Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weselniczka 21.09.2013

DJ, ktory jest dobrym wodzirejem - mazowieckie

Polecane posty

Gość 2013 rok
No to ja Ci moge polecić Państwa Chodelskich, miałam ich wybrać, ale troszkę przerośli mnie cenowo http://www.imprezazwodzirejem.pl/ jednak może dla Ciebie akurat ta kwota nie będzie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2013 rok
Wodzirej kojarzy mi się właśnie z tym typem. W takim razie potrzebujesz po prostu dj, a nie wodzireja. Innym nie znam. Ten, którego wybrałam,a jest tańszy też prowadzi w podobny sposób wesele. Więc niestety nie mam już kogo polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtffdddf
hej, ja z czystym sumieniem moge polecic Dance orkiestra z wodzirejem. Co prawda to zespol muzyczny i wodzirej ale wesele w ich wykonaniu jest meeeega udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2013 rok
2013 rok a jaka jest cena Chodelskich, bo też się nad nimi zastanawiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła gośka trochę smutna
szkoda, a bo ja mam akurat w 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwenka sarenka
ja wybrałam dj-a z W-wy, według mnie jest świetny ale nie podam namiarów bo jeszcze jestem przed podpisaniem umowy i boję się że ktoś mi go zwinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djravi
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18 STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZĘT ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOŚNIENIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djravi
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18 STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZĘT ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOŚNIENIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaBudnik
Dla mnie najlepszy jest dj kani Zajebiscie poprowadził mi wesele i wzial za nie 1300 zl naprawde gorąco polecam. jak by ktos chcial podaje kontakt do niego 510775999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania iMichał
Polecamy Wodzireja z zespołem Dance Orkiestra, gdyż on sprawi, że każde wesele będzie niezapomniane. Świetna muzyka na żywo, umiejętność rozruszania nawet najbardziej "sztywnych" gości, uśmiech i zaangażowanie to atuty tego zespołu. Pozdrawiamy i dziękujemy za udaną współpracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmozgiejeti
kazdy dj to oszust,cwaniak i naciagacz :o chcecie płacic "puszczaczowi płyt" 800 - 1500zł ? masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdebiulka
800-1500? U znajomych był DJ i taki se a wziął 2200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhytraaa
tez mieslismy dja na weselu i nawet sekundy nie zalowalam swojej decyzji, oczywiscie tez prowadzil wesele i ludzie bawili sie do rana, a kosztowalo to nas 1200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na wesele i inne imprezy okolicznościowe poleca http://www.s-d-s.com.pl co prawda to nie zespół tylko jedna osoba dj, wodzirej, konferansjer jak kto woli, ale daje rade i czadu może warto by się zastanowić nad nim jest z katowic :] dj SPEEDO super prowadzi zabawy duży wachlarz muzyczny i dobry sprzet poleca bo naprawde warto i nie jest aż taki drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkollbi
Witam! Prowadzeniem imprez w tym wesel zajmuję się już 20 lat. Nie jest to zajęcie z którego miałbym utrzymywać rodzinę a jedynie zainteresowania z młodzieńczych lat. Posiadam b.dobry sprzęt . Zapraszam na stronę : djkollbi.pl. Pracuję również z mikrofonem , słowo nie jest mi obce pozdrawiam Dj Kollbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Wpisz w google DJ WODZIREJ NA WESELE i czytaj ! Zdecydowanie odradzam (sprawdzałam) zespoły nawet za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
uwielbiam usiąść przy kominku z filiżanką kawy, rozkoszując się mądrością zawartą w klasycznej literaturze i delikatnie masować ciało siłami grawitacji kołysząc się na zabytkowym, bujanym fotelu, lecz od czasu do czasu nachodzi mnie nieodparta pokusa, by dziko, wbrew ogólnie przyjętym zasadom higieny, podrapać się po swoim włochatym kroczu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja bralam slub we wrzesniu 2012 roku i moge Ci polecic DJ MASTI u mnie prowadzil wesele i bylo super duzo gosci bylo do samego rana . Nie dziw sie ze nie posiadaja dema gdyz przewaznie pary sie na to nie zgadzaja ja sama tez nie zgodzilam sie bo to wkoncu mial byc moj dzien a nie dla osob nieznanych Podaje ci stronke jego tam sa wszystkie namiary: www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo i Miki
Polecamy sie i zapraszamy do nas na stronkę www.caponeband.pl Pozdrawiamy.Roland i Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, czy macie jakieś opinie na temat zespołu Dance Orkiestra z wodzirejem z Ostrołęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melindowata
ja mogę polecić http://www.djnaimpreze.info/ = naprawdę świetnie prowadzą imprezy, mają dobry sprzęt i nagłośnienie. Prowadzą gry i zabawy, umieją rozkręcić towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, czy macie jakieś opinie na temat zespołu Dance Orkiestra z wodzirejem z Ostrołęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespol pectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×