Ale zostałam bardzo skrzywdzona,kochałam byłego i to ON ze mną zerwał a nie ja z nim więc nie da się od tak wyczyścić uczuć.Gdzieś tam tli się głupia nadzieja,że "co by było gdyby" jakbym także się do niego odezwała.Ale nie robię tego bo wiem że już czasu nie wrócę.Złamał mi serce i nigdy mu tego nie zapomnę.Po prostu chce sobie poradzić z własnymi uczuciami.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adio
Ze mną dziewczyna zerwała prze smsa i nie jestem gównierzem ale podniosłem sie i dojrzałem do tej decyzji i dziekuje Bogu że tak sie skonczyło bo otworzyły mi sie oczy jaka była zakłamana tak że nie masz co rozpaczać tylko olej kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
olej go, nie chcial Ciebie wtedy i nie chce teraz, jest pewnie samotny lub kolejna laska go rzucila, badz mu w czyms nie wyszlo, nie rob z siebie szmaty tyle Ci radze, pokaz swoja przewage nad nim i go olej, obojetnosc go zniszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omygoooodd
nigdy wracac do kogos kto nas zostawial z dnia na dzien i jeszcze bez dobrego motywu..on po prostu nie znalazl kogos ktory jest lepszy od ciebie i teraz mu sie przypomnialo jak to z toba bylo i na pewno chce wrocic ale tylko zeby poruchac...100 procent nie z milosci..jakby cie kochal to by cie nie zostawil....ludzie co cie kochaja robia wszystko by cie nie zkrzywdzic..olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×