Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siwarka

Czy znacie sposób na niegrzeczne dziecko?

Polecane posty

Witam mam problem z 3 letnim dzieckiem, a mianowicie moj syn zachowuje sie tragicznie. Bije wszystkich, krzyczy, wymusza, zadna kara na niego nie skutkuje poniewaz odsiedzi swoja kara i robi po zlosci jeszcze gorsze rzeczy. jest jedynakiem, ale ma bardzo czesto kontakt z innymi dziecmi, ale jest ignorowany przez swoich rowiesnikow z powodu zachowania. nie mam juz sily i pomyslow jak moge zmienic jego zachowanie, nie mam pojecia skad sie ono wzielo przeciez nie widzi tego w domu, bajki oglada wylacznie przeznaczone dla dzieci w jego wieku. Czy moze zna ktos z was sposob jak moge zmienic jego zachowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko szkolene kosztuje najw
sposob polecany przez pedagogow to chwalenie za wszystko co nie zrobil zle, czy dziala... rzecz dyskusyjna, u mojego nie dziala ale moze u twojego zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym problem ze on nie reaguje na zadne argumenty, a kazda zaczeta dyskusja i proba powiedzenia badz wytulmaczenia czego kolwiek kanczy sie jego krzykiem lub proba odwrocenia uwagi od rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna666
może jak dasz mu w tyłek to poskutkuje? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś bardzo skuteczne były
klapsy na dupę( niektórzy przeginali i brali się za pasa),ale teraz jest postęp,teraz musisz negocjować z młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś bardzo skuteczne były
takie rzeczy biorą się z rozpuszczenia,rośnie taki gwiazdor,który wie,że wszyscy mają przy nim skakać,to niech ci rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna666
jak lubi oglądać tv, to daj mu zakaz na tydzień - jak byłam mała, to dla mnie to była największa kara ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tic tac tac
polecam ci serdecznie ksiazke kiedy pozwolic, kiedy zabronic...tez mialam problem z 4 latkiem i nie mialam pojecia jak ty skad takie zachowanie , ta ksiazka wyjasnila mi duzo np jak postrzego te rozne sytuacje dzieko naprade ci polecam...ta ksiazka jest do pobrania w inernecie bo kolezanka tez sciagala...bodajrze na chomiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś bardzo skuteczne były
nic się nie dzieje bez przyczyny,musi być nauczony,że dorośli będą na jego zawołanie,będą się nad nim roztkliwiać,będzie w centrum zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tic tac tac
po krotce moge co napisac ze autor rozwiazuje problemy naprawde bardzo prosto...najpierw zwracasz uwage, gdy nie poskutkuje nie prosisz, karcisz tylko przechodzisz do czynu...lubi bajki wiec za jakies zle zachowanie szlaban, jak nie slycha bije lub gryzie inne dzieci to do pokoju na 10 min po wyjsciu tlumaczysz za co...ja tak zapanowalam nad wlasnym dzieciiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie boje sie tylko ze to nie zaskutkuje, on kare odsiaduje w swoim pokoju i krzyczy ale sam z niego nie wychodzi, po wyjsciu przeprasza a za moment robi to samo albo jeszcze gorzej. Czy ta ksiazka o ktorej pisalas jest do poprania z tej strony za oplata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to przechodziłam,było tragicznie ale przeszło taki wiek dziecka.Ty nie możesz reagować krzykiem i nerwami na jego zachowanie,jak bije krzyczy to spokojnie odchodz i mów mu że dopóki sie nie uspokoi to z nim nie rozmawiasz.U mnie pomogło.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×