Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezradny18

jak pomóc mojej mamie,nie mamy co jeść

Polecane posty

Gość melisskaa
mam rodzine w Warlubiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uloki to dobry pomysl:)
tam tez jest program 'skrzydla' dla dzieci ze szoly podstawowej - wyprawka i takie tam:) moj kolega kiedys korzystal z pomocy Caritas, ale na poludniu i bardzo pozytywnie opowiadL, dostal pomoc(jedzenie, ubrania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erhe a
80 zł dziennie?? Wow. Moja dniówka po przeliczeniu to 60 zł. A mam etat cały. I Ty piszesz, że jesteście biedni? Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
mama mówi że mój tata taki był.ona nie spojrzy na żadnego faceta,był skarbem,tylko co z tego?nieraz jak o nim mysle to mam żal,od pkp mamy 3 km. do domu,tata skracał sobie drogę i przechodził przez tory na skróty,,,dalej nie musze pisac.odpowiedzialny meżczyzna nie powinien tak robić,a mama mówi że on zawsze spieszyl do nas ,,do niej,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erhe a=== ty myślisz że grzyby rosną codziennie ???? czytaj dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
erhe to możesz isc na grzyby dorobićjak chcesz u nas kurki 13 zł za kg ja mialem sam 2,5 kg,ciesz sie ze masz stala prace bo my to mamy tylko od tego miesiaca do wrzesnia jak będą podgrzybki .borowiki itp,wczesniej chodzilismy na jagody ,ale malo bylo w tym roku,zero zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lsdlferlegdf
W biedzie dobre dzieci się rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
lato jest super,mamy warzywa ,jest lepiej ,ale ja juz o zimie myslę,dach jest do naprawy,papą kleimy.ale w koncu trzeba bedzie to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak uważam
a od bogatych to najgorsze mendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak uważam
erhe- pewnie nie wie co to bieda!!Był całe życie nicponiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaiiOporóiiiii
Najlepiej byś zrobił po skończeniu szkoly znajdź pracę za granicą czy w większym mieście i się tam przeprowadz z cała rodzina, w bloku tańsze życie nie trzeba węgla, remonty nie takie kosztowne no i o dziewczynę łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
Zobaczymy jak tam będzie i czy w ogóle to wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
Dziekuje że mogłem się wyżalic od razu mi lepiej.pozdrawiam wszystkich co do mnie napisali dzięki za miłe słowa. Dam rade jestem zawzięty pod tym wzgledem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
powodzenia! wierzymy w Ciebie! odezwij się jeszcze kiedyś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe latte 12345
Jestem pod wrażeniem :) Trzymam kciuki za Ciebie, za całą Twoją rodzinę. Sama pochodzę z biednej rodziny i chociaż teraz mam wszystko i jeszcze więcej to nie zapomniałam, pomagam, wspieram. Wierzę, że i Ty taki jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
dziękuję,odezwę się brat ma 10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccczzxxcc
Dlaczego uważasz, ze podatnik powinien utrzymywać tak nie zaradnych ludzi jak twoja rodzina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uloki to dobry pomysl:)
co za glupoty, to sa przyczyny losowe, czlowiek idz sie lecz zanim napiszest takie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzxxccczzxxcc Dlaczego uważasz, ze podatnik powinien utrzymywać tak nie zaradnych ludzi jak twoja rodzina??? a ty podatek płacisz w grzybach w lesie ? chłopak nic od nikogo nie chce a ty po nim jedziesz ? a pewnie sam lub sama na bezrobociu siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
nie chcę,dlatego zamierzam mamie pomóc, i chętnie oddam swoje podatki na biednych,a narazie nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccczzxxcc
Przecież pisał, że dostają z opieki społecznej. Bardzo dobrze, że zbiera grzyby, tu należy chłopaka pochwalić. Ale z jakiej paki podatnik ma dokładać do nich? Gdzie tu jakaś sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaaaaaaaatulacje:)
dobrze jak stracisz prace albo inny kataklizm (czego nie zycze), to moze wtedy zastanowisz sie nad tym co piszesz:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
wiem jaka to duża pomoc ,nawet te 300 zł ,może miałeś zawsze chleb i nie rozumiesz,i dobrze że nie wiesz co to znaczy,to jest upokarzające,nikomu nie zyczę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawiedliwość to jest wówczas jeśli jedni mogą pomóc innym i nic za to nie oczekują masz to się ciesz bo nigdy nie wiesz co cię spotka ja wolę aby opieka pomogła im niż wspierać nierobów Greków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
a co najgorsze , jeszcze rok muszę wytrzymać,czasami zarobie jak ktos chce zeby drzewo pociać itp ,opieka nie daje zawsze pieniędzy,w naszym powiacie jest duza bieda nie ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
mama to chce żeby zawsze było na opłaty i jedzenie,czasem pomarzy o jakiejś firance ,kocu,głownie jej marzeniem jest to żebysmy sobie zycie dobrze ułożyli,brat jak to brat,marzył na komunie o rowerze i psp takie dziecięce rzeczy,rower mu kupilismy z mamą po komuni ,ale kupilismy ;-) po komuniach zawsze są tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny18
dobranoc wszystkim,musze iśc spac rano wstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×