Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaname

Sposób na ładne piersi..?

Polecane posty

Gość Kaname

Miałam duże piersi(85C),ale ostatnio naprawdę dużo schudłam,co za tym idzie piersi zmalały przez co ich wygląd jest...Masakryczny,to naprawdę mało powiedziane...:C Znacie jakieś skuteczne sposoby,żeby poprawić ich wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba po prostu wolę
utyć znowu, zmniejszyc operacyjnie zrobić implanty albo maskować dobrze dobranym stanikiem innych opcji nie ma, bo chyba nie wierzysz w cud masaże, kremy albo tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludozerka
Hej, Kaname! Otóż jest na to sposób! Miałam ten sam problem, schudłam, a piersi przestały walczyć z grawitacją...nieco opadły, zmienił się ich kształt. Od miesiąca piję zakupioną na allegro herbatkę, której składniki to same zioła. Podeszłam do tematu sceptycznie, ale była promocja i zakupiłam trzy paczuszki. Pani prowadząca aukcję napisała, że pierwsze efekty widać po tygodniu, bzdura, ale piłam nadal. Pierwsze co zauważyłam to zmniejszenie cierpiń spowodowanych miesiączką. Jestem wiecznie zmęczoną anemiczką, aż tu nagle wstaję rano i chce mi się żyć. Moja siostra, która ma mniejszy biust pierwsza zauważyła na sobie efekty, moje piersi też zaczynają wracać na miejsce. Fakt, że herbatkę trzeba pić kilka miesięcy, ale nawet kiedy efektów jeszcze nie widać warto bo poprawia samopoczucie. Mój Luby sam zauważył pozytywne zmiany. Zamierzam dorzucić do herbatki szyszki chmielu dla jeszcze lepszego efektu, poszukaj na allegro, poczytaj i uszy do góry:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×