Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maddusiak

POMOCY powinnam odwołać ślub?????????????

Polecane posty

Gość maddusiak

Błagam o pomoc bo nie wiem co mam robić.Czuję że wali się cały mój świat....za dwa tygodnie mam wziąć ślub. Jestem ze swoim facetem 4 lata od roku mieszkamy razem. Chcieliśmy zalegalizować nasz związek. Od ok miesiąca mój narzeczony coraz bardziej mnie zaskakuje. Niestety niezbyt pozytywnie. Najpierw nie wspierał mnie gdy moja przyjaciółka nie chciała przyjechać na nasz ślub - nie wiem czemu jakoś chaotycznie się tłumaczyła. Myślałam że mi serce pęknie, a on na to że trudno pokazała jaka jest naprawdę i żebym się nie przejmowała bo nie warto. Niestety jestem strasznie wrażliwą osobą, nie umiem olać. Wyłam kilka dni a on nic, zero czułości nie przytulił ni nic....zabolało mnie jego zachowanie. Zawsze po pracy wracał do domu a tu nagle pyta mnie czy może wyjść z kolegą na piwo, byłam w szoku bo nigdy czegoś takiego nie robił. Tam gdzie mieszkam nie ma barów, wiec chlałby jak meliniarz pod sklepem. Wbrew sobie się zgodziłam. Obiecał że niedługo wróci - wrócił po kilku godzinach i dosłownie wtoczył się do domu.Nie odpisywał na smsy, olał mnie.Nie poznaję go. Na drugi dzień przepraszał powiedział że potrzebował się zresetować że to już się nie powtórzy. Ale ja mu nie ufam, przeżyłam horror, nie wiedziałam co się z nim dzieje nie spałam całą noc bo on wymiotował. Nie wiem co mam robić!!! nie wiem czy powinnam odwołać ślub!! czy chce być z nim...nic już nie wiem.... jest jeszcze jedna rzecz. On lubi pić piwo. walczyła z tym bardzo długo, wygrałam. Przestał pić tak jak kiedyś.przed tym jak się poznaliśmy to on w sumie nie pił tylko chlał. teraz jedno piwo w tygodniu.ostatnimi czasy pije po cztery czasem więcej ( w tyg.). Natomiast ja nie lubię jak on pije, po prostu mnie skręca.może to początek, po ślubie pokaże mi jaki jest naprawdę i że ma mnie w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Sorry że to mówie ale on ma zadatki na alkoholika. Hamował się przy Tobie na początku, ale teraz poczuł znowu "smaka" i zaczyna na nowo pić. Rozumiem reset bo może być zestresowany ślubem, ale jeżeli miał wcześniej takie problemy to może być to dla Ciebie sygnał. Co do przyjaciółki to trochę dramatyzujesz, moja "przyjaciółka" też pokazała na co ją stać i mój facet to samo powiedział " olej". U nich tak to działa. Ja bym się zmartwiła tylko tym alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w istocie nieciekawie brzmi... Porozmawiaj z kimś bliskim. Przyjaciółka byłaby dobra do takiej rozmowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulenium
nie wiem co robić !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulenium
mam strasznego doła, nie chce już tego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
jak ja się cieszę jak ktoś odwołuje ślub,ha ha ha ha ha,aż mi dupa pęka ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×