Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jovittaa25

mąż ma za dużego penisa

Polecane posty

Gość jovittaa25

rozmiar członka mojego męża przekracza 22 cm. on lubi jak robię mu głębokie gardło, tylko że mnie czasem boli później bo jego penisa jest strasznie gruby. co mam robić? powiedzieć mu że mnie boli, nie chcę żeby się obraził, bo układa nam się super

Gość jovittaa25
bardzo mądra odpowiedź:p ja naprawdę mam problem, bo nie chcę go urazić. jakie rozmiary mają penisy waszych facetów?

Gość jovittaa25
może zapytam facetów: lubicie jak wasza kobieta wkłada całego penisa do gardła?

Gość jovittaa25
kocham męża i tylko z nim będę. nawet jak ma mnie boleć i mam się dławić, chodzi o to żeby on wiedział, że czuję dyskomfort, ale jednoczenie nie chcę go zranić

Gość jovittaa25
dziewczyny robicie waszym facetom głębokie gardło? robicie to bo oni chcą czy same uważacie że należy się im?

Gość jovittaa25
ja uważam że mój mąż jest tak dobrze obdarzony prze naturę to mu się należy każdy rodzaj seksu i jego pragnienia są najważniejsze, poza tym on kocha seks i chcę żeby chciał zawsze robić to tylko ze mną, żeby nie odszedł do innej i nie bzykał na boku jakiejś dziwki, jak to faceci robią, ci którzy nie mają dobrego seksu w domu

Gość gość
To niech mu założycielka tego forum utnie kuśtyboca i będzie po sprawie

Gość gość
A ja proponuję autorce wsadzenie cycka partnerowi do buzi i docisnąć,niech się nim dławi.Może zrozumie. Problem tylko czy autorka ma w miare duży biust?

Gość gość
Moj ma tez dlugiego tego ciulika tylko raz mi powiedzial zebym mu glebokie gardlo zrobila,a ja mu powiedzialam zeby poprosil kolege ktory mu calego wladuje i jak sie bedzie dobrze czul to pozniej ja tez sprobuje, a do tego czasu ma pchizde to niego calego w nia pakuje

Gość gość
Mój mąż ma też dużego penisa pomimo kilka lat po ślubie odejdę od niego , jest zaradny ,miły dba o dom ale to wielkie przyrodzenie i wysoki temperament ,wraca z pracy nawet nie zawsze zje obiad i już mnie bierze muszę być zawsze ubrana w sukienkę od tylu wchodzi w moją cipę ,ja już zwilżam żelem ,to on mówi widzisz ,że na mój widok robi ci się wilgotno ,aja ani razu nie miałam orgazmu ma 24 cm ptaka a do tego bardzo gruby Ciągle by tylko mnie bzykał a robi to jak ogier i jeszcze na koniec mówi było ci przyjemnie rano poprawka i tak prawie dzień w dzień

Gość gość
ja ze swoim jestm juz 10 lat i nawet loda mu nie robie bo sie brzydze.

Gość gość
Temat może i realny z tym dużym penisem ale widać że dużo tu ściemy. Mój mąż też ma dużego. On tu nie będzie się chwalił więc ja o tym napiszę. Pomiary robiłam mu już dawno a teraz to mam wrażenie że jakby był jeszcze bardziej okazały. Ma pełne 20 cm długość i 5 cm średnicy, na główce nawet trochę ponad . O tym żeby mu całego wsunąć do ust to mowy niema. Może jak byłby cieńszy to bym go jakoś ogarnęła. Mimo to z pieszczenia pałki jest bardzo zadowolony i uwielbia jak ustami mu "pucuje" laskę. Mogę tylko napisać że taki duży penis to jak dla mnie skarb. Uwielbiam seks z moim mężem. Myślę że to głównie jego zasługa. Mimo że to duży, silny i dobrze wyposażony facet (ma 198cm wzrostu) nigdy podczas stosunku nie sprawił i bólu. On dobrze wie że nie może mi nagle władować całego. Na początku wsadza mi bardzo delikatnie i płytko. Dopiero po około minucie zaczyna popychanie głębiej i głębiej aż wejdzie we mnie cały. Widok takiego dużego penisa jak cały we mnie znika jest bardzo podniecający dla nas obojga. Ja trafiłam na super faceta który ma poukładane w głowie i dlatego nie mam z nim problemów typu napychanie mi za głęboko w usta. Jego duża wymiarowa pałka to tylko super dodatek do udanego seksu a jakaś podstawa. Ja nie jestem z wymiarów sex bomba. Jestem drobna nie wysoka i mam małe piersi. Tak małe że nawet jak je mocno ścisnę do siebie to za bardzo niema warunków żeby wjechać między nie penisem a mimo to mój miły mnie uwielbia.

Gość gość
U mnie jest podobnie, jak u autorki powyżej. Mąż jest okazale obdarzony, może nie az 20 cm, a z 17, ale jest bardzo gruby. I też mi nigdy na siłę go nie wciskał. Mimo pokaźnych rozmiarów, nie czułam bólu. A jesli chodzi o lodzika, to żadnego wpychania do udławienia . Jest delikatny, nieraz za delikatny...:p

Gość Olka

A ja mimo ze mój mąż ma dużego lubię jak bierze mnie ostro, te energiczne, mocne pchnięcia jeszcze zanim puszczę soki. Najbardziej jak w nocy z zaskoczenia rozchyla mi nogi i bierze mnie, zanim się zorientuje…

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować